· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Bebelusi de vara 2008 (48)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Bebelusi de vara 2008 (48)     
oanasauer

Copii
anamaria: 14 ani, 3 luni

04.03.2009 10:41     citat 

Mary love..si eu am folosit crema de galbene si bephanten....dra ea s-a la suc de portocale....

sus

Denunta
CrazyMommy

04.03.2009 11:06     citat 

Mary,la noi in caz de iritatii urate singurul lucru care a spalatul cu apa si bicarbonat.
Sanatate maxima!

sus

Denunta
ksde2000

Copii
Ema Nicoleta-minunea mica: 14 ani, 5 luni
Ana Lorena-bebelina: 10 ani, 5 luni

04.03.2009 11:51     citat 

si ema s-a la portocala
si tot asa alternativ galbenele si bepanthen si am mai dat-o si cu baneocin crema......

sus

Denunta
gonzonica

Copii
Andreea Teodora: 14 ani, 5 luni
Denis Ciprian: 10 ani, 10 luni

04.03.2009 11:55     citat 

La multi ani tuturor sarbatoritilor de azi!!! sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

Intru pe fuga, caci am o zi full azi la munca. Ca sa nu se supere Vladutz pe noi, ii punem niste pozici proaspete de azi dimineata. Promitem sa revenim si cu altele mai reusite, dar sa se mai elibereze mami un pic. Asteptam si noi sa mai vedem ochisorii frumosi ai lui Vladutz, ca ni s-a aici sa vedeti cum imi place noapte sa ma bag cu nasul in aparatori:

Pupacim toi bebelusii! sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
CrazyMommy

04.03.2009 12:06     citat 

rad rad Gonzo,super tare Teo!Asa doarme si zana mea.Dimineata o gasesc pe diagonala patului! rad rad Se dezveleste orice i as face,ma gandesc sa i cumpar un sac de dormit confuz prostit
Mamelor de fetite am si eu o intrebare:voi le ati facut toate gauri in urechi la bebeline inca din maternitate?Zana mea nu are,ca unde am nascut eu nu se fac, si acum ma cam bate gandul...dar nu stiu unde ar trebui sa ma duc sa i le faca?

Ultima modificare efectuata de catre CrazyMommy la 04.03.2009 12:09, modificat de 1 data in total

sus

Denunta
gonzonica

Copii
Andreea Teodora: 14 ani, 5 luni
Denis Ciprian: 10 ani, 10 luni

04.03.2009 12:08     citat 

[quote]Un barbat surprins la amanta de catre sot sare de la etajul XX. In cadere se gindeste: "Nu puteam sa stau acasa cu nevasta... sa maninc un gratar... sa beau un sprit.... si cine stie poate sa fac si sex." Cade cu noroc pe o capitza de iarba proaspat cosita din spatiul verde al blocului si imbracindu-si izmenele cugeta: "Doamne cum e omul.... numai doua secunde am fost disperat si cate prostii mi-au trecut prin cap..." [/quote rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad

Frumos si cadoul , sa il porti sanatoasa si sa tina cat mai mult, sa faci cat mai multe poze lui Emilici Mozolici scot limba

Am primit si noi un cesuletz swatch, o sa va pun pozica mai tarziu, poate reusesc sa ma eliberez si sa o mai pozez si pe Teo cu lucrusoarele noi.

sus

Denunta
tato

Copii
ANDREI : 17 ani, 8 luni
MIRUNA: 14 ani, 4 luni

04.03.2009 12:30     citat 

La multi ani,Alina Pop!
La multi ani,Sara Andreea! sarut sarut sarut
Alina,foarte frumos telefonul!Sa-l folosesti cu placere! sarut
Gonzo,asa doarme si Miru! Daca nu are ceva in fata , o perna sau o plapumica se trezeste imediat pt ca are impresia ca e singura rad scot limba

sus

Denunta
tato

Copii

04.03.2009 12:39     citat 

si niste branduse de la noi pt 1 martie,cu intarziere dar mai bine mai tarziu decat nicioadata scot limba rad sarut

sus

Denunta
oanasauer

Copii
anamaria: 14 ani, 3 luni

04.03.2009 1:00     citat 

Gonzo,eu i-am facut la iesirea din spital...nu am fost de fata ca nu am putut sa o vad cu sange... trist ..pana seara i-am tinut un pansament cu betadina la urechiuse si gata....poti sa mergi la spital la maternitate si sa rogi asistentele de acolo sa-i faca....

si Anamaria doarme cu nasul intr-o jucarie de plus,de fapt e ca o batista f moale...si-o pune singura noaptea pe fata...probabil se simt in singuranta cu ceva la nasuc,asa cum era in uter.....

sus

Denunta
tato

Copii

04.03.2009 1:00     citat 

Craizy Mami,eu i-am facut Mirunei gauri in urechi in maternitate,dar nu as mai face greseala asta pt ca in Valcea nu aveau pistol de facut gauri si i-au facut asistentele cu acul de la seringa. nervos Mi-a oftalmologie si orl au pistol de ingaurit si nu dureaza decat cateva secunde sa-i puna cerceii. sarut

sus

Denunta
lily_ana2008

Copii
Robert Stefan: 14 ani, 4 luni
am nascut deja!

04.03.2009 1:44     citat 

La multi ani mami Alina
La multe lunite Sara Andreea,pupici multi pui mic sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
oana-oana

Copii
Nicholas Gabriel - Piticul de gradina
14 ani, 5 luni

04.03.2009 1:44     citat 

eu i-am facut la iesirea din spital o gaura in ureche lui Nic, dupa baita si papa seara l-am dus dormind la asistenta si cu ac de seringa i-a mic! rad rad cool

sus

Denunta
ksde2000

Copii
Ema Nicoleta-minunea mica: 14 ani, 5 luni
Ana Lorena-bebelina: 10 ani, 5 luni

04.03.2009 5:04     citat 

hai ca iar am bancuri in program rad

Un negru ajunge in Ceruri, cu frica-n san ca nu o sa fie primit in Rai din cauza problemelor rasiale... - Numele? intreaba Sfantul Petru. - Leonardo Di Caprio, raspunde negrul. Sfantul Petru il priveste neincrezator si-l mai intreaba o data numele. - Leonardo Di Caprio, insista negrul, constient de faptul ca nu mai putea s-o dea la intors. Sfantul Petru scoate celularul, il suna pe Dumnezeu si-l intreaba respectuos: - Scoate-ma te rog dintr-o dilema, Titanicul s-a