· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Gravidute care nasc in iulie-august- septembrie 2009(12)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Gravidute care nasc in iulie-august- septembrie 2009(12)     
urschuletz

Copii
Melania: 12 ani, 3 luni

05.03.2009 11:52     citat 

Anka ma bucur ca te-ai mai linistit ce bine ca-l vezi pe bebe! Ar fi super sa afli ce e!

Adina cum e vremea pe la tine? La noi e foarte scarbos si inorat si vant plang sau sunt foarte trist

Mirumati imi pare rau de piticii tai! Umbla vreo viroza?
Fetelor sa va luati revista" mamica de azi" E interesanta asa de clatit ochii si nu e scumpa-3 lei sarut

sus

Denunta
ankkka

Copii
Antonia Maria : 12 ani, 3 luni

05.03.2009 11:53     citat 

mirumati - imi pare rau pentru pitici tai ,saracutii !!
Da Elena ,mai am 3 zile jenat bine ca mi-a zis sa ma duc pe la 12-12.30 ,ca nu trebuie sa stau pana la ora 15 cand iti dau aia (gardieni) de la polizu drumul in spital scot limba
Adevarul este ca sunt mult mai plinuta ca la sarcina anterioara trist data trecuta am plecat de la 58 kg ,iar acum de la 67 kg ,avand invedere ca am 1.58 m inaltime scot limba ,Atunci simteam mult mai clar miscarile bebelui ,acum am scutul de grasime rad rad rad

sus

Denunta
ICEMOON

Copii
Atomicul: 15 ani, 7 luni
Zuza: 12 ani, 2 luni

05.03.2009 11:55     citat 

Ankkka ce figura esti! rad pai bb vrea sa te menajeze, sa fii odihnita pt ce urmeaza dupa ce vine pe lume scot limba
Si eu am plecat de la o greutatea mult mai mare fata de prima sarcina, dar noi sa fim sanatosi!

sus

Denunta
ankkka

Copii

05.03.2009 11:59     citat 

Icemoon ,noi si bebei sa fim sanatosi ,kg le dam noi jos ,cum necum rad rad
Dar vedeti voi eu fiind la a treia sarcina ,ma sperii f. usor ,ma panichez chiar ,sotul meu spune ca-i mai bine ca nu se agita bebe ,DAR ce stie el !!! scot limba scot limba

sus

Denunta
AdinaGr

Copii
Andrei...minunea mea: 12 ani, 2 luni

05.03.2009 12:00     citat 

Mirumati...sper sa le treaca repede puilor tai sarut
Lorellay..in curand o sa aratam toata ca niste balenute trag cu ochiul ...asa ca trimite-mi poza scot limba sarut
Anka...cred ca abia astepti sa il vezi pe bebe,nu?Haide,stii ca totul o sa fie bine trag cu ochiul .
Urschuletz..aici azi-noapte a plouat putin si acum e cam innorat...nasol trist
Bebe al meu,cand m-am trezit ma impingea asa de tare in partea stanga...nu stiu de ce ...i-o fi fost fomica si vroia sa ma trezeasca..acum vad ca si-a revenit,cred ca a adormit sarut

sus

Denunta
ankkka

Copii

05.03.2009 12:04     citat 

Va dati seama ,ce cadou ar fi de 8 martie ,sa aflu ce voi avea rad rad rad ca eu sper ca aflu !!
Sotul meu spune ca daca are putica ,nu mai se trezeste 3 zile ,mai ales pe 9 martie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sus

Denunta
AdinaGr

Copii

05.03.2009 12:09     citat 

Anka..ar fi cel mai frumos cadou trag cu ochiul .Dar tu mai faci si alte analize sau doar eco acum pe 8 martie?

sus

Denunta
ankkka

Copii

05.03.2009 12:11     citat 

Acum pe 8martie ,nu fac decat eco ,dr. meu vrea sa-l vada cum este ,asa mi-a zis ,!! Pe 25 martie am eco. morfofetala ,si nu mai fac alte analize momentan !!

sus

Denunta
lorellayy

Copii
bebe drag - Natalia Maria: 12 ani, 2 luni

05.03.2009 12:17     citat 

mirumati multa sanatate copilasilor tai sarut sarut
ankkka chiar ar fi o surpriza grozava sa afli de 8 martie ce este bebelusul tau sarut

eu sunt la servici si imi este foarte somn, de abia stau in scaun, dar bebeul are chef de miscare.

sus

Denunta
elena_raluca

Copii
Alesia - Alexandra : 12 ani, 3 luni

05.03.2009 12:21     citat 

Fetelor ce faceti de 8 Martie?

sus

Denunta
lorellayy

Copii
bebe drag - Natalia Maria: 12 ani, 2 luni

05.03.2009 12:36     citat 

anul asta cred ca o sa stau acasa cu sotul, sau eventual o sa ne intalnim cu prietenii. imi e frica sa merg la chef la restaurant, ar fi prea mare agitatia

sus

Denunta
AdinaGr

Copii

05.03.2009 12:44     citat 

Elena..aici ei nici nu stiu de 8 martie...sau "ziua mamei"..nici martisoare nu au trist ..asa ca o sa fie o zi obisnuita..doar ca o sa o sun pe mami scot limba sarut .
Tu ce faci?

sus

Denunta
elena_raluca

Copii

05.03.2009 12:57     citat 

Pai cred ca o sa ma scoata sotul in oras foarte fericit
Pai de ce nu stiu cei de acolo de ziua mamei ca stiu ca e zi internationala daca nu ma insel!?

sus

Denunta
AdinaGr

Copii

05.03.2009 1:06     citat 

Asa stiu si eu ca e zi internationala....probabil ei sunt mai innapoiati rad ...glumesc scot limba .

sus

Denunta
elena_raluca

Copii

05.03.2009 1:07     citat 

rad dar poate ca cine stie ti se pregateste vreo surpriza.... confuz

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: