· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Bebelusi de vara 2008 (49)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Bebelusi de vara 2008 (49)     
bucatzica

05.03.2009 2:34     citat 

gata,gata spun tot acum......nici nu mi`am dat seama ca am intarziat atat de la primul mesaj......m`am chinuit pana acum sa fac si eu ceva deosebit sarbatoritilor si nu mi`a am pus ce stiam mai bine

deci.....am fost....am stat de vb si a trecut.....acum astept sa stau de vorba si cu patronii.....ei nu erau in tara si am stat de vorba cu o fata care am inteles ca se ocupa ea de tot cat timp nu sunt ei in tara
astept un telefon acum.....sa vedem ce va fi.....sper sa fie bine

sus

Denunta
sailor_moon

Copii
Christinica-Prajiturica: 14 ani, 4 luni
Catalina-Bubulina: 10 ani, 1 luna

05.03.2009 2:37     citat 

Mami Alinuta, pentru 1-2-3 persoane, te-ai suparat pe noi toate? Sunt sigura ca nu si-au dat seama ca te-ar putea supara, poate au scris ceva crezand ca o vei lua ca pe o gluma.Parerea mea!
Oricum, bine ca ti-a suntem iar impreuna pe parceluta noastra de forum. Asa-i ca-ti era dor de noi? jenat

sus

Denunta
ksde2000

Copii
Ema Nicoleta-minunea mica: 14 ani, 4 luni
Ana Lorena-bebelina: 10 ani, 5 luni

05.03.2009 2:37     citat 

bine ati revenit ema si alinuta...pupam dintucul si promitem sa apara in urmatoarea listuta....... sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

pupicei de la ema miaunici...ca i se potriveste mai bine decat mozolici scot limba

sus

Denunta
sailor_moon

Copii

05.03.2009 2:39     citat 

Ksde, Ema Miaunici nu are farmec precum Mozolici, dar daca insisti... rad scot limba sarut

sus

Denunta
aalliinnuuttaa

Copii
Emma Maria : 14 ani, 4 luni
Robert Gabriel: 10 ani, 3 luni

05.03.2009 2:39     citat 

mami sailor sarut

sus

Denunta
sailor_moon

Copii

05.03.2009 2:41     citat 

Dragelor, de cand mi-a Counter si dupa ce pleaca musafirii. Pupici!

sus

Denunta
bucatzica

05.03.2009 2:45     citat 

mai fetelor.....cred ca imi scapa mie ceva confuz .......alinuta a eu bagata??? adica nu stiu despre ce e vb si poate am zis ceva ce nu trebuie si eu habar nu am socat

nici eu nu stiu cum va cheama jenat ........stiu doar ca pe mine ma cheama monica rad .....dar cand se vb in mesaje despre numele adevarat al unei persoane si nu niknam`ul.....trebuie sa ma uit pe prima pagina si sa vad despre cine e vorba jenat

sus

Denunta
ksde2000

Copii

05.03.2009 2:46     citat 

si tati lu' emi e impatimit dupa jocuri........

acu emi se uita la dvd-ul baby neptune si rade cand vede animalutele de plus mertgand pe ecran zambet

sus

Denunta
aalliinnuuttaa

Copii

05.03.2009 2:54     citat 

da bucatzica nu am intrat perioada asta ca am fost suparata si am zis ca decat sa isc ceva certuri mai bine ma retrag eu, dar mamicile pe care le am in listutza de mess m au convins sa reintru

sus

Denunta
bucatzica

05.03.2009 3:02     citat 

alinutooo.....eu nu stiu despre ce e vorba.....e ceva ce mi`a enumar si eu???
doamne fereste poate am zis ceva care a eu nu stiu

sus

Denunta
ksde2000

Copii

05.03.2009 3:03     citat 

am incaltat putorice si am pus-o sa mearga si ea e atrasa de papuci se tot apleaca sa-i scoata din picioare sa-i manance....asa fac si ai vostri cu incaltarile,...?
ema nu suporta papucei...si am inteles ca trebuie papucei cu talpita tare ca sa mearga......

sus

Denunta
gonzonica

Copii
Andreea Teodora: 14 ani, 4 luni
Denis Ciprian: 10 ani, 9 luni

05.03.2009 3:05     citat 

Uraaaaa!!!! Alinutaaaa, bine ai revenit mami, ne-ai lipsit tare mult! Despre , Emilici ,campioana noastra la umblarici ce sa mai zicem. Ii pupam coltisorul si ii uram sa aiba cat mai multi, albi si sanatosi!

Stiam eu ca ai sa revii la ganduri mai bune, e bine sa iertam si sa lasam supararea la o parte mai ales acum in Postul Pastelui. Pupici sarut sarut sarut

sus

Denunta
aalliinnuuttaa

Copii

05.03.2009 3:19     citat 

mercic gonzo am hotarat sa revin dupa ce am vorbit cu mai multe mamici ( se stiu ele)
ksde asa facea si emma mea. eu i am pus incaltari dupa ce sa ridicat ea in picioruse si cu adidasii nu stia sa mai mearga se impiedica in ei asa ca eu zic ca e bine sa i invatzam pe puiutzii nostri cu incalltari in picioare
bucatzica stai mami linistita nu o sa ma apuc acum sa spun cine si cum daca nu am facut o atunci cand trebuia acum nu are rost, dar tu nu ai zis nimic, pupam pe erica
mi a voi, inttr adevar

sus

Denunta
ksde2000

Copii

05.03.2009 3:23     citat 

asa si ema nu stie sa mearga cu ei...paseste intr-o parte si-n cealalta...isi freaca piciorusele unul de altul pana si-i scoate......
pai si ea se ridica singura...sta in premergator........paseste tinuta de sub brat...dar daca-i pun papusi se impiedica in ei...eu totusi perseverez...ea-i scoate eu ii pun la loc si asa avem amandoua ocupatie rad acu sta in premergator si ma bodroganeste..........

sus

Denunta
lucky83

Copii
Raul: 14 ani, 3 luni

05.03.2009 3:30     citat 

pe antena 2 ....despre bebe

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje