· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Gravidute care nasc in iulie-august- septembrie 2009(13)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Gravidute care nasc in iulie-august- septembrie 2009(13)     
rome

Copii
Lucas Rafael - minunea mea
10 ani, 10 luni

06.03.2009 2:14     citat 

Lorellayy, nu ai pt ce sarut sarut sarut , face o mare greseala daca nu vine cu tine, lui o sa-i para rau
Stai linistita ca si al meu sot a fost sceptic, am stat la rand cam o ora si in ora aia cred ca a zis de 5 ori ca el pleaca, ca nu mai are rabdare rad
dupa ce am intrat el statea lipit de perete, speriat ,nu zicea nimic, apoi.....cand a vazut cum sta treaba si cum se vede, mai avea putin si se suia peste doctor rad rad
Nici nu a avut rabdare sa platesc consultatia, a iesit afara si s-a apucat de dat telefoane, sa imprastie vestea rad rad rad

sus

Denunta
elena_raluca

Copii
Alesia - Alexandra : 10 ani, 11 luni

06.03.2009 2:14     citat 

Mai fetelor vreau sa va intreb ceva.... o fi normal sa il simt asa pe bebe parca se intinde in burta adica parca isi baga mani picioare ceva asa am impresia ca mai e putin si se intinde pielea dupa cum face el confuz Sau poate incep sa il simt din ce in ce mai tare si nu sunt obisnuita confuz

sus

Denunta
elena_raluca

Copii

06.03.2009 2:15     citat 

rome cat ai platit ptr 4D?

sus

Denunta
rome

Copii
10 ani, 10 luni

06.03.2009 2:17     citat 

120 Ron e eco

sus

Denunta
rome

Copii
10 ani, 10 luni

06.03.2009 2:20     citat 

Elena eu zic ca e in regula, atata timp cat nu te deranjeaza sa te doara sau asa ceva... confuz cred ca de acum incolo o sa-l simti din ce in ce mai tare, oricum cand isi scoate manuta sau piciorusul si se vede forma.
Nu cred ca ai de ce sa-ti faci griji sarut sarut sarut

sus

Denunta
AdinaGr

Copii
Andrei...minunea mea: 10 ani, 11 luni

06.03.2009 2:23     citat 

Elena,apropo acolo cat e eco morfofetala?Aici e 120 e.
Rome,mi se pare ok pretul,mai ales ca a meritat trag cu ochiul sarut
Lorellay..e de ajuns sa intre o data sotul tau la eco..dupa aia o sa vrea sa intre de fiecare data sa il vada scot limba sarut

sus

Denunta
lorellayy

Copii
bebe drag - Natalia Maria: 10 ani, 10 luni

06.03.2009 2:26     citat 

cred ca il simti mai bine acuma elena_raluca;
rome sotul meu e f incantat si cand ies de la dr imi pune o mie de intrebari, dar imi tot zicea ca intra mai tarziu sa il vada cand o sa fie mai mare si cand stim sigur ca e totul bine. sa vezi cum se uita la poze cand ieseam de la dr rad e terminat ( in sensul bun) cand e vorba de bebe. la inceput ii era frica si sa puna mana pe burta, acuma ma tot pupa pe burta si ma mangaie si din cand in cand mai vb si cu el sarut sarut sarut

sus

Denunta
rome

Copii
10 ani, 10 luni

06.03.2009 2:34     citat 

Asa sunt toti cred la inceput si cumnata mea il tot cearta ca nu vorbeste cu bebe, dar deja acum ca a inceput sa se contureze burtica cred ca incepe si el sa constientizeze scot limba

Da e destul de acceptabil pretul, poate si pt ca Deva e un oras mic, probabil in orasele mari e altceva, nu stiu confuz

sus

Denunta
ICEMOON

Copii
Atomicul: 14 ani, 3 luni
Zuza: 10 ani, 11 luni

06.03.2009 2:54     citat 

Lore poate ii e inca frica sa se ataseze prea tare! dar dupa ce o sa-l vada o data... sarut

Elena nu e nici o problema daca il simti ca se intinde, sa vezi in ultimele saptamani daca se intorce cu capul in jos - atunci suturi in stomac si ficat prostit

Eu eram internata si mi-au facut monitorizare si incepe K sa sughita aoleu ce imi sarea burta si graficul zici ca era la cutremur rad

sus

Denunta
lorellayy

Copii
bebe drag - Natalia Maria: 10 ani, 10 luni

06.03.2009 3:01     citat 

i-a fost frica sa se ataseze prea tare din cauza sarcinii ce am pierdut-o. drept e ca si mie mi-a fost frica la inceput ca nu cumva sa se intample ceva rau; cand am ramas acuma insarcinata am zis ca anuntam lumea abia dupa ce am 3 luni, dar nu am rezistat atata. ii multumim lui Dumnezeu ca pana acuma bebe a fost bine si am trecut peste probleme ce au aparut pe parcurs si ne-am mai destins si noi si incepen sa ne mai facem planuri mai indepartate legate de sarcina si de bebe sarut

sus

Denunta
elena_raluca

Copii

06.03.2009 3:02     citat 

Da aveti dreptate cred ca s-a cam marit bebe si incepe sa se faca din ce in ce mai prezent.
Adina eu o sa dau 400 ron la 4D adica 93.24 euro la euro de azi foarte fericit si inca 50-60 cd si pozele.
Sotul meu vb cu bebe si tot timpul pune urechea sa vada daca se aude si se mai simte cate o data si se ridica repede asa... rad rad oricum la eco de 16 sapt cand l-a vazut , a facut niste ochii mari care sclipeau si vb mai mult decat mine cu dr. scot limba . Acum abia asteapta 4D, m-am programat special la 7 seara ca sa poata veni si el ca e la servici pana la 5 si pana ajunge acasa... zambet

sus

Denunta
elena_raluca

Copii

06.03.2009 3:03     citat 

Ankaaaaaa unde esti??? Mai odihnestete!!! sarut

sus

Denunta
ICEMOON

Copii
Atomicul: 14 ani, 3 luni
Zuza: 10 ani, 11 luni

06.03.2009 3:17     citat 

Lore la asta ma gandeam si eu, barbatii sunt mult mai slabi decat noi la astfel de treburi.

Elena ieftin 4D la tine, unde merg eu e 130euro parca- daca am retinut corect.

Adina e cred cu iubi ca are pauza la ora asta.

sus

Denunta
elena_raluca

Copii

06.03.2009 3:29     citat 

offf mai am putin si plec acasa si nu mai trece timpul asta deloc, adevarul ca azi chiar nu am avut treaba si m-am cam plictisit noroc ca va am pe voi sarut sarut sarut

sus

Denunta
AdinaGr

Copii
Andrei...minunea mea: 10 ani, 11 luni

06.03.2009 3:29     citat 

Da,Icemoon..sunt pe aici cu iubi ca are pauza...dar mai dau si cate un refresh scot limba ..astept sa se termine capitolul rad .
Elena...tot in Ro e mai ieftin scot limba

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: