· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Gravidute care nasc in iulie-august- septembrie 2009(13)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Gravidute care nasc in iulie-august- septembrie 2009(13)     
elena_raluca

Copii
Alesia - Alexandra : 10 ani, 11 luni

06.03.2009 12:01     citat 

Lasa ca e bine anka ca sa vezi cum o sa vb cand o sa facem la bebei de papa!! zambet sarut

sus

Denunta
AdinaGr

Copii
Andrei...minunea mea: 10 ani, 11 luni

06.03.2009 12:03     citat 

rad rad rad ...sper sa nu facem pofte nimanui... scot limba .
As vrea si eu niste varza acra ....sa stii ca aici are gust bun varza asta verde ...si nu numai varza,majoritatea legumelor...probabil pentru ca aici temp. e mai ridicata...altfel de clima,nu stiu scot limba
Ma duc sa ma apuc de curatenie...nu mi-a venit cheful dar vreau sa termin pana la 2 cand vine iubi scot limba .Aici a inceput sa ploua afara ochi peste cap ..ce nasol trist

sus

Denunta
ankkka

Copii
Antonia Maria : 11 ani

06.03.2009 12:05     citat 

Ai grija sa nu obosesti !!!

sus

Denunta
elena_raluca

Copii

06.03.2009 12:16     citat 

Adina ai grija cu curatenia, sa te odihnesti!! sarut

sus

Denunta
urschuletz

Copii
Melania: 11 ani

06.03.2009 12:17     citat 

mie acum nu prea mai imi place afumatura, ceapa usturoiul. Imi plac cum miros dar imi fac rau. Si ininate ce mai manacam carnati... si acum sa nu-i vad, sarmale oricand scot limba

sus

Denunta
mirumati

Copii
Miruna Bianca: 17 ani, 9 luni
Mathias Andrei: 14 ani, 3 luni
Patrick Elias: 10 ani, 11 luni

06.03.2009 12:25     citat 

Buna fetelor
Picii mei sunt ceva mai bine. Nu mai fac febra si parca nici nu mai tusesc asa de rau. Dar am bagat si eu la pastile in ei...pe langa siropelele date de dr. le-am mai luat si B complex, vit. C si minimartieni. Sa ii pun mai repede pe picioare...
Urschuletz, eu in perioada asta as m anca ceapa (mai ales verde) cu orice. Aseara chiar am mancat paine cu unt si cu ceapa. Sotul zice ca am luat-o razna. scot limba Si doar nu mancam asa multa ceapa inainte. Cu afumatura nici eu nu ma prea impac...dar am si ulcer si nici inainte nu prea mancam.
Adina, spor la treaba si ai grija! Daca vrei varza, iti trimit eu varza murata! trag cu ochiul
Ma duc si eu sa fac curatenie prin casa, ca parca au dat turcii pe la mine si sa fac ceva de papa pentru pranz. Inca nu stiu ce dar sa vad intai ce mai am prin frigider.
Va pupic!

sus

Denunta
lorellayy

Copii
bebe drag - Natalia Maria: 10 ani, 10 luni

06.03.2009 12:27     citat 

mie nu imi place afumatura, nici inainte de sarcina nu mancam, dar la ciorba de varza iomi place gustul care ii da. carnea o culeg si i-o dau sotului. nu fac saarmale normale ca nu prea mananc carne in ultima vreme si mi s-a pus pata rau de tot pe sarmale de post, si mie sarmalele nu imi aluneca fara smantana rad
la restaurantul unde am fost ieri,pana te hotaresti ce sa comanzi, dau din partea casei o farfurie cu jumeri si ceapa rosie foarte fericit asa de bine aratau ca nu m-am putut abtine si am mancat si un pic de ceapa, cu toate ca pana acuma nu ii suportam nici mirosul

sus

Denunta
lorellayy

Copii

06.03.2009 12:29     citat 

de sarbatori numai sarmale am mancat, pe unde mergeam ceream sarmale, soacra-mea atrebuit sa imi faca 2 ture de sarmale ca alteceva nu vroiam...si pe vremea aiai inca nu stiam ca sunt gravida rad

sus

Denunta
lorellayy

Copii

06.03.2009 12:31     citat 

mirumati ma bucur ca se simt mai bine copilasii tai sarut

sus

Denunta
elena_raluca

Copii

06.03.2009 12:36     citat 

mirumati ma bucure emorm ca picii tai sunt mai bine sarut sarut si unu ptr tine si bebeu sarut sarut

sus

Denunta
mirumati

Copii
Miruna Bianca: 17 ani, 9 luni
Mathias Andrei: 14 ani, 3 luni
Patrick Elias: 10 ani, 11 luni

06.03.2009 12:38     citat 

Multumesc fetelor! sarut

sus

Denunta
rome

Copii
Lucas Rafael - minunea mea
10 ani, 10 luni

06.03.2009 12:47     citat 

,Buna fetelor, mi-a fost dor de voi trist , ieri nu am intrat deloc, s-a stricat mufa de la net si doar azi au venit sa o schimbe.

Sunt super happyyyyy, am fost aseara la eco si o sa avem un BAIETEL, ne-am distrat cu doctorul ca se tinea cu manuta de cuculet rad rad rad , si a facut si un pisulet in timpul ecografului, foarte tare, am fost super incantati, se mira si doctorul cate mutrite facea scot limba scot limba scot limba , super senzatii foarte fericit foarte fericit foarte fericit

sus

Denunta
rome

Copii
Lucas Rafael - minunea mea
10 ani, 10 luni

06.03.2009 12:49     citat 

Aoaleu la ce delicatese va ganditi ochi peste cap ochi peste cap , cam grele fetelor la stomac, dar daca bebe nu comenteaza.....super trag cu ochiul scot limba scot limba

sus

Denunta
lorellayy

Copii

06.03.2009 12:52     citat 

rome ma bucur f mult pt voi...chiar ca super senzatii sarut sarut sarut
e pudic de aia se tinea cu mana de cuculet rad

sus

Denunta
urschuletz

Copii
Melania: 11 ani

06.03.2009 12:52     citat 

Felicitari rome! In sfarsit cineva de aici stie ce are in burtica!

Eu plec la serv si va urez o dupa masa frumoasa. Si week endul sa fie pe masura. Anka iti tin pumnii si cand voi intra dunimica seara, abia astept sa ne spui ce e si cum a fost. Bafta!

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: