· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Gravidute care nasc in iulie-august- septembrie 2009(15)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Gravidute care nasc in iulie-august- septembrie 2009(15)     
Loredana023

Copii
Rebeca-Alecsandra: 11 ani, 11 luni
Erica-Teodora: 8 ani, 11 luni

10.03.2009 7:29     citat 

Buna fetelor!!!Am ajuns si noi...ma duc acum sa curat niste cartofi ca sa faca sotul meu cartofi prajiti cand vine de la serv foarte fericit ca imi place cum ii face el si pe urma un dushuletz si vin pe forum trag cu ochiul
Ce burtica faina ai adina!!!! sarut sarut sarut O sa fac si eu poze la burtica si sa va arat
Paaaaaaaaaaaa

sus

Denunta
ankkka

Copii
Antonia Maria : 12 ani, 1 luna

10.03.2009 8:07     citat 

La mine a iceput sa ningaaaaaaa ,cu fulgi mari ,mari surprins

sus

Denunta
bubu_stefi

Copii
nico
elena-teodora

10.03.2009 8:17     citat 

Da Icemoon am reusit sa intru,vai da cat ma enervase firma de net prostit
Ce face K?Burtica ta ce face?
Adina peste o luna fac eco la 20 de sapt trag cu ochiul .Bebele tot asa misca nu are multa forta ,e inca micut sarut
Anka noi nu am avut zapada anu acesta la buzau ,iar acum ploua de vineri aproape continu trist
Urshuletz nu mai ai mult sarut
Loredana pofta mare

sus

Denunta
ankkka

Copii
Antonia Maria : 12 ani, 1 luna

10.03.2009 8:25     citat 

Mie cand imi facu eco ,duminica ,dr. a pus sonda eco jos ,aproape de osul pubian ,asa de jos sa fie bebe ????

sus

Denunta
ICEMOON

Copii
Atomicul: 15 ani, 4 luni
Zuza: 12 ani - La Multi Ani!

10.03.2009 8:31     citat 

Bubu K e bine, cu scoala merge foarte bine deocamdata, vineri fac jeleu asa ca am de facut cumparaturi maine sa fie vineri dimineata de dus la scoala prostit Burtica bine si ea, zilele astea am umblat cam mult si ma dor oasele bazinului, dar e ok.
Tot la 20 de sapt aproximativ voi face si eu eco urmatoare.

Ankkka eu nu am vazut zapada de 5 ani doar in poze.

Loredana ai papat? hai la o poveste.

sus

Denunta
Loredana023

Copii
Rebeca-Alecsandra: 11 ani, 11 luni
Erica-Teodora: 8 ani, 11 luni

10.03.2009 8:54     citat 

Am facut-o singurica...a iesit ceva zambet A mea cum e,rotunda sau ascutita?
Bubu mi-a fost dor de tine!!!Ma bucur e mai bine bubulina ta...pup-o din partea mea sarut sarut sarut sarut La mine bebe a inceput sa loveasca de aseara mai tare.Si astazi a lovit destul de curajos foarte fericit
Icemoon,nu am papat ca face sotul dush si dupa aia face mancarea zambet .In legatura cu firma Bontas...vara mea chiar lucreaza acolo rad ,dar nu am ajuns niciodata pe la ea.
Eu am programare luni la dr si abia asteptam sa il vedem pe bebe,poate aflam si ce este foarte fericit
Urschuletz...mai bine ia-ti 2 cd-uri,ca poate unul dintre ele e defect trag cu ochiul
Revin ca ma cheama sotul sa fac salata!!! nervos eh,,,el face buni carftofii,eu fac buna salata si ouale ochiuri...el face buna friptura...etc sarut sarut

sus

Denunta
ICEMOON

Copii

10.03.2009 9:13     citat 

Ce burtica frumoasa!!!! eu zic ca e ascutita jenat da la cat ma pricep eu! a mea e ca un brau de jur imprejur prostit

sus

Denunta
ICEMOON

Copii

10.03.2009 9:14     citat 

Capitolul 16

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: