· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Gravidute care nasc in iulie-august- septembrie 2009(15)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Gravidute care nasc in iulie-august- septembrie 2009(15)     
ICEMOON

Copii
Atomicul: 15 ani, 4 luni
Zuza: 12 ani - La Multi Ani!

08.03.2009 2:48     citat 

Elena sa papi si pt mine unul! sarut

Da, si noua ne-a placut mult mobilierul, plus ca de fa fi sa fie vom lua si stickere pt pereti asa cum am facut si in camera lui K.

sus

Denunta
ankkka

Copii
Antonia Maria : 12 ani, 1 luna

08.03.2009 2:50     citat 

Buna rad rad rad
am venit cool am plecat bou si am venit vaca prostit prostit ce sa va spun eco a durat, cred ca 2 minute ,totul mergea pe banda ,eu vazusem,cat am asteptat, ca toata lumea iesea f. repede ochi peste cap
in cabinet era medicul meu si medicul care facea eco ,nu s-a uitat decat daca colul intern e inchis ,si era ,a facut ceva masuratori ,dar mie nu mi-a zis decat ca are 340 g trag cu ochiul ,asta ca am intrebat ,si ca e cu capul in jos surprins
Se tot stramba si zicea ca nu stie ce are placenta "acolo jos " prostit cand am zis si eu sa imi spuna ce este ,a zis :eeeeee ,mai e putin si faci morfo nervos nervos nervos nervos
Deci repet ce stiu concret este ca are 340 g si ca era cu capul in jos !!

sus

Denunta
ICEMOON

Copii

08.03.2009 2:52     citat 

Ankkka sorry ca nu ai aflat ce culoare e barza, dar ma bucur nespus ca bb e bine! asta e cel mai important! sarut

sus

Denunta
ankkka

Copii

08.03.2009 2:56     citat 

Sunt asa dezamagita trist efectiv medicul ala nervos nu a vrut sa se uite ,mai erau paciente la usa si avea nevoie de bani ,azi de 8 martie nervos

sus

Denunta
ICEMOON

Copii

08.03.2009 2:58     citat 

Imi pare rau! trist
Nu poti merge in alta parte pt eco? nu stii de vreun medic bun in zona?

sus

Denunta
ankkka

Copii

08.03.2009 3:01     citat 

Dupa ce datui atatia bani la astia prostit ,sa mai dau altii pt alt eco ?? plus ca pe 25 martie am eco morfo si atunci alti bani ochi peste cap

sus

Denunta
elena_raluca

Copii
Alesia - Alexandra : 12 ani

08.03.2009 3:01     citat 

Anka pentru inceput ma bucur ca bebe e ok si tu esti bine si ma intristez ca esti dezamagita ca nu s-a uitat dr.! Dyte mai mami dac poti si fa un eco la medlife sau sanador daca poti ca sa nu mai stai asa de suparata. sarut sarut sarut

sus

Denunta
elena_raluca

Copii

08.03.2009 3:02     citat 

Da asta e nasol ca dai si nici macar nu se comporta cum trebuie!!! trist

sus

Denunta
AdinaGr

Copii
Andrei...minunea mea: 12 ani

08.03.2009 3:02     citat 

Anka sarut ...si mie imi pare rau ca nu ai aflat ce e..dar lasa ca nu mai e mult pana la morfo,tare ma bucur ca totul e bine..ce grasut e..340gr prostit scot limba .
Elena,diseara am sa fac mucenici..sper sa iasa buni scot limba .
Icemoon,am vazut camera lui K. foarte fericit dar nu mai stiu unde...pe aici pe undeva scot limba si e super...si mobila asta pentru fetita e tare frumoasa si asa dulce sarut

sus

Denunta
ankkka

Copii

08.03.2009 3:05     citat 

rad rad rad rad adica ,doar ajunsei in giurgiu si sa vin iar la bucuresti rad rad rad
lasa mami ca imi trece supararea ,ramane pt eco morfo sa vad ce este ,e bine ca e ok bebe ,si ca a inceput sa loveasca tare fara mila scot limba

sus

Denunta
elena_raluca

Copii

08.03.2009 3:08     citat 

e tare bine ca aud ca loveste asa de tare!!! scot limba sarut sarut

sus

Denunta
ankkka

Copii

08.03.2009 3:12     citat 

Da ,cam de miercuri-joi a inceput mai tare sa loveasca foarte fericit aseara se facuse chem intr-un loc si cred ca tresarea ,l-am mangaiat am vorbit cu el si gata s-a potolit zambet

sus

Denunta
elena_raluca

Copii

08.03.2009 3:17     citat 

ce tare e!!!! sarut

sus

Denunta
ankkka

Copii

08.03.2009 3:22     citat 

Da ,mai vezi o mana de carne de om ,are deja reflexe socat

sus

Denunta
elena_raluca

Copii

08.03.2009 3:26     citat 

Da are mai ca e smecher si au personalitate. Am citit ca din saptamana 21 incepe sa sughite, eu astept ca am intrat in saptamana 21 scot limba abia astept sa vad cum e scot limba

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: