· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Gravidute care nasc in iulie-august- septembrie 2009(15)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Gravidute care nasc in iulie-august- septembrie 2009(15)     
ankkka

Copii
Antonia Maria : 12 ani, 1 luna

08.03.2009 3:32     citat 

Asa devreme ?? poate ca al meu sughita aseara ??sau poate tresarea ,erau niste miscari ciudate prostit

sus

Denunta
elena_raluca

Copii
Alesia - Alexandra : 12 ani

08.03.2009 3:34     citat 

da asa am citit, "Incepe sa sughita. Da, sughiturile sunt acele tresariri micute pe care poate ca le simti - micutii sai plamani se pregatesc pentru sarcina importanta pe care o au - respiratia" asa zice. poate sughita gargarita ta sarut

sus

Denunta
ankkka

Copii

08.03.2009 3:39     citat 

Da ,poate ,ma duc sa-l trezesc pe tati ,sa mergem sa luam cadoaie de 8 martie ,ca noi cu gandul la eco .am uitat foarte fericit

sus

Denunta
elena_raluca

Copii
Alesia - Alexandra : 12 ani

08.03.2009 3:43     citat 

Fugi mai mamico!!!

sus

Denunta
ICEMOON

Copii
Atomicul: 15 ani, 4 luni
Zuza: 12 ani - La Multi Ani!

08.03.2009 4:21     citat 

Adina aici e camera lui K
http://www.parinti.com/modules.php?name...sc&start=0

intre timp am mai aranjat-o e mai plina scot limba

Ankkka cand sughite il simti pt 1min si mai mult facand aceleasi miscari, daca miscarile sunt diferite insemna ca e agitat sa-si gaseasca pozitia sarut , eu doar o data l-am simtit pe K sughitand si a durat cateva minute bune.

sus

Denunta
mirumati

Copii
Miruna Bianca: 18 ani, 10 luni
Mathias Andrei: 15 ani, 4 luni
Patrick Elias: 12 ani

08.03.2009 4:27     citat 

La multi ani, sa fiti fericite si sa aveti parte de tot ce e mai frumos si mai bun pe lume! O primavara calda si senina!]
Elena, si Mathias sughita si inca tare, prin luna a 6-a. Se misca burta de cat de tare sughita.
Ankkka, spor la cumparaturi! Si imi pare rau ca nu ai aflat ce e gazutza...dar mai ai putin pana faci morfo. Bine ca e sanatos bebe.
Icemoon, super camera! Si fiica-mea ar vrea asa o camera dar, din pacate, lipsa de fonduri nu ne permite. trist Eu i-am culcat pe amandoi in aceasi camera, din lipsa de spatiu, ca avem numai 2 camere.

sus

Denunta
ankkka

Copii

08.03.2009 6:09     citat 

Icemoon -sigur sughita ,facea aceasi miscare foarte fericit cateva min ,2 /3 min.
Gata si cumparaturile ,cadoaile ,acum astept sa vina sa le ofer foarte fericit

sus

Denunta
AdinaGr

Copii
Andrei...minunea mea: 12 ani

08.03.2009 8:51     citat 

Icemoon..e super camera lui K. sarut cred ca si el e f. multumit scot limba
Anka...daca nu ai terminat cadoaiele...vin si eu foarte fericit.Ma primesti? sarut
Eu ma apuc sa fac mucenici,sper sa iasa buni tinand cont ca ii fac cu paste socat ..si l-am mai facut si pe iubi curios scot limba .
Fetele...sunteti pe la plimbari? sarut

sus

Denunta
ankkka

Copii

08.03.2009 9:08     citat 

Adina ,cum sunt mucenicii ?? hai la un cadou rad rad

sus

Denunta
AdinaGr

Copii
Andrei...minunea mea: 12 ani

08.03.2009 9:16     citat 

Nu stiu inca scot limba ...acum ii fac socat ...sper sa iasa buni.Ce as mai veni ....si pentru cadou foarte fericit ,dar mai mult sa stau asa la un cappucino... la barfa dar in romaneste rad .
Azi cand am fost cu iubi la plimbare am cunoscut o romanca care sta de 7 ani aici..si cica a uitat sa vorbeasca romaneste de tot ...doar mai intelege cate ceva ochi peste cap ...eu nu o cred,dar nu i-am zis nimic...vb cu ea in engleza si greaca cand noi eram amandoua romance trist .

sus

Denunta
ICEMOON

Copii
Atomicul: 15 ani, 4 luni
Zuza: 12 ani - La Multi Ani!

08.03.2009 9:21     citat 

Adina spor la mucenici!

Bine faci sa nu o crezi si eu data viitoare i-as vb doar in romaneste chiar de mi-ar raspunde in engleza! asta e fudulie curata! limba materna nu se uita niciodata, poti sa o vb cu accent la un mom dat daca locuieste multi ani fara sa ai cu cine vb in limba materna, dar de uitat nici gand!
Ah! ce enervante sunt astfel de fitze exclamatie

Fetele cred ca se sarbatoresc la ora asta!

sus

Denunta
urschuletz

Copii
Melania: 12 ani

08.03.2009 9:29     citat 

Buna burticile! La multi ani! sarut pentru 8 martie! Sa aveti o primavara frumoasa cu bebei la fel si sanatosi!
Acum am venit. Am fost la niste prieteni din Buzau tot week endul.

Anka ma bucur tare ca e bebe bine si in acelasi timp imi pare rau ca ai fost tratata asa. Ei nu pot intelege ca pentru noi aceste momente sunt unice si ca fiecare zi conteaza cum sughite cum se misca ce ne doare daca e fata daca e baiat.... Asta e inarmeaza-te cu rabdare si gandeste-te ca timpul trece repede asi mergi la morfo. Eu inumar zilele-miercuri.

Mi-a fost dor de voi sarut

sus

Denunta
jojo_miha

Copii
Teodora Ioana: 13 ani, 10 luni
Larisa Gabriela: 12 ani

08.03.2009 11:52     citat 

In primul rand ma grabesc sa scriu mesajul sa nu treaca aceasta zi fara sa urez LA MULTI ANI ! tuturor fetelor!

sus

Denunta
jojo_miha

Copii
Teodora Ioana: 13 ani, 10 luni
Larisa Gabriela: 12 ani

08.03.2009 11:56     citat 

Ma bucur ca m-ati trecut in lista si sper sa ajung sa va cunosc mai bine.In cateva cuvinte sa ne prezentam.Ma numesc Mihaela sunt o graviduta cu bebe fetita la purtator(nu prea sigur) ,mai am o comoara mica care a venit dupa multe asteptari si nenorociri si care ne-a umplut viata si nu mai avem rabdare sa vina vara sa facem cunostinta si cu bebe 2.

sus

Denunta
Loredana023

Copii
Rebeca-Alecsandra: 11 ani, 11 luni
Erica-Teodora: 8 ani, 11 luni

09.03.2009 8:37     citat 

Scuzati intarzierea,dar am umblat hai-hui,continuu jenat Nu mai pot ce obosita sunt si trebuie sa merg si la serviciu.
Felicitari pt fetita jojo,sa fie sanatoasa,frumoasa si desteapta sarut
ICEMOON...ce camera are k!!! prostit waw!!!m-a lasat cu gura cascata.Ft faina!! sarut Si camera aia de fetite....e criminala!!!!
Adina,cum ti-au iesit sfintisorii?
Elena,abia astazi trebuie sa vina cei de la ITM sa imi puna niste intrebari si sa vada daca nu cumva curat wc-uri rad ...daca nu sunt exploatata,ce program am si daca mi se respecta drepturile confuz .
Ankkka trist ce doctori!!!eu nu i-as mai fi dat bani!!!Cand am fost ultima data am intrat tocmai la 21;30 si mai erau in urma mea pacienti si dr.are progr pana la 19;00 si cu toate astea a stat si ne-a aratat de toate juma de ora si ne-a dat si poze foarte fericit si m-a mai intrebat si daca sunt multumita foarte fericit si nu dau dacat 50,00ron surprins si e cabinet particular.Dar ma bucur ca in rest totul e ok sarut .
Urschuletz,nu mai e mult pana miercuri sarut Te asteptam cu vesti bune sarut
Eu abia luni pe 16 mart ma duc la ctrl si sper sa vin si cu culoarea foarte fericit
Mirumati,nu am mai venit la Bacau la inghetata,dar am eu timp zambet Stai linistita mami,ca nu numai la tine e greu si la mine e la fel. trist Am 2 camere,dar fiind apartamentul mare am reusit sa fac 3 camere foarte fericit oricum e singurul bebe si nu cred ca o sa mai vine altul zambet asa ca o sa ne descurcam zic eu.Trebuie sa avem incredere in Dumnezeu.
Ce ziceti sa ne povestim cum am aflat,cat ne-am chinuit sa ramanem insarcinate.la mine e o pozeste lunga,o sa va povestesc diseara cand vin de la munca.
sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut am plecat!!!!!

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: