· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Gravidute care nasc in iulie-august- septembrie 2009(15)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Gravidute care nasc in iulie-august- septembrie 2009(15)     
ankkka

Copii
Antonia Maria : 12 ani, 1 luna

09.03.2009 10:48     citat 

Da ,mie mi se intampla si chiar des ,noroc ca nu ma tine mult foarte fericit de obicei cand vorbesc cu bebe scot limba

sus

Denunta
elena_raluca

Copii
Alesia - Alexandra : 12 ani

09.03.2009 10:49     citat 

Cu placere urschuletz sarut
Ce va fac minunile? Al meu s-a cumintit scot limba

sus

Denunta
ankkka

Copii

09.03.2009 10:51     citat 

Gargarita mea a fost cumintel azi , somnoros rad rad rad rad m-a imboldit doua zile ,acum e obosit rad rad rad

sus

Denunta
elena_raluca

Copii

09.03.2009 10:52     citat 

Oare asta se poate numi depresie? Si crezi ca i-ar face rau bebeului? Ca daca se transmite starea de la mama.... trist E foarte ciudat sti ca azi am avut impresia ca nu mai imi revin, cam nasol...

sus

Denunta
ankkka

Copii

09.03.2009 10:57     citat 

Cred ca doar stari depresive nu chiar depresie .

uite ,eu cat a trait fetita mea ,era la terapie si o vizitam de cateva ori pe zi ,cum intram la ea ,desi nu ziceam nimik ,incepea sa se agite ,ma simtea pur si simplu ,apoi cum ii ziceam ceva se agita si mai tare parca vroia sa-mi zica ceva ,si nu se potolea pana nu plecam (fortata de asistente ) DECI ii transmiteam ingrijorarea mea ochi peste cap

sus

Denunta
elena_raluca

Copii

09.03.2009 11:08     citat 

offf... o sa incerc sa nu mai trec niciodata prin starea de azi.... zambet

sus

Denunta
ankkka

Copii

09.03.2009 11:17     citat 

Ar fi ideal ,elena zambet

sus

Denunta
elena_raluca

Copii

09.03.2009 11:29     citat 

Noapte buna dragele mele!!!
Pupici burtici si bebici sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
ankkka

Copii

09.03.2009 11:31     citat 

Noapte buna sarut sarut sarut

sus

Denunta
Loredana023

Copii
Rebeca-Alecsandra: 11 ani, 11 luni
Erica-Teodora: 8 ani, 11 luni

10.03.2009 8:32     citat 

Buna dimineata!!!

M-ati pus pe ganduri cu celulele astea stem!!! trist De unde sa iau bani?
Si eu am 300 euro rata si mai poate creste ca e cu dobanda variabila si platesc 20 ani plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist
Voi cum ati facut,ati vorbit cu dr.de familie sau cu cel ginecolog?
offf....si morfo cine a zis sa o faceti?Am intrebat de triplul test si a zis ca nu e nevoie sa il fac si credeti-ma ca e un dr ft bun...cred ca cel mai bun din oras.
Icemoon ,cam rarut mai intri!!!

sus

Denunta
Loredana023

Copii
Rebeca-Alecsandra: 11 ani, 11 luni
Erica-Teodora: 8 ani, 11 luni

10.03.2009 9:11     citat 

Elena incearca sa nu mai ai asemenea stari,stii si tu ca nu fac bine bebelului.Eu sunt nervoasa mai tot timpul la serv...si nu e bine.Spre exemplu,aseara sotul meu m-a strans in brate si m-a bagat in pat la somnic,cand am inceput sa ma relaxez a si inceput sa imi dea ghionturi foarte fericit cred ca vreo 10 min.Afostprima data cand l-am simtit atat de mult foarte fericit
Fetelor eu plec la munca,serviciu usor celor care isi petrec ziua la job.
sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut
:-h

sus

Denunta
elena_raluca

Copii

10.03.2009 9:25     citat 

Loredana023 merci ptr tortuletul asta care arata foarte bineeee!!!! foarte fericit
Mai eu am vb cu dr. ginecolog prima oara despre celule stem si dupa cu dr. de familie care mi-a explicat mai in mare tot ce inseamna.
Eu stiu sigur ca morfo se face indiferent de ce eco faci 3D sau 4D. De triplu test am mai auzit fete care nu l-au facut si sunt ok. Sormea cand a aflat cate analize fac si-a facut cruce, ea avand o fetita de 5 ani, si nu a facut nici un dublu sau triplu test, dar morfo a facut si ea.
Servici usor tuturor!!!
Va pup pe toate!!! sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
rome

Copii
Lucas Rafael - minunea mea
11 ani, 11 luni

10.03.2009 10:40     citat 

Neatza fetelor , am reusit si noi sa ne trezim surprins
Servici usor tuturor si sa aveti o zi cat mai linistita scot limba

Lore eu am vorbit cu ginecologul de celulele stem, cred ca el ar trebui sa fie cel care iti spune ce vrei sa sti, ca doar el ti le recolteaza.
Si daca doctorii nu au mai facut asta cei de la cordbloodcenter am inteles ca-i invata, asta am vazut la emisiunea Duminica in familie unde era invitata o d-na de la ei

Azi o sa am o zi plina, sper sa nu se supere bebe, dar am de alergat putin, deseara unul din finutii mei implinesc 1 an foarte fericit , si trebuie sa mergem la onomastica si sa-i tai motul prostit
O zi buna tuturor, pupici pe burtici sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
AdinaGr

Copii
Andrei...minunea mea: 12 ani

10.03.2009 10:58     citat 

Neatza burtici sarut
Anka...dormi? foarte fericit ...eu aseara am fost tare obosita si am adormit devreme scot limba .Tare emotionanta povestea ta...sa dea DD acum sa fie bine sarut .
Urschuletz,nu stiu inca cum e aici cu recoltarea de celule stem,trebuie sa intreb dr...si cand aflu preturi,ceva am sa va spun,desi nu prea cred sa fie mare diferenta de preturi.
Rome..distractie placuta diseara si sa faci pozici sa ne arati si noua,da? sarut
Lory,Elena...servici usor sarut
Pun si eu o poza cu burtica facuta acum.

sus

Denunta
elena_raluca

Copii

10.03.2009 11:20     citat 

Adiana!!! Ce burta mare ai facut si tu si e asa de frumoasa!!! sarut sarut sarut sarut sarut (piu piu sa nu va deochi).

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: