· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Povesti cu mame si aspirante "zapacite" 58
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Povesti cu mame si aspirante "zapacite" 58     
gogolea

03.03.2009 2:41   Povesti cu mame si aspirante "zapacite" 58  citat 

capitolul anterior: http://www.parinti.com/modules.php?name...&start=135

sarut

sus

Denunta
lordy80

Copii
Nectarie Ioan: 10 ani, 9 luni

03.03.2009 3:14     citat 

gogo-multumim frumos de noul capitol..si de sfaturi! trag cu ochiul sarut am luat deja un no-spa..si da..e de la apa..eu nu am voie decat plata sti tu de la boala mea de intestine..si asera mi s-a terminat apa in bucatarie si eu am zis ca doar nu o fi nimik.. scot limba dar uite ca nu-i asa! cool acum ideea e ca daca in 3-4zile nu ma lasa tre sa incep iar vechiul tratament.. trist dar sper sa nu fie nevoie.. scot limba si partea buna e ca slabesc.. rad ca nu-mi trebuie mancare..si uite asa se duc caloriile.. rad tzuk.. sarut sarut sarut

sus

Denunta
gogolea

03.03.2009 3:21     citat 

lordy, mai bine grasa si sanatoasa, nu crezi? prostit
pai daca stii tratamentul nu poti macar sa iei ceva prevenitv? nu sa incepi neaparat tot tratamentul?

sus

Denunta
Kurai_Lucy

Copii
cea mare: 13 ani, 11 luni
cea mica: 10 ani, 3 luni

03.03.2009 4:57     citat 

buna fetele am mai intrat si eu un pic...zuza eu am facut ceva balet la gradinita (in ultimul an) si a fost f ok fiindca era o profa de balet care ne-a invatat cateiva pasi de balet si pozitia corecta a corpului, si cum se paseste, un nenea ne canta la pian in tot timpul asta...din pacate nu am facut prea mult ca am terminat gradinita si nici nu imi mai aduc aminte mai multe, dar mi-a placut. dupa aia m-am dus la Casa Pionierilor la balet unde am dat peste un prostovan de profesor care toata ziua ne punea sa facem gimnastica (da, gimnastica!)si pana la urma am renuntat fiindca m-am plictisit.deci pot fi profesori si profesori.eu zic sa o lasi sa mearga sa vada cum e, daca ii place sau nu, si vezi si tu ce iti povesteste ca face acolo. trag cu ochiul
gogo mersi de pontul cu ceaiul, tb sa cumpar!
azi nu cred ca mai intru ca vine sotul acasa si are de lucru la comp..
va pup pe toate! sarut

sus

Denunta
ana_348

Copii
M: 15 ani, 10 luni
D: 11 ani, 4 luni

03.03.2009 11:39     citat 

fetelor, am incercat sa recuperez un pic, de la ultimul capitol...
zuza, asa e cu gradi, cum au zis fetele, la inceput cel putin vor fi zile si zile...Din pacate femeia aia chiar e vaca vacilor din cate vad eu. Si cu baletul ai dreptate, sunt foarte severi profesorii de la cursuri, e un sport dureros la inceput...Dar nu la nivel de gradi unde se face "just for fun". oricum las-o p perioadasi o sa vedem daca ii place sau nu...parerea mea.
tei, ai dretpate cu sportul, si sotul meu la fel ma bate la cap, ca degeaba ma chinui io daca nu fac sport...ma rog chinul meu consta in vaicareala deasa pe tema asta. primul pas ar fi s aarunc toate dulciurile di ncasa. Azi de ex am primi t ocutie superba de bomboane personalizate, n uerau doua la fel, delicioase...trebuia sa le fac cadou. dar in schimb le-am mancat. Aratau superb, va jur.
Mai vroia sa ii scriu ceva gogolinei dar am uitat jenat
lordy, sper ca ti-ai revenit, am citit ca nu ti-a fost bine trist

fetele...tineti-mi pumnii macar de lunea viitoare sa mergem si noi la gradi, sa scapam de raceala, tuse sau ce-o mai fi.

sus

Denunta
iva

04.03.2009 8:07     citat 

BUna dimineata
O cafeluta pentru fetele frumoase

Va doresc o saptamana frumoasa fara necazuri si probleme. sarut sarut sarut

Zuza iti doresc sa te linistesti ca totul va fi bine, ai o fetita isteata ai incredere in ea si fa ce-ti spune instinctul de mama...., nu stiu ce sfaturi sa-ti dau....asa ca.... doar sunt alaturi de voi doua... si atat sarut sarut sarut

sus

Denunta
tei

Copii
Iona: 24 ani, 3 luni
Christian: 12 ani, 7 luni

04.03.2009 8:24     citat 

Neata!
Multumim de cafea, Iva. Ana....frumoase, frumoase dar si delicioase...cred si eu ca nu ai putut rezista tentatiei, dar....o cutie intreaga ?! surprins ....cel putin te-ai gandit si la noi?! rad rad rad rad rad

sus

Denunta
gogolea

04.03.2009 8:42     citat 

neatza fetelor! sarut sarut sarut

ce fac copilasii bolnaviori, sunt mai bine?
ana, tinem pumnii sa se faca mititica bine repejor, sa mearga si ea la gradinita..

teo, baietelul cum mai este cu burtica?

daca va spun ca eu chiar acum sunt acasa; trebuia sa merg la cineva cu care lucrez tocmai sa dau un cadou de martisor.. si ce credeti ca au luat scumpii colegi de la marketing? o cutie de bomboane rad prin urmare, stau si eu frumusel ma delectez cu o bombonica buna.. ma fac frumoasa, poate ajung si la coafor sa ma tund putin, si pe la ora 12 imi fac si eu aparitia la birou... prostit sa stiti ca ma gandesc si la voi, o bombonica pentru fiecare din voi o sa mananc rad

iva, multumesc de cafeluta.. merge cu o bombonica de ciocolata la fix..
trag cu ochiul

sus

Denunta
tei

Copii
Iona: 24 ani, 3 luni
Christian: 12 ani, 7 luni

04.03.2009 8:48     citat 

rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad
sa ai pofta, gogo... cool
Si...da, si eu ii tin pumnii papusicii sa se faca bine sa poata merge luni la gradi1
Oare Thea cum s-a comportat azi?! confuz

sus

Denunta
iva

04.03.2009 8:52     citat 

gogo, tei dragute ca deobicei, va pup de nu va vedeti sarut , pe una pe burtica si pe stefanut trag cu ochiul sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
caramia

04.03.2009 9:23     citat 

Buna dimineataaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
am simtit miros de cafea!
mmmmmm ....... iau si eu o cescuta si fug sa imi termin rapoartele.
ai puuuup you! sarut sarut sarut
ne "vedem" dupa-amiaza.
sarut
ma bucur ca sunteti bine. nu prea m-am pus la punct cu mesajele, decat de gogo stiu ca ... creste creste. sarut

sus

Denunta
Teodora29

Copii
Elouan: 14 ani, 9 luni

04.03.2009 9:46     citat 

mai, deci lasati bomboanele si ciocolatele ca va bat!!! foarte fericit
eu uite la asta nu rezist....si la patiseria din colt fac niste specialitati de ciocolata si niste prajituri...unde-i omuletul acela de saliveaza???
noroc ca ciocolatele is scumpe rau (adica incepind de la 6, 50 euro suta de grame
dar tot ma mai provoaca copilul...mergem sa luam piine si cere ciocolata, si ma mai las tentata foarte fericit

e mai bine bucalatul, deja eritemul se atenueaza, dar azi sta acasa cu taica-sau (am luat fiecare cite o zi...)

sus

Denunta
gogolea

04.03.2009 12:49     citat 

bonjour fetelor. (asa se scrie? trag cu ochiul)

am ajuns si eu la biou, ca o lady foarte fericit adicatelea si aranjata.. am ajuns la coafor.

teo, scuze, nu intelesesem exact ce avea baietelul tau, ramasesem cu ideea ca are ceva la burtica.
gata lasam dulciurile.. sotul meu imi da cu tzaraita inghetata seara, de cand i-am bocit ca m-am ingrasat.. probabil se gandeste sa nu incep iar cu vaicareala daca mai pun kile multe pe mine cool

va pup fetelor!
sarut

sus

Denunta
Teodora29

Copii
Elouan: 14 ani, 9 luni

04.03.2009 12:53     citat 

foarte fericit
gogolea, dar nu te-ai inselat, Elouan a facut o gastro, iar scaunele lichide i-au cauzat si eritemul
azi e cu V acasa si se distreaza baietii fara mine plang sau sunt foarte trist taman imi zicea V pe mail ca au fost la ferma, au hranit caii si apoi prin magazine ...eh, de jucarii cool
nici nu stiu unde sa le mai pun, jucariile lui ne-au invadat toata casa, zicem mereu ca ne oprim din cumparat, si tot nu reusim....
uite inca un motiv pentru care asa mult am vrea o casa....

sus

Denunta
zuzalina

Copii
Thea Ana: 15 ani, 6 luni

04.03.2009 1:12     citat 

enterocolita sau indigestiedin ziua a 3-a
ieri a primit la masa chiftele marinate, danone si portocala
sunt turbata efectiv[url=][/url]
basca, se spala pe miini doar dupa masa in mod ordonat, restul este cum o vrea bunul Dumnezeu

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: