· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Gravidute care nasc in iulie-august- septembrie 2009(16)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Gravidute care nasc in iulie-august- septembrie 2009(16)     
rome

Copii
Lucas Rafael - minunea mea
10 ani, 10 luni

11.03.2009 6:24     citat 

Multumesc mult fetelor , imi e drag de rares de nu mai pot si de ochii lui albastri si mari foarte fericit

Jojo sunteti niste scumpe amandoua sarut sarut sarut Super fetita cocheta, sa va traiasca !!!!

Elena cred ca urzicile se mananca cu oua ochi, ca si spanacul confuz confuz

sus

Denunta
rome

Copii
Lucas Rafael - minunea mea
10 ani, 10 luni

11.03.2009 6:31     citat 

Fetelor imi pare tare rau ca aveti dureri de spate, eu inca nu am probleme doar ca mie frica sa nu ma racesc, imi curge nasul de numa plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist , sper totusi sa nu trist

sus

Denunta
bubu_stefi

Copii
nico
elena-teodora

11.03.2009 7:05     citat 

BUna seara mai am citit curioasa tot sa vad daca a venit urshuletz cu vesti de la medic sarut
Si eu mai am dureri de spate dar nu asa rele foarte fericit
Medicul mi-a sugerat ca sa ridic patul in capatul unde am picioarele ,sa nu mi se umfle .
Jojo trst trecut aveti trist ,dar totul e bine cand se termina cu bine ,acum aveti o minune de fata frumoasa foc . sarut
Elena eu cu ou prajit pap urzicile ,am facut in wk ...ce a papat su bubu sarut sarut
te pupacesc ,si mie mi-a fost dor de voi toate.
Icemoon ..e vre-o zi speciala vineri ?
Rome fa preventiv ceaiuri cu multa lamaie si miere sarut
Loredana sarut
Adina eu m-am vopsit duminica foarte fericit simteam nevoia de o schimbare ,numa ca nu mi-a prins f bine ..te pupic sarut
Lorelay si eu beau cafea pt ca la fel am tensiunea mica sarut
Anka:x sarut
Eu am facut peste in seara asta

sus

Denunta
Loredana023

Copii
Rebeca-Alecsandra: 10 ani, 10 luni
Erica-Teodora: 7 ani, 10 luni

11.03.2009 7:16     citat 

Buna seara burtici!!!
Jojo....ai o fata de imi vine sa o pap toata.E superba!! sarut Daca o fi sa am fetita ,vreau sa semene cu bubulina si cu teodora foarte fericit foarte fericit Sunt superbe amandoua.
Fetelor,pe mine nu ma doare nimic cool BA ma doare fundul jenat La serviciu stau8 ore pe scaun trist Si acum ma doare.
Imi pare rau ca va dor mijlocul,spatele,picioarele.
Elena plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist eu de unde iau urzici???? plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist Il pun pe sotul meu sa mearga maine la piata...si nici macar nu stiu sa le fac si mai si pisca de imi e frica sa pun mana pe ele.Imi plac la nebunie!!!!
icemoon...nu ne pui poze sa vedem cum te-ai facut la par?
Adina,lore,rome etc sarut sarut
Urschuletz....ne lasi cu sufletul la gura????
Ce faceti fetelor?

sus

Denunta
bubu_stefi

Copii
nico
elena-teodora

11.03.2009 7:19     citat 

Loredana speli bine bine urzicile ,poti folosi manusi trag cu ochiul apoi le oparesti le toci si le pui la calit cu putina apa si ulei ,poti pune si ceapa verde si la sfarsit pui usturoi ,eu asa stiu sa le fac .

sus

Denunta
ICEMOON

Copii
Atomicul: 14 ani, 3 luni
Zuza: 10 ani, 10 luni

11.03.2009 7:21     citat 

Bubu nu e nimic special vineri, face K la scoala jeleu si trebuie sa-i pun de acasa concentrat de jeleu si ceva in care sa-l puna la intarit apoi cand termina programul primeste bolurelul sa-l aduca acasa. Ei au astfel de activitati aproape saptamanal, saptamana trecuta au facut sausage rolls- a dus de acasa short crust pastry si carnaciori si i-au facut acolo si i-au copt si a adus acasa apoi.
Mie tare-mi place ca fac si astfel de activitati: biscuiti, budinca, paine etc. asta pe langa restul de activitati normale la varsta lor.

Loredana nu pot pune poze plang sau sunt foarte trist inca, dar musai de sapt viitoare sa rezolvam cu cumputerul.

sus

Denunta
Loredana023

Copii

11.03.2009 7:22     citat 

Merci bubu...ce mai face bubulina?
Si celalalt bubulin din burticuta ce mai face?

sus

Denunta
Loredana023

Copii

11.03.2009 7:24     citat 

Aha icemoon,am inteles care era faza cu computerul trag cu ochiul Poate o sa aduca pe cineva sa ii faca ceva...daca nu,actioneaza tu zambet sunt convinsa ca iti sta bine,oricum. sarut

sus

Denunta
bubu_stefi

Copii
nico
elena-teodora

11.03.2009 7:25     citat 

Icemoon faine activitati ,inseamna ca au si unde gati foarte fericit e ste foarte bine si pentru ei ,la cat de curiosi sunt sarut ,noi din pacate nu avem utilitatile necesare .

sus

Denunta
urschuletz

Copii
Melania: 10 ani, 11 luni

11.03.2009 7:26     citat 

Fetelor acum am intrat pe usa o sa avem O FETITZA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
E sa natoasa are 523 de grame. Utati pozeI

sus

Denunta
bubu_stefi

Copii
nico
elena-teodora

11.03.2009 7:28     citat 

Loredana ,bubulinaasteaptasaseuite la tom si jery sarut iar bubulinu din burtica e mai activ in ultima vreme sarut

sus

Denunta
ICEMOON

Copii

Bubu eu nu stiam ca aici fac asa ceva, cand am inceput sa-l duc la nursary am aflat, acolo primeau tot ce le trebuia din partea scolii, aici insa trebuie sa le dam noi o parte din cele necesare.
Sunt super haiosi sa-i vezi facand astfel de activitati si K e asa mandru de cate alude primeste apoi acasa prostit , numai ca bineinteles vrea si acasa sa faca de toate cand ma vede prin bucatarie: iti dai seama ce ramane dupa noi rad

Loredana la culoare nu e mare diferenta, la tunsoare doar.

sus

Denunta
urschuletz

Copii

E un piciorus.

sus

Denunta
ICEMOON

Copii

11.03.2009 7:29     citat 

Urschuletz felicitari!!!!!!!!!!!!!! sarut sarut sarut

sus

Denunta
urschuletz

Copii

11.03.2009 7:34     citat 

Sunt asa de fericita ca totul e bine. Nici nu stiu ce sa va povestesc mai intai. A fost super ambila dr si rabdatoare. Mi-a facut si 3 d si 4 d dar am platit 300 lei pt 3 d la polizu.
Acum ma duc sa mananc ceva ca sunt moarta si intru sa vb sa va mai povestesc.
Este o experienta uimitoare.
Va pup si ne vedem mai peste o ora

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: