· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Bebelusi de vara 2008 (52)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Bebelusi de vara 2008 (52)     
CrazyMommy

14.03.2009 10:55     citat 

ksde bine ai revenit!Ma bucur ca sunteti mi bine.Da chiar.....OFF RACEALA ASTA!
Ce carticica?Noi n am primit reclama confuz

sus

Denunta
ksde2000

Copii
Ema Nicoleta-minunea mica: 13 ani
Ana Lorena-bebelina: 9 ani, 1 luna

14.03.2009 11:01     citat 

heeeeeeeiiiiiiiiiiiiiiiiii da' unde umblati...intru si eu dupa o saptamana si ma lasati sa vorbesc singura? plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist

daca tot am mai dat un repli sa va povestesc ce mai face nou ema...... de cand nu mi-e bine nu prea pot merge cu ea la plimbare si o scot ziua in parculetul de joaca din fata blocului...si-i plac grozav copiii...vorbeste cu ei....ii striga.... si aseara eram in supermarket la cumparaturi..... (m-a mai scos tati in lume...sa nu inebunesc in casa) si statea in scaunelul pentru bebei de la carutul de cumparaturi si a vazut un copilas micut dar care mergea in picioare..si se tragea spre el si-l striga...initial nu mi-am dat seama ce face....dar cand am vazut ca face asa de cate ori vede bebelul am inteles.....si a venit fetita aia la noi la carut si a luat-o de manuta si i-a facut papa si ema era tare incantata.......si faza s-a repetat cu un alt bebel...dupa ce ne-am despartit de primul......ce repede creste iubita mea....ca am mai fost cu ea la cumparaturi si n-a reactionat asa......invata cata ceva nou in fiecare zi zambet

gata asta a fost ultimul..... scot limba da' am avut multe de recuperat foarte fericit

sus

Denunta
CrazyMommy

14.03.2009 11:03     citat 

ksde eu incerc sa votez dar nu mi trimit codul de validare confuz

sus

Denunta
Sweety_Karina

Copii
David: 12 ani, 11 luni
Eduard: 11 ani, 3 luni

14.03.2009 11:10     citat 

La Multe Lunitze, Roby si Ana-Maria!!! sarut

sus

Denunta
DANONINO

Copii
Sara Andreea: 12 ani, 11 luni
Luca Daniel: 11 ani, 2 luni

14.03.2009 11:18     citat 

Am observat ca si Sarei ii plac copii, cand vede copii se uita la ei si vorbeste, la calculator cand vede poze cu ea sau cu alti copii incepe sa chiuie si sa vorveasca.

Alina poate ne spui si noua despre ce carticica este vorba. sarut

Incearca totusi la ema sa ii da i cate jumatate de tubulet de oscillo pe zi macar trei zile.

Ultima modificare efectuata de catre DANONINO la 14.03.2009 11:19, modificat de 1 data in total

sus

Denunta
lily_ana2008

Copii
Robert Stefan: 13 ani
am nascut deja!

14.03.2009 11:19     citat 

sarut sarut sarut sarut multumim pentru urari sarut sarut sarut

La multe lunite Ana Maria sarut
Alina ma bucur ca esti mai bine......pupam si bebeii bolnaviori,doamne vremea asta,cati puiuti raciti plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist
Roby,nu mai vrea fructe dimineata si nici tzitzi surprins surprins surprins surprins ii dau papa la 12 si iesim la plimbarici(sper sa manance)

sus

Denunta
oana-oana

Copii
Nicholas Gabriel - Piticul de gradina
13 ani

14.03.2009 11:31     citat 

eu sunt ocupata fac papanasi.............ma intreba asistenta care face chineto acasa cu pokemonu daca stiu sa fac papanasi ca la carciuma rad rad rad normal doar la carciuma am invatat,nu? rad si ii pregatesc o surpriza o astept diseara cu papanasi scot limba va pregatesc si voua o portie promit scot limba

sus

Denunta
Sweety_Karina

Copii

14.03.2009 11:31     citat 

asteptam cuminte sa se incaltze mami sa mergem pa- pa afalaaa

mi-s bolnavior in prima mea zi cu muci din viata mea si eram cam nervos ca mami mi-a pus caciula, cu"ocazia" asta, iar tati m-a impacat si m-a lasat sa fac ce-mi place cel mai mult

ma joc...c-un glob cool

sus

Denunta
Sweety_Karina

Copii

14.03.2009 11:36     citat 

Oanoooooooo da-ne reteta la papanasi, pls!!! sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

stiu ca se gasesc, cu duiumul, retete pe net, dar cum mie mi-a placut prajitura la nebunieeee (apropo, ca am facut-o si eu, yamiiiiii, multumesc pt reteta ) , inseamna ca si papanasii facuti dupa reteta ta vor fi un succes!

sus

Denunta
DANONINO

Copii

14.03.2009 11:39     citat 

Am descoperit o noua jucarie rad

incerc sa merg dar nu prea reusesc..

sus

Denunta
Sweety_Karina

Copii

14.03.2009 11:57     citat 

E din tabla tava? rad)))
Si David abia indoaie genunchii sub burta, dar nah..va spuneam eu candva ca e tare comod ochi peste cap asa ca nu ma astept prea curand sa ma intrec cu el....el e genul care studiaza foarte mult ce e in jurul lui. mi-a zis maica-mea ca eu eram tare lenesha cand eram mica..asa ca are cui semana! scot limba

sus

Denunta
DANONINO

Copii

14.03.2009 12:03     citat 

da din tabla este rad

sus

Denunta
ksde2000

Copii

14.03.2009 12:20     citat 

cam asa arata originalul.....dar pana termihn eu cu ea o sa arate cu totulk altfel.... scot limba foarte fericit

http://www.cadouspecial.ro/animation/UnCadouSpecial/

sus

Denunta
ksde2000

Copii

14.03.2009 12:36     citat 

sara da ce faci cu tava aia?

si davidutu are mucisori?......mai mai mai bebeii astia....

sus

Denunta
oana-oana

Copii
Nicholas Gabriel - Piticul de gradina
13 ani

14.03.2009 3:32     citat 

imedit ce termin pun poze,reteta si va povestesc prin ce peripetii am mai trecut eu rad nervos

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: