· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Gravidute care nasc in iulie-august- septembrie 2009(17)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Gravidute care nasc in iulie-august- septembrie 2009(17)     
elena_raluca

Copii
Alesia - Alexandra : 12 ani, 10 luni

13.03.2009 12:01     citat 

rome merci... sper sa nu fie nimeni anuntat ca nu sunt bune celulele zambet
lorellayy stai mai mamico linistita ca nu cred ca sunt probleme cu triplutest sarut sarut sarut
ankkka poate nu ai sa ma crezi cat de mult ma bucur ca te trezeste gargarita ta foarte fericit stiind cat de ingrijorata erai tu, si pe de alta parte ce numai eu sa primesc asa lovituri de la grasunul meu rad rad rad

sus

Denunta
rome

Copii
Lucas Rafael - minunea mea
12 ani, 9 luni

13.03.2009 12:04     citat 

n-ai pt ce elena sarut
Lorellayy stai linistita trebuie sa fim optimiste, vezi ca-ti simte bebe emotiile si se supara pe tine rad scot limba

sus

Denunta
AdinaGr

Copii
Andrei...minunea mea: 12 ani, 9 luni

13.03.2009 12:06     citat 

Neata burtici sarut ,
Mirumati...multa sanatate lui Mathias sarut si sper sa ajungi la eco zambet .
Lorellay..stai linistita,eu sunt convinsa ca o sa fie rezultatele bune la triplul test trag cu ochiul sarut
Rome...sper sa iti treaca repede raceala sarut
Anka..ce harnica esti scot limba sarut
Lory,Elena..serv usor sarut .
Eu cand m-am trezit il simteam pe bebe miscand si am inceput sa mangai burtica...cand colo,burta mea nu mai era rotunda...bebe era ca un ghem in partea dreapta...si nu prea vroia sa plece asa ca am facut video cu tel sa-i arat si lui iubi foarte fericit sarut ...pana la urma ,de la atata mangaiat si vorbit a inceput sa se joace si a plecat de acolo scot limba
sarut

sus

Denunta
elena_raluca

Copii

13.03.2009 12:06     citat 

Fetelor parca nu mai am rabdare.... mai am o saptamana si fac si eu morfo foarte fericit abia astept sa-l cad pe bebe si sa vedem ce este foarte fericit sarut sarut

sus

Denunta
ankkka

Copii
Antonia Maria : 12 ani, 10 luni

13.03.2009 12:07     citat 

Elena ,te rog sa ma crezi ,ca m-am speriat rad rad gargarita mea acum doarme ,sunt sigura ca a obosit dupa gimnastica matinala rad rad
Mai te-ai uitat ,mai ai colostru ?? la mine imediat cum apas iese rad rad sper sa am mult ,mult laptic pt gargarita foarte fericit

sus

Denunta
elena_raluca

Copii

13.03.2009 12:07     citat 

Adina deja va jucati ascunselea? rad rad rad rad

sus

Denunta
elena_raluca

Copii

13.03.2009 12:09     citat 

Da mai am!!! te cred mai mami ca te-ai speriat dar ma bucur ca acum sunteti ok!!! sarut sarut sarut si eu sper sa am mult laptic ca sa ii dau lui bebe zambet

sus

Denunta
ankkka

Copii

13.03.2009 12:10     citat 

OOOOOOO, neatza Adina !! sarut sarut Pai sunt harnicuta ca aseara m-am suparat tare cand am vazut ca nu imi place mancarea scot limba
Elena abia astept sa vina ziua de morfo ,tu faci luni si eu miecuri ,prima data imi facuse si mie programare tot pe 23 dar era prea de dimineata ,si am cerut eu dupa amiaza ,imi e mai usor sa ajung in bucuresti .

sus

Denunta
AdinaGr

Copii

13.03.2009 12:14     citat 

Da Elena..deja ne jucam ascunselea...dar el e mic si il gasesc repede rad rad rad .Nici eu nu mai am rabdare pana pe 23 ochi peste cap .Fetelor,dar eu de ce nu am colostru asta?ca nu am avut deloc pana acum?

sus

Denunta
ankkka

Copii

13.03.2009 12:17     citat 

Ai incercat sa vezi daca ai ,nu curge asa singur doar daca strangi cu mana !Iar daca nu ai nu este problema ,eu la sarcina trecuta nu am avut ,am nascut la 27 saptamani si am alaptat 3 saptamani ,aveam laptic ,dar mai putin din cauza stresului in care stateam !

sus

Denunta
AdinaGr

Copii

13.03.2009 12:21     citat 

Da,Anka..am incercat si nu am..poate o sa am mai incolo,nu?ca si eu vreau sa am mult laptic ptr bebe.

sus

Denunta
elena_raluca

Copii

13.03.2009 12:21     citat 

Adina nici eu nu stiam ca am dar vb o data cu Anka si am incercat si ce sa vezi, i-am zis sotului atunci ca sa nu mai cumpere lapte ca avem productie propie rad rad rad saracul nu intelegea rad rad rad

sus

Denunta
AdinaGr

Copii

13.03.2009 12:26     citat 

Elena rad rad rad

sus

Denunta
lorellayy

Copii
bebe drag - Natalia Maria: 12 ani, 9 luni

13.03.2009 12:27     citat 

pe la cate sapt a inceput sa curga la voi colostru ?

sus

Denunta
elena_raluca

Copii

13.03.2009 12:29     citat 

sincer nu mai tin minte, cred ca pe la 18-19 sapt dar nu sunt sigura! dar nu e musai sa ai acum!!!

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: