· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Gravidute care nasc in iulie-august- septembrie 2009(17)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Gravidute care nasc in iulie-august- septembrie 2009(17)     
rome

Copii
Lucas Rafael - minunea mea
12 ani, 9 luni

13.03.2009 12:31     citat 

Ce misto, ca aveti deja colostru asta inseamna ca o sa aveti SIGURRR si laptic nu?

sus

Denunta
lorellayy

Copii
bebe drag - Natalia Maria: 12 ani, 9 luni

13.03.2009 12:32     citat 

va intreb, pt ca si mie a inceput sa imi curga ceva, dar putin. eu duminica intru in sapt a 18 a , deci e posibil sa inceapa sa curga colostru zambet

sus

Denunta
elena_raluca

Copii
Alesia - Alexandra : 12 ani, 10 luni

13.03.2009 12:33     citat 

da e posibil sa sti!!!
rome sa te auda DD si sa dea DD sa avem toate laptic mult mult ptr bebei nostri!!! sarut

sus

Denunta
rome

Copii
Lucas Rafael - minunea mea
12 ani, 9 luni

13.03.2009 12:37     citat 

Doamne ajuta-ne zambet
Fetelor voi nu aveti probleme cu acneea???pe mine ma scoate din sarite si cred ca sunt si putin patata pe fata, chestia cu patatul stiam ca e posibil sa se intample, dar cu cosurile surprins surprins surprins , nu le mai suport

sus

Denunta
lorellayy

Copii
bebe drag - Natalia Maria: 12 ani, 9 luni

13.03.2009 12:42     citat 

zic mersi ca inca nu am probleme nici cu acneea si nici cu petele, si sper sa nu am deloc.
inainte, cand imi aparea vreun cos foloseam nidoflor unguent si imediat imi trecea. nu stiu daca il pot folosi in perioada asta daca imi apar probleme pe fata, fiindca are si antibitoc in el.

sus

Denunta
elena_raluca

Copii

13.03.2009 12:46     citat 

e ... mie imi mai iese asa cate un cos dar nu am probleme asa cu pete sau altceva cool

sus

Denunta
ankkka

Copii
Antonia Maria : 12 ani, 10 luni

13.03.2009 12:49     citat 

Fetelor eu am avut colostru din prima luna ,la inceput era un lichid incolor si numai seara dupa dush ,apoi incetul cu incetul a aparut colostrul foarte fericit

sus

Denunta
ankkka

Copii

13.03.2009 1:10     citat 

Cu acneea nu am probleme ,insa am o pata pe barba ,de culoare roz ,nu se observa decat in soare trag cu ochiul
Daca nu aveti colostru nu disperati ,va mai spun eu la sarcina trecuta NU am avut ,iar dr. a zis ca e normal ca nici o sarcina nu seamana intre ele chiar daca e la aceasi persoana ,deci nu va alarmati !!

sus

Denunta
ankkka

Copii

13.03.2009 1:41     citat 

Stiti ce mi se mai intampla ,dintr-o data mi se pune ca un junghi ,o durere ,cand in stanga cang in dreapta burticii ,nu dureaza mult dar sunt tare durerose ,oare sa fie de la loviturile gargaritei sau ................ ce ????

sus

Denunta
ella_rari

Copii
Rares: 14 ani, 4 luni

13.03.2009 1:47     citat 

sunt contractii, ankkka, bebele nu da sa te doara tare !
ai grija, stai cumintica! sarut

sus

Denunta
elena_raluca

Copii

13.03.2009 1:49     citat 

sunt contracti Anka si am avut azi... trist

sus

Denunta
elena_raluca

Copii

13.03.2009 1:51     citat 

am vb cu dr. si mi-a zis ca daca nu sunt mai mult de 6-7 contractii pe ora sa nu ma ingrijorez ca sunt normale ca imi creste uterul, eu ma cam speriasem trist trist

sus

Denunta
AdinaGr

Copii
Andrei...minunea mea: 12 ani, 9 luni

13.03.2009 1:53     citat 

Elena...contractiile dureroase apar de la cresterea uterului confuz .Eu nu am avut deloc...si sper sa nici nu am.
Anka..stai linistita si sa nu faci efort sarut sarut sarut

sus

Denunta
elena_raluca

Copii

13.03.2009 1:57     citat 

da asa mi s-a zis ptr ca cica se intin ligamentele uterului, sa ma corecteze cineva daca nu e bine, dar asa am inteles!!!
Anka te rog sa te bagi in pat si sa mai lasi mancarea si altceva si sa stai linistita macar tu poti ca stai acasa, ca iti dau o bataita scot limba
da pai cred ca e normal tot sa nu ai ptr ca fiecare sarcina e diferita si eu vb cu sora mea care nu a avut si avea ditamai burtoiu rad

sus

Denunta
ankkka

Copii

13.03.2009 2:01     citat 

ai ca deja m-am speriat , surprins ,astazi nu am avut deloc ,dar ieri sau alalteri am avut vreo doua prostit

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: