· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Gravidute care nasc in iulie-august- septembrie 2009(17)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Gravidute care nasc in iulie-august- septembrie 2009(17)     
elena_raluca

Copii
Alesia - Alexandra : 12 ani, 10 luni

13.03.2009 2:02     citat 

vai sa va povestesc ce m-a certat sora mea cand a aflat ca am dat cu matura scot limba ca cica dr ei i-a zis ca sa nu de-a cu matura ca sta burtica oarecum incordata. Si asa am scapat rad da sotul cu aspiratorul scot limba rad rad rad

sus

Denunta
elena_raluca

Copii

13.03.2009 2:03     citat 

pai ieri ai stat toata ziua in picioare ce imi vine sa te bat, normal ca ai obosit cool Asta e ptr toate burticile nu mai faceti asa cum ati facut inainte ca nu mai puteti serios!!! mai multa odihana

sus

Denunta
elena_raluca

Copii

13.03.2009 2:06     citat 

mai anka nu te mai spria iti creste uterul, sunt sigura ca esti bine. Uite eu in fiecare dimineata in drum spre servici mi se pute un junghi asa numai in stanga de abia mai merg si tot ca tine m-am speriat si am vb cu dr. si mi-a siz ca e de la efort fiecare iil suporta diferit zambet
Ca sa te linistesti vb si cu dr tau. dar daca garagarita e activa eu cred ca sunteti bine sarut sarut sarut

sus

Denunta
lorellayy

Copii
bebe drag - Natalia Maria: 12 ani, 9 luni

13.03.2009 2:07     citat 

ankkka sati cuminte si nu te mai agita cu atata treaba.

m-au sunat acuma de la cabinetul doctoritei si mi-au zis ca au iesit negative rezultatele la triplu test....asa o povara mi s-a luat de pe suflet .....de 5 min plang incontinuu de bucurie:D .........atata mai pot sa plang in ultima vreme de zici ca sunt masina de plans

sus

Denunta
elena_raluca

Copii

13.03.2009 2:08     citat 

lorellayy felicitari sarut sarut sarut sarut sarut sarut
si nu mai plage mai masinuta de plans scot limba eu vb rad rad rad rad rad

sus

Denunta
lorellayy

Copii

13.03.2009 2:12     citat 

mersi elena sarut
nu am putut sta prea mult la tel cu sotul ca nu ma puteam opri din plans foarte fericit
s-au speriat si colegele mele cand m-au vazut ca plang rad

sus

Denunta
rome

Copii
Lucas Rafael - minunea mea
12 ani, 9 luni

13.03.2009 2:13     citat 

Na vezi lorellayy ca totul e in ordine sarut sarut , foarte bine, e misto cand ti se da o veste buna sarut sarut

Fetelor m-ati cam speriat si pe mine cu junghiurile astea, nici nu ma gandeam ca ar putea fi contractii confuz trist

sus

Denunta
elena_raluca

Copii

13.03.2009 2:15     citat 

mai mie mi s-a spus ca nu sunt contractii de nastere sunt din cauza uterului te tin asa un pic!!! Anka tu ce zici ti-a trecut ca imi fac griji cu tine ca nu stiu cum sa iti explic sa nu te speri sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
lorellayy

Copii

13.03.2009 2:16     citat 

acuma ca am scapat de grija analizelor , sper sa nu apuce grija junghiurilor....acum 2 seri cand ne faceam plimbarea de seara am avut niste junghiuri dureroase prin burta, si mi se intarise si burta destul de tare,dar am zis ca trebuie sa fie bebe (aproape toata plimbarea)

sus

Denunta
elena_raluca

Copii

13.03.2009 2:18     citat 

vai nu am zic nimik de junghiuri ca voi va speriati, eu stiu ca sunt normale atat timp cat nu sunt un timp indelungat!!! Asa e noi acum ne cam speriem din orice si e normal....

sus

Denunta
lorellayy

Copii

13.03.2009 2:20     citat 

si mie mi-a zis dr ca se intinde uterul si toate cele pe acolo si ca e normal sa am dureri
cea mai naspa senzatie e cand ma doare burta si simt ca ma trage cineva de operatia de la burta din ambele capete...atunci stiu ca nu am de ce sa imi fac griji ca clar e de la transformarile ce au loc

sus

Denunta
ankkka

Copii
Antonia Maria : 12 ani, 10 luni

13.03.2009 2:23     citat 

Elena ,stai mami linistita ,azi nu am avut nici un junghi ,eu spuneam de zilele trecute !

sus

Denunta
elena_raluca

Copii

13.03.2009 2:24     citat 

anka te bat , te sun si tu nu raspunzi trist scot limba pe unde umbli? scot limba

sus

Denunta
ankkka

Copii
Antonia Maria : 12 ani, 10 luni

13.03.2009 2:25     citat 

Ah .acum am vazut ca ai sunat ,nu iti fa griji ,sunt bine !

sus

Denunta
elena_raluca

Copii

13.03.2009 2:25     citat 

asa m-am linistit sarut sarut sarut sarut ce face gargarita ta? ca grasul meu sau grasa nu mai vrea sa fac nani rad rad rad

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: