· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Gravidute care nasc in iulie-august- septembrie 2009(17)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Gravidute care nasc in iulie-august- septembrie 2009(17)     
lorellayy

Copii
bebe drag - Natalia Maria: 12 ani, 9 luni

13.03.2009 3:07     citat 

rome sa ai un weekend placut sarut

tort...a zis cineva tort prostit rad
iar am o zi de aia in care as manca orice rad rad rad

sus

Denunta
ICEMOON

Copii
Atomicul: 16 ani, 2 luni
Zuza: 12 ani, 9 luni

13.03.2009 3:09     citat 

Elena la noi luna martie e un party continuu rad , tort maine! promit ca aduc pt toata lumea!

sus

Denunta
elena_raluca

Copii
Alesia - Alexandra : 12 ani, 10 luni

13.03.2009 3:15     citat 

si poze de la party-ul lui K. te rugammmmmm sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
elena_raluca

Copii

13.03.2009 3:47     citat 

voi l-ati simtit pe bebe in amadoua parti dintr-o data? ca vad ca acum face alte miscari!!! rad e asa de drag de nu mai pot, si ma bucur ca sunteti voi si ca pot sa va povestesc fiecare clipa ce face si ce simt!!! sarut sarut

sus

Denunta
urschuletz

Copii
Melania: 12 ani, 10 luni

13.03.2009 5:22     citat 

Buna ziua burticile! Am venit si eu de la serv in sf. scot limba

Anka, ai simtit durearea ca o scurta usturime, desprindere...?Ca eu asa am simtit ieri de 2 ori dar la ditanta de timp. Unde faci morfo la romar?

Lorelay, ma bucur ca au iesit bine analizele si ca ti-ai luat o piatra dupa inima. La morfo cand am fost tipa zicea ca nu treb sa ne facem asa probleme de triplu test decat daca e sindrom dawn ca ar mai fi alt sindrom eduards sau asa ceva care daca ar exista nu ar evolua sarcina atatea sapt...Naiba mai stie ce sa mai credem

Rome week end placut! sarut

Icemoon petrecere sau mai bine zis petreceri frumoase!Sa va distrati!Si bineinteles ca asteptam sa ne cinstesti cu niste poze da?

sus

Denunta
ankkka

Copii
Antonia Maria : 12 ani, 10 luni

13.03.2009 5:49     citat 

Ceva de genul asta ursuletz ,dar nu a durat mult .
Morfo fac la Sanador la dr.Piroiu Diana .

sus

Denunta
bubu_stefi

Copii
nico
elena-teodora

13.03.2009 6:05     citat 

Salutare fetelor,mai aseara erati la un alr capitol ,azi aproape sa-l terminati si pe'asta trag cu ochiul
Am umblat prin magazine ,i-am luat de incaltat Stefaniei si niste pantalonasi ,si simteam ca'mi crapa creierii prostit daca nu a alergat prin magazine si lua toate incaltarile surprins m-a zapacit azi ,si mai plecam o tura la cuparaturi da dinalea perisabile foarte fericit
Icemoon La Multi Ani! sotuli si lui K sarut
Pup burticile sarut sarut sarut

sus

Denunta
AdinaGr

Copii
Andrei...minunea mea: 12 ani, 9 luni

13.03.2009 6:23     citat 

Icemoon.."La multi ani" sotului tau ptr maine .. sarut
Bubu..spor la cumparaturi..si noi va pupam foarte fericit sarut
Eu pana acum m-am uitat la "Lantul amintirilor" ...filmul ala indian,daca l-ati vazut...l-am vazut de cateva ori si de fiecare data am plans...normal ca acum plans mai mult decat inainte scot limba
Ma duc sa gatesc putin...vreau sa fac pilaf cu pui..si am si muraturi foarte fericit ...veniti la masa? sarut

sus

Denunta
ankkka

Copii

13.03.2009 7:02     citat 

Fetelor ,pana acum am luat dupa mine inca doua gravidute ,prima o vecina care in ianuarie imi spunea ca isi mai doreste enorm un bebe si in februarie a ramas gravi ,iar acum m-a sunat fina mea sa-mi spuna ca o sa botez ca este si ea gravi rad rad rad eu le-am zis sa nu stea langa mine ca se ia rad rad rad rad rad rad rad Ma bucur enor pt. ele ,mai ales pt finuta mea care avea ceva probleme si dr, ii spusese ca are o raceala f.f. puternica si ca nu va ramane asa repede gravi ,DOAMNE ,iar plang ,e fericire .

sus

Denunta
ankkka

Copii

13.03.2009 7:29     citat 

Mamici ,pe unde sunteti ???

sus

Denunta
elena_raluca

Copii

13.03.2009 8:37     citat 

IceMoon "La Multi Ani" sotului tau ptr maine!!!
Anka felicitari!!!! sarut Eu vreau sa pun o paza dar vad ca nu mai reusesc prostit

sus

Denunta
elena_raluca

Copii

13.03.2009 8:54     citat 

mai fetelor sincer incep sa imi fie putin frica sa nu fie 2 totusi ca mi se pare ca am burtica marisoara in comparatie cu a vostra!!! Cu toate ca la toate eco scrie "fat unic" si nu cred ca nu vedea daca erau doi nu?!!!

sus

Denunta
AdinaGr

Copii
Andrei...minunea mea: 12 ani, 9 luni

13.03.2009 8:59     citat 

Aahh..ce burtica frumoasa...si e din ce in ce mai mare foarte fericit sarut .Elena..m-ai facut sa rad rad rad rad ...pai daca erau 2 se vedea la eco de mult trag cu ochiul .Ce daca e mare burtica?Las' sa fie bebe sanatos sarut .Elena,mie acum mi se pare ca burtile noastre au exact aceeasi forma..doar ca a mea e mai mica scot limba sarut .

sus

Denunta
elena_raluca

Copii

13.03.2009 9:17     citat 

merci adina!!!! sarut sarut sarut pune si tu o poza sa vad si eu burtica ta mai bine!!! sarut sarut sarut Ma bucur ca burtica e mare si ca bebe cred ca e sanatos si voinic!!!

sus

Denunta
ICEMOON

Copii
Atomicul: 16 ani, 2 luni
Zuza: 12 ani, 9 luni

13.03.2009 9:33     citat 

Buna seara fetele!

Elena faina de tot burtica! nu e mai asa mare cum o vezi tu! ai totusi mai bine de 5 luni de sarcina. Important e bb sa fie bine! si stai linistita ca se vedeau pana acum de erau 2.
sarut

Bubu macar poti cat de cat sa mergi cu ea, noi de-l luam pe K trebuie sa cumparam jumatate de magazin foarte fericit

Multumesc fetele de urari! poze am sa fac cu siguranta, sa vedem cand voi reusi sa le si descarc.
Maine iesim doar in 2 la restaurant, K ramane cu socru.

Eu cred ca am cam exagerat zilele astea si ma cam doare rau spatele si articulatiile bazinului, am facut km buni in fiecare zi, plus prin casa mereu cateceva trist

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: