· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Gravidute care nasc in iulie-august- septembrie 2009(18)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Gravidute care nasc in iulie-august- septembrie 2009(18)     
ICEMOON

Copii
Atomicul: 15 ani, 5 luni
Zuza: 12 ani, 1 luna

15.03.2009 7:09     citat 

Loredana nu te-am uitat! am strigat catalogul la sf capitolului sarut
Bine ai facut ca te-ai odihnit.

sus

Denunta
Loredana023

Copii
Rebeca-Alecsandra: 12 ani
Erica-Teodora: 9 ani, 1 luna

15.03.2009 7:18     citat 

Vad ca restul sunt plecate...eu profit ca am ramas putin singura si pana ma ia oboseala stau la pc trag cu ochiul Maine trebuie sa vina sa iti repare ce ai pe la pc,nu?Unde locuiesti Icemoon?Nu am fost pe faza si nu stiu jenat .Cand mergi la dr,ecograf?

sus

Denunta
ankkka

Copii
Antonia Maria : 12 ani, 2 luni

15.03.2009 7:24     citat 

Mai ,dar liniste ca asta nu am vazut demult prostit Ma gandesc ce o sa fie la vara ,cand va fi cald rad rad

sus

Denunta
Loredana023

Copii

15.03.2009 7:25     citat 

Asa e rad Cum te mai simti,ankkka?

sus

Denunta
ICEMOON

Copii

15.03.2009 7:38     citat 

Loredana locuim in Malta, man e maltez si eu am venit aici prima data acum cca 5 ani si aici am ramas scot limba Urmatoarea vizita va fi pe 30 martie, mai e un pic pana atunci plang sau sunt foarte trist si nu mai am rabdare...
Merci de urari! nu e niciodata prea tarziu pt ganduri bune!

Ankkka la vara vom sta toate in casa la racoare ca pe caldura cu burtica mare nu va fi prea usor sarut

sus

Denunta
Loredana023

Copii

15.03.2009 7:41     citat 

Cred ca e frumos acolo zambet Lasa ca nu mai e mult...tot atunci o sa afli ce este,nu?
Eu am niste emotii...ca ma duc maine la eco...la 19;00am programare. prostit Abia astept...poate o sa aflam si noi ce este foarte fericit

sus

Denunta
ICEMOON

Copii

15.03.2009 7:45     citat 

Asa speram, mai ales man vrea sa stie neaparat ce e bb.
Ooo! pai te cred ca ai emotii! Bafta! si vesti bune! sarut

sus

Denunta
Loredana023

Copii

15.03.2009 7:48     citat 

Merci mult mult...si eu sper sa am vesti bune foarte fericit
Cred si eu ca vrea sa afle neaparat ce este rad si al meu sot e in culmea fericirii ca maine mergem la dr rad Oare poate sta in vreun fel incat sa nu putem vedea ce este?

sus

Denunta
ICEMOON

Copii

15.03.2009 7:56     citat 

E posibil mai ales daca faci eco normal, noi abia la 7 luni am aflat sigur ca vom avea baietel, pana atunci tot cu spatele ne-a tratat nervos

sus

Denunta
Loredana023

Copii

15.03.2009 7:58     citat 

rad Sper sa nu ne trateza si pe noi asa scot limba Ultima data cand am fost a stat cu fata in sus si pe urma s-a intors cu fata spre noi.Sper sa faca asa si maine zambet Eu cred ca o sa vedeti mai devreme ce este si ca nu trebuie sa asteptati pana la sapte luni trag cu ochiul

sus

Denunta
ICEMOON

Copii

15.03.2009 8:15     citat 

Noi am zis ca facem la vizita asta eco normal cum imi face de fiecare data, daca nu se vede ce e, vb cu medicul ca la urmatoarea vizita sa facem 3d sau 4d. Si eu mi-as dori sa aflu mai repede, sa pot incepe sa iau lucrusoare.

sus

Denunta
urschuletz

Copii
Melania: 12 ani, 2 luni

15.03.2009 8:32     citat 

Loredana bafta maine asteptam verdictul! sarut

Elena te rog daca te duci maine la maazin, ca stiu de care zici, te uiti te rog daca au fusta de blugi amrimea 38-40 si sarafane din reiat colorate? please? Super rochita iti f bine sarut

Asa e Icemoon dar pantaloni si d-astea treb sa -mi iau pt gravide ca nu stau confortabil. Bluzite ma descurc chiar azi mi-am luat 2 bluzite de la un magazin care are articole la 10 lei. Sunt largi si numai bune.

Anka te-ai mai linistit? zambet

sus

Denunta
urschuletz

Copii
Melania: 12 ani, 2 luni

15.03.2009 9:08     citat 

Numai e nimeni? trist

sus

Denunta
Loredana023

Copii

15.03.2009 9:17     citat 

Merci mult urschuletz....abia astept sa treaca ziua de maine foarte fericit Eu ma duc la somnic,ca nu mai pot....ne vedem dimineata.
Noapte buna!!! sarut sarut

sus

Denunta
ankkka

Copii
Antonia Maria : 12 ani, 2 luni

15.03.2009 10:10     citat 

buna seara foarte fericit foarte fericit Noi suntem bine ,fara contractii sau junghiuri ,caci eu asa am simtit dimineata un junghi dupa ce am facut pipi ,iar acum stau si ma gandesc nu cumva o fi vreo inf. urinara ,sau poate unde nu urinasem toata noaptea prostit

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: