· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Bebelusi de vara 2008 (54)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Bebelusi de vara 2008 (54)     
gonzonica

Copii
Andreea Teodora: 14 ani, 5 luni
Denis Ciprian: 10 ani, 10 luni

19.03.2009 11:50     citat 

si noi mergem la mare anul asta, abia astept, ca anul trecut am ratat cu sarcina. Cred ca o sa mergem totusi mai aproape acum ca suntem mici, probabil Bulgaria, ca la noi nu prea mai imi place, mult prea aglomerat si conditii proaste pentru ce preturi sunt.

sus

Denunta
popica

Copii
Sara Izabela: 14 ani, 5 luni
Carla Anisia: 12 ani, 4 luni

19.03.2009 11:52     citat 

da, si Croatia este super recomandata, dar are 2 neajunsuri: un drum plin de tuneluri - io-s claustrofoba trist si fara nisip prea mult (cel putin unde au fost prieteni de-ai nostri)...

Desi la cate ore facem cu masina, cu Sara, deja incep sa ma gandesc serios ca suna mai bine locuri unde sa mergemcu avionul. Sa ajugem in cateva ore.

si ma mai gandesc ce sa alegem: hotel = papa de la borcanase sau vreo viluta ceva unde sa-i gatesc. Stiu ca multa lume foloseste dar nu ma tenteaza deloc borcanasele. in aceeasi idee ne gandim daca sa o facem in 3 sau cu careva dintre bunici!

Sailor, si Sara mai are accese de plans, din somn, neconsolabile. Viseaza urat si dureaza pana o linistesc. Inca mai reusim cu sanul, dupa ce nu-l mai avem... nu stiu cu ce o sa-i treaca. Pupam ochisorii frumosi!

|Crista

sus

Denunta
CrazyMommy

19.03.2009 11:57     citat 

Daa si noi mai avem accese de plans in somn si ne agitam de numa numa,dar am inceput sa o las in pace ca am observat ca nu se trezeste.Plange in timp ce doarme surprins prostit confuz

sus

Denunta
oana-oana

Copii
Nicholas Gabriel - Piticul de gradina
14 ani, 5 luni

19.03.2009 12:07     citat 

cuscra..............vreau si eu plang sau sunt foarte trist
noi cred ca mergem la munte ,Nic s-ar putea sa nu mearga pana atunci deci nu avem ce face la mare ...........poate la munte ,avem o casa la busteni dar e batraneasca fara conditii,e pusa in vanzare asa ca mergem la pensiune trist

sus

Denunta
tato

Copii
ANDREI : 17 ani, 8 luni
MIRUNA: 14 ani, 4 luni

19.03.2009 12:39     citat 

LA MULTI ANI,ERICA!!!!

LA MULTI ANI,ADRIAN MATEI!!!

sus

Denunta
tato

Copii
ANDREI : 17 ani, 8 luni
MIRUNA: 14 ani, 4 luni

19.03.2009 12:55     citat 

Danonino,m-au trecut fiori cand am citit despre MAMA sarut sarut sarut .Tot timpul ma gandesc cum reuseau ele sa spele hainele fara masina automata cand mie mi se pare greu si sa bag la spalat si sa le intind prostit
Sau cum au reusit sa ne creasca fara pampersi...si uite ca au reusit.Concluzia:mamele noastre au fost si sunt super-mame

sus

Denunta
DANONINO

Copii
Sara Andreea: 14 ani, 4 luni
Luca Daniel: 12 ani, 6 luni

19.03.2009 12:59     citat 

Noi suntem 5 fratii si mereu ma intreb cum reusea mamasa aiba grija de noi spalat, mancat, curat (este maniaca cu curatenia) asta singura tata era mai mereu plecat cu serviciul.

sus

Denunta
gonzonica

Copii
Andreea Teodora: 14 ani, 5 luni
Denis Ciprian: 10 ani, 10 luni

19.03.2009 1:01     citat 

Voi va dati seama ce insemna sa spalam si doua randuri de pelici pe zi? surprins surprins surprins surprins surprins . Eu cred ca capitulam de mult trist Cred ca iti da putere DD, nu stiu cum or fi rezistat.

sus

Denunta
ksde2000

Copii
Ema Nicoleta-minunea mica: 14 ani, 5 luni
Ana Lorena-bebelina: 10 ani, 5 luni

19.03.2009 1:07     citat 

capitolul nou (55) eu sunt la bucatarie si emi tipa prin casa

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Data este GMT + 2 Ore