· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Burtici de iulie- noiembrie 2009(25)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Burtici de iulie- noiembrie 2009(25)     
ICEMOON

Copii
Atomicul: 15 ani, 6 luni
Zuza: 12 ani, 2 luni

25.03.2009 4:01     citat 

Elena sunt mai bine, dar nu foarte bine. K e la somnic acum.
In rest mia-m facut manichiura azi un roz turbat nu stiu cum de am ales asa ceva ochi peste cap , papa, haine spalate, spalat pe jos si alte gospodaresti.

Urschuletz e mortal motanul tau, ce ochi are!

Si mie imi plac numele de fetite pe care le-ati ales! Alisia o cheama pe fetita unei amice romance de aici si atata e de scumpa si dulce, bruneta si plina de bucle, o smotocesc de numa de fiecare data cand ne vedem.
Noi inca nu am hotarat nimic in privinta numelui, pt fetita mi-ar place Ksenia, dar mai am preferate, pt baiat la fel am facut o listuta dar nu am hotarat nimic.

Ralus felicitari pt fetita! sarut nu-i nici o problema ca intri mai rar, fiecare scrie cand poate, din listuta nu scoatem pe nimeni.

Jojo ce tare e faza cu baiatul-fetita! rad si inca la cata lume i s-a intamplat asta!

Rome eu cred ca la 4d se vede exact ce si cum, dar sa stii ca si eu abia la 7 luni am acceptat ca de fapt vom avea baietel, asa ca te inteleg perfect. Frumoase numele.

Ankkka te astept ca pe painea calda!

Adina nu-i usor departe de casa, si ai mei au ramas singuri, eu mai am doar o sora mai mare decat mine cu 14 ani si ea sta destul de departe de ai mei. Dar m-a linistit o vb spusa de tata: decat aproape cu cu probleme, mai bine departe si bine, fericita! sarut

Mirumati eu iti recomanda sa mergi la dentist pana esti trim II, in trim I si III sunt multe interventii care nu se pot face, insa intre da.

Loredana, Lore- gata munca?

sus

Denunta
AdinaGr

Copii
Andrei...minunea mea: 12 ani, 2 luni

25.03.2009 4:01     citat 

Ma duc sa fac un dush si sa ma pregatesc sa plecam la socrii..va pup si vorbim diseara. sarut sarut sarut

sus

Denunta
ICEMOON

Copii
Atomicul: 15 ani, 6 luni
Zuza: 12 ani, 2 luni

25.03.2009 4:12     citat 

Capitolul urmator

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: