· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Burtici de iulie- noiembrie 2009(26)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Burtici de iulie- noiembrie 2009(26)     
urschuletz

Copii
Melania: 13 ani, 4 luni

25.03.2009 7:43     citat 

Loredana, sotul meu e priceput dar acum e la fotbal. sa-mi zici asa cam ce ai vrea sa faci cu el in mare. pt ca pretul va depinde cam la ce vrei
sa-l utilizezi.

Dar tu cum ai vrea sa nasti?

sus

Denunta
elena_raluca

Copii
Alesia - Alexandra : 13 ani, 4 luni

25.03.2009 7:58     citat 

Buna burtici!!!
IceMoon multumim ptr listuta, tare frumoasa mai e!!!
urschuletz ma bucur mult ca ti-ai luat fustita!!! si ma bucur ca ai primit un raspuns bun..sper sa fie bine si de acum inainte!!! Bubulina ta o sa te ajute ai sa vezi!!! sarut sarut

sus

Denunta
Loredana023

Copii
Rebeca-Alecsandra: 13 ani, 3 luni
Erica-Teodora: 10 ani, 3 luni

25.03.2009 8:02     citat 

Urschuletz...sa il intreb pe sotul meu cam cum sa fie laptopul prostit eu sunt aeriana cand vine vorba de astea jenat si eu vreau sa nasc normal trag cu ochiul E cel mai ok asa...sper sa fie ok si sa pot.
Plec ca ma asteapta afara sa mergem sa vedem laptop....il luam maine nu in seara asta....
Vb cand ma intorc sarut sarut sarut

sus

Denunta
urschuletz

Copii

25.03.2009 8:10     citat 

Multumesc Elena, sa dea D. sa nasca toate fetele usor si cum este mai bine pt ele si pt bebei.

Ce o fi facut Anka? Acum e pe drum stie deja ce e zambet

Eu fac un orez cu lapte mai vrea cineva?

sus

Denunta
elena_raluca

Copii

25.03.2009 8:16     citat 

eu vin pana la tine.... as papa niste orez cu lapte!!! foarte fericit

sus

Denunta
AdinaGr

Copii
Andrei...minunea mea: 13 ani, 3 luni

25.03.2009 8:16     citat 

Acum am venit si noi de la socri...se pare ca am ajuns la fix...o asteptam pe Anka sarut .
Eu sunt suparata..a asta...am si plans pana acum..dar incerc sa uit...nu va mai zic de ce ca iar ma enervez trist .Sper sa vina Anka cu vesti bune sa ma faca sa zambesc sarut
Urschuletz...vreau si eu orez cu lapte scot limba sarut

sus

Denunta
elena_raluca

Copii

25.03.2009 8:18     citat 

Adina..lasa-o mama sa vb..... ca si a enerveaza zilnic ca mai si stau cu ea...dar o las sa vb singura!!!

sus

Denunta
AdinaGr

Copii

25.03.2009 8:23     citat 

Macar atat am noroc ca nu stau cu ea...atat imi trebuia.si incerc sa nu o bag in seama....dar numai prostii spune trist ...ma dispera .
Acum beau o ciocolata calda...ca a nebuna....s-ar putea scot limba .a ce e baietel ca ea vroia fetita....si ca sa nu mai vorbesc cu el in romaneste..doar in greaca surprins ...si ca ea nu ii vede nasucul in poze...suntem siguri ca e normal? plang sau sunt foarte trist ...dar nu stiu ce nu vede ea...ca eu vad perfect fata lui!!!!Asta e doar o parte..zi si tu..e sanatoasa?

sus

Denunta
urschuletz

Copii

25.03.2009 8:30     citat 

Adina nu te mai supara vb Elenei bine ca nu stai cu ea. Eu am stat cu soacra 2 ani jukate si nu mi-a nu e om rau dar e mai bine sa stam sg. Acum ne intelegem f bine.

Elena tu stai cu soacra?
Acum noi stam cu mama, dar eu nu renunt la visul de a e sanatos are imp ca e fata sau baiat. Tot nepotul ei e! si iuby al tau ce zice nu a restul...... confuz treaba lor

sus

Denunta
AdinaGr

Copii

25.03.2009 8:34     citat 

Nu stiu cum poate sa zica asa ceva...ba da,a si a Melania? sarut
Ooff..ce bine ca mai vb cu voi..sa ma descarc ..ca nu mai puteam de nervi.

sus

Denunta
elena_raluca

Copii

25.03.2009 8:37     citat 

Fata lasa nebuna in pace!!!! Doamne e cu capul...stai tu linistita si bucurate de baietel si de sotul tau si retul nu conteaza. si sa vb cu el ce limba vrei tu ca tu esti mama lui si sti cel mai bine, decat toti de pe pamantul asta!!!
Da urschuletz stau cu soacra, chiar fac 4 ani.... si noi visam sa stam sg. si poate o sa reusim macar asa vreau sa cred!!! zambet

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: