· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Burtici de iulie- noiembrie 2009(28)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Burtici de iulie- noiembrie 2009(28)     
ankkka

Copii
Antonia Maria : 12 ani, 6 luni

27.03.2009 7:59     citat 

Adica am ramas singura ??????????????????

sus

Denunta
AdinaGr

Copii
Andrei...minunea mea: 12 ani, 5 luni

27.03.2009 8:01     citat 

Ce harnice sunteti scot limba
Rome..la acelasi tip de carucior ne-am uitat si noi,dar pe alta culoare.Ramane sa vedem cat costa aici ochi peste cap
Pota..imi pare rau ca nu te simti bine...stai linistita in pat,sper sa te simti bine sarut .Ma bucur ca te-ai hotarat sa schimbi medicul trag cu ochiul
Icemoon...eu cred ca tot in tabara bleu vii scot limba sarut .
Anka...de ce ai imbatat fata? rad scot limba Mie nu prea imi plac dulciurile..adica mai deloc.
Ce frumos a fost afara rad si mi-am cumparat si ceva bun...dar nu va zic scot limba .

sus

Denunta
ankkka

Copii

27.03.2009 8:08     citat 

Adina ,se vede ca nu iti plac ,la ce corp ai ....................
Fata cred ca a adormit acum ,saracuta ce o fi zis ,ce o fi asta ,de lichior ,sau poate ca i-a placut si ei rad rad rad

sus

Denunta
ankkka

Copii

27.03.2009 8:12     citat 

Nici nu vreau sa ma gandesc daca afla tati ,cum face ,.......si imi ia si bomboanele cele ascunse nervos bine ca nu poate sa ii spuna scot limba

sus

Denunta
ankkka

Copii

27.03.2009 8:16     citat 

Bai ,dar ce chef de vorba am rad rad rad o fi tot de la bomboane ???si tati ca nu mai vine odata nervos nervos
Aseara cu petitorii .....dupa ce au plecat ,tati isi si arata gelozia......zicea auzi toti "tejmenditii " vin la fata mea nervos nervos saraci baietei ,.......sau saraca fimea daca tati e gelos de acum prostit

sus

Denunta
urschuletz

Copii
Melania: 12 ani, 6 luni

27.03.2009 8:25     citat 

Adoarme omu' nitel si mai aveti putin si terminati capitolul foarte fericit

Pota stai linistita nu te alarma asa. Ai probleme cu costipatia ca de multe ori niste gazute pe acolo mai apasa. Dureri de burta am avut pana pe la 3-4 luni si noaptea ma durea asa de tare si ma duceam la baie cu mare strangere de inima ca ma gandeam ca gasesc sange. Si ii ziceam primului medic si tacea din gura. Asta la care sunt acolo mi-a zis ca sunt normale durerile si daca e sa iau no-spa.

Anka nu invata fata cu lichioru'. Eu am inghesuit-o rau azi rad , i-am dat niste varza calita si ziceai ca sunt luna a 9a. Si dupa ce ca eram full i-am dat si o milka m-joy cu alune. Nici eu nu mananc dulce dara cum cam merge.

Rome frumos caruciorul dar cam scump. Noi am luat de la firma graco.
Graco quatro tour sport completo e rosu cu maro si e zdravan. Nu are scoica dar gasesti tu ceva care sa-ti placa.

Icemoon si eu vreau sa vii in tabara roz scot limba

sus

Denunta
urschuletz

Copii

27.03.2009 8:26     citat 

Rome, am uitat graco.ro jenat

sus

Denunta
AdinaGr

Copii
Andrei...minunea mea: 12 ani, 5 luni

27.03.2009 8:26     citat 

Anka..stii ca asa sunt tatii cu fetitele trag cu ochiul ...doar o sa fie fata lui tati,nu?Eu cred ca tu ai cheful asta de vorba,asa de la lichorul din bomboane rad .Pai dupa atat lichior tu te asteptai sa mai stea fata treaza?Cred ca a molestit-o lichiorul si a tras pe dreapta rad (glumesc,sa nu te superi,da? sarut )

sus

Denunta
ankkka

Copii

27.03.2009 8:35     citat 

EEEEEEEE ,ma supar ,chiar ma distrez ,pe mine e foarte greu sa ma supere cineva ,asa ca rad rad rad rad

sus

Denunta
ankkka

Copii

27.03.2009 8:37     citat 

eu tot mananc seminte ,nu o fi bine ??

sus

Denunta
urschuletz

Copii

27.03.2009 8:37     citat 

anka esti tare vesela rad rad rad

sus

Denunta
ankkka

Copii

27.03.2009 8:39     citat 

bai cred ca bobo ,nici nu stiam ca bomboanele te inveselesc rad rad rad rad

sus

Denunta
ankkka

Copii

27.03.2009 8:40     citat 

opaaa ,iar se loveste fimea rad rad

sus

Denunta
urschuletz

Copii

27.03.2009 8:45     citat 

Rome si am mai vazut un carucior misto care nu era scump 870 de lei dar era in corasi avea si scoica si loandou se face sport avea si de ploaie era frumos dar nu l-am mai gasit si l-am pe asta de la graco.

Anka ce mai zici tu?Ca esti haioasa rad rad

sus

Denunta
ankkka

Copii

27.03.2009 8:48     citat 

Ce sa mai zic mai ursuletz ,astept sa vina tati sa papam ca de la bomboanele alea mi s-a facut o foameeeeeeee .........

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: