· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Burtici de iulie- noiembrie 2009(28)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Burtici de iulie- noiembrie 2009(28)     
ankkka

Copii
Antonia Maria : 12 ani, 4 luni

27.03.2009 9:47     citat 

ma duc sa fac un dus si mai intru daca mai sunteti careva sarut

sus

Denunta
urschuletz

Copii
Melania: 12 ani, 4 luni

27.03.2009 10:02     citat 

Ce frumoase filmulete Adina sarut Dar ce or fi medici astia asa de zgarciti si nu lasa mai mult sa filmeze?

Icemoon nu ala e caruciorul care l-am cumparat am vrut dar nu l-am gasit. Spuneam ca e accesibil la bani fata de ce se gaseste ca pret.

sus

Denunta
ankkka

Copii

27.03.2009 10:21     citat 

mai e cineva ??

sus

Denunta
Loredana023

Copii
Rebeca-Alecsandra: 12 ani, 3 luni
Erica-Teodora: 9 ani, 3 luni

28.03.2009 7:52     citat 

'Neata!!!

Ce faceti burtici???Vad ca v-ati distrat bine de tot in special tu ankkka rad rad rad
Fetelor,incepe week si eu ma duc la munca plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist
Adina...o sa fie dreptaci andrei trag cu ochiul e un scump sarut
Am reusit sa imi fac programare si sambata 11 apr ,ora13.30 fac morfo foarte fericit Dar ce stil de a-ti face programare,eu nu am mai patit asa niciodata.Fac morfo la iasi,iar nr dr il am de la dr meu si l-am sunat toata saptamana si nu mi-a raspuns.Mi-am luat inima in dinti ,am facut pe nesimtita si i-am trimis un sms....a doaua zi imi trimite si el sms in care imi spune sa il sun dupa ora 12.Il sun la 12.30 si o femeie zice ca e intr-o operatie si sa sun peste o ora.Cand sun peste o ora el nu raspunde...ai sun dupa 10 min si tot nu raspunde!!!!I-am trimis din nou sms si mi-a raspuns imediat rad scriindu-mi nr de la cabinet.Sun la cabinet si raspunde o scarba ca nu se mai fac progamari decat dupa 27 april si ii trimit din nou sms si imi raspunde cu data si ora programarii confuz
Vreau sa va zic ca e profesor doctor universitar si a preferat sa vorbim prin sms-uri.De ce oare rad
Ma duc sa ma spal pe ochi!

sus

Denunta
Loredana023

Copii
Rebeca-Alecsandra: 12 ani, 3 luni
Erica-Teodora: 9 ani, 3 luni

28.03.2009 8:21     citat 

Eu am plecat la serviciu....azi e ziua mea de luat masina asa ca o sa ajung repede foarte fericit Ne auzim dupa-amiaza...sa aveti o zi cat mai placuta sarut sarut sarut sarut
La mine e un soare...de zici ca-i vara!!! foarte fericit

sus

Denunta
ICEMOON

Copii
Atomicul: 15 ani, 8 luni
Zuza: 12 ani, 3 luni

28.03.2009 8:23     citat 

Neata si de la noi!
Loredana merci de ospat! eu m-am trezit cu o foameeeee azi!
Sa stii ca de obicei asa e si aici cu medicii nu raspund la telefon, dar poti sa le trimiti sms si raspund prompt. Eu pt programari ma sms cu secretara ginecologului. Bine ca ai reusit sa-ti faci programare!

Urschuletz oricum e frumos si modelul asta de carut! sarut

Adina ce super filmuletele! sarut

Week-end placut fetele!

sus

Denunta
ICEMOON

Copii
Atomicul: 15 ani, 8 luni
Zuza: 12 ani, 3 luni

28.03.2009 10:53     citat 

Mai fetele pe unde sunteti? parca vad ca acum mergem noi afara si terminati capitolul pana vin inapoi scot limba

sus

Denunta
anthurium

Copii
Andrei Cristian: 12 ani, 3 luni

28.03.2009 10:55     citat 

Neata,

Ce faceti mai fetelor? Am intrat sa va citesc si eu repede, am vazut filmuletul cu baitzelul adinei, sa va traiasca! Foarte fain, mai am si eu 2 sapt pana la morfo.
Ankkka mami ce faci?Te doare capul?Tare bine te=a- distrat aseara.
Lore, servici usor!

sus

Denunta
urschuletz

Copii

28.03.2009 11:08     citat 

Neta burticile! Sa aveti un week end frumos!

Sercici usor Loredana! sarut Ce sa mai zici de dr astia sunt nervos

Anka, e mahmura apare mai tarziu rad sarut

Aici e vreme superba si dupa masa ma duc la niste cursuri plang sau sunt foarte trist

sus

Denunta
ankkka

Copii

28.03.2009 11:16     citat 

Neatza rad rad ce mahmura fetelor ca m-a chemat toaleta azi noapte de vreo doua ori ,cred ,si am mai mancat cate doua bomboane plus bombonica de la ora 5 cand ma trezesc sa i-au pastiluta si inca una cand m-am tezit la 10.30 ,oare or mai fi bomboane ??? jenat jenat

sus

Denunta
lorellayy

Copii
bebe drag - Natalia Maria: 12 ani, 3 luni

28.03.2009 11:36     citat 

Neata fetelor sarut
Adina ai un bebe f scump, mi-a placut tare mult filmuletul sarut
Loredana sa ai o zi usoara la munca
ICEMOON plimbare placuta
ankkka iti mai trimit eu o cutie de bomboane rad rad rad
aseara, in loc de cina am mancat o savarina scot limba mi-ati facut voi pofta de dulce rad
aseara am avut niste musafiri ce au ramas la noi peste noapte, si azi la pranz mai am invitati la masa alti prieteni, care au o fetita de 2 ani si jumatate .....copil cu asa multa energie ca ea nu am vazut niciodata; cand vine la noi trebuie sa strang tot ce am pe mobila rad; dar ne este ff draga copila sarut
cum m-am agitat ieri cu curatenia prin casa am avut niste dureri de mijloc si de picioare (mai ales dreptul) de imi venea sa plang. trist

Pupici pt toate fetele si bebelusi sarut sarut sarut sarut sarut si un weekend placut!

sus

Denunta
AdinaGr

Copii
Andrei...minunea mea: 12 ani, 3 luni

28.03.2009 12:03     citat 

Neata burtici,
Anka...cand o sa creasca fata..numai bomboane din astea o sa vrea rad scot limba
Lorellay,dar parca trebuia sa stai cuminte,nu confuz Distractie placuta azi sarut
Anthurium,multumim..hai ca nu mai ai mult pana la morfo..sa dea DD sa fie sanatos sarut
Lory...sa stii ca la asta nu am fost atenta(ca bebe e dreptaci) scot limba .Servici usor sarut .
Icemoon..un week-end placut si tie..pupici pentru toti 3 sarut
Elena..tu pe unde esti?Sper ca iti e bine sarut ,si nu ai patit nimic cu raceala aia ochi peste cap .

Un weekend placut sarut sarut sarut

sus

Denunta
urschuletz

Copii

28.03.2009 12:55     citat 

Lorelay noi 2 treb sa stam cumintele . Si eu tot pe piciorul drept am problema. Important e sa ducem sarcina pana la capat fara amorteli si dureri f mari. Ca ma i treb si dupa aia sa fim apte ca atunci urmeaza greul sarut

sus

Denunta
lorellayy

Copii
bebe drag - Natalia Maria: 12 ani, 3 luni

28.03.2009 1:31     citat 

eu incerc sa fiu cuminte, dar cateodata cand ma apuca zici ca sut bagata in priza...pe moment nu simt asa tare durerile, dar cand ma asez e jale mare.
imi e dor de bibilit lucrurile prin casa, sa le fac cum stiu eu foarte fericit

sus

Denunta
AdinaGr

Copii
Andrei...minunea mea: 12 ani, 3 luni

28.03.2009 2:16     citat 

Lorellay...si mie imi e dor de asta...si ma si plictisesc rau...dar gandeste-te ca bebe e important acum,are nevoie de odihna sa fie mare si sanatos trag cu ochiul sarut
Urschuletz..pupam printesa ta sarut sarut sarut
Noi iesim la plimbare ca e tare frumos afara.

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: