· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Bebelusi de vara 2008 (58)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Bebelusi de vara 2008 (58)     
gaby2007

Copii
DAVID ALEXANDRU: 14 ani, 3 luni

30.03.2009 10:03     citat 

vai vladut, o s`o cocoseji pe mami....pai ai uitat ce bine e in carucior....ne pare rau ca ati trecut printr-o sapt grea....dar rasare soarele si pe la voi...pupicei multi sarut sarut sarut
ca bine zice mami diriginta, asa face si david...vrea sa mearga in vf picioarelor si in maini...sunt asa haiosi scot limba

si la real mai exista stoc vechi cu 55 ron, dar noul stoc era la 69,9....

Garsunica mami, si la noi sta DVD urile cu tae bo si cu aerobic...bicicleta, aparatul de masaj....vai de mine dar iti tin pumnii...ce norocoase sunteti unele dintre voi scot limba scot limba scot limba
Va pupam dulce...ma bag si eu la somnic....maine merg la scos de fire...si scap de fata lor(noroc cu asistentele ca au fost super dragute-nu credeam ca mai exista specimene. surprins surprins surprins

sus

Denunta
GRASANA

30.03.2009 10:04     citat 

----------
ksde2000 a un avantaj la a la noi sta DVD urile cu tae bo si cu aerobic...bicicleta, aparatul de masaj....vai de mine dar iti tin pumnii...ce norocoase sunteti unele dintre voi scot limba scot limba scot limba

----------

ufff ce m-am desumflat trist rad lasa gaby ca tu tre sa tii regim acum cu operatia nu?-sa vezi tu silueta....
grasunica mea doarme , sotul e la fotbal si eu stau si bantui.........

sus

Denunta
DANONINO

Copii
Sara Andreea: 14 ani, 3 luni
Luca Daniel: 12 ani, 6 luni

30.03.2009 10:10     citat 

Sanatate multa Vladut sarut sarut
si Sara doarme de la 10, iar eu am facut bagaje ca maine plecam dimineata la Valenii de Munte la buni.
Va spunem si noi noapte buna! sarut

sus

Denunta
sailor_moon

Copii
Christinica-Prajiturica: 14 ani, 4 luni
Catalina-Bubulina: 10 ani, 1 luna

30.03.2009 10:10     citat 

Ce mult ati scris! Nici nu stiu cu ce sa incep!
La multe lunitze, Bubu si Teo!
La multi ani, Andrei!
Bravo, Gaby!
Multumesc, Bucatzica, cunosteam informatiile, dar inca nu le-am asimilat. Mi-e greu!
Ema, ce te-ai mai distrat!Ai prins pisica pana la urma?
Anamaria, ce camera frumoasa ai tu !si ce fericita esti!
Zana mica, te tine mami la secret, puiule!
Mirunica, arati ca o inghetata de fragutze!
Sara, ce treningut frumos ti-a ce bine iti sta!
Ksde, mai votam o data, nu-i bai!
Tato, vreau si eu sa slabesc!
Cuscra si Grasana, va doresc sa va tineti de treaba.
Diriginta, noi stim ca tu lucrezi, faci med, esti foarte ocupata, intri rar, asa ca nu am facut decat sa te asteptam cuminti cu vesti. Sper ca acest tratament va da roade si va putea iesi si Vladutz afara cat mai curand!
Sper ca nu am uitat pe nimeni si ca nu am incurcat persoanele!
Eu am reusit sa termin o bucata mare de tort acum 1/2 de ora, asa ca slabitul la mine e paralel. Nu obisnuiam sa fiu asa pofticioasa. Nu ma mai recunosc!

sus

Denunta
sailor_moon

Copii

30.03.2009 10:15     citat 

de dintzuc uitasem! Felicitari, David!

si ca veni vorba, Ksde, te rugam sa ne treci si al doilea dintisor pe care il avem de vreo saptamana! Cred ca ai uitat, la cate ai pe cap! prostit

sus

Denunta
GRASANA

30.03.2009 10:16     citat 

va spuneam ca i-am tuns motul la fata, asa arata dupa: rad

si piratul me cel mic, scuzati nasul rad

sailor multumim de compliment sarut si trimite si la mine o bucatica de tort please, .....chris ce face , ceva pozici?

sus

Denunta
sailor_moon

Copii

30.03.2009 10:20     citat 

Pentru Teo si Bubu

de la Chris!

sus

Denunta
sailor_moon

Copii

30.03.2009 10:24     citat 

Grasana, ti-as trimite numai asa, sa moara si capra vecinului! rad rad rad

Pare-mi-se ca Mirunei nu i-a un filmulet facut ieri cand se plimba pe trotuar cu mami prin curte si se oprea ca sa se aplaude scot limba Poate maine seara, dupa ce schimba Ksde capitolul.

Acum vreau sa vad ce face Anamaria in cadita scot limba jenat jenat

sus

Denunta
sailor_moon

Copii

30.03.2009 10:27     citat 

Oana, rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad
Bine ca nu a ras!

sus

Denunta
sailor_moon

Copii

30.03.2009 10:29     citat 

Iar m-ati lasat singura in schimbul de noapte! ochi peste cap prostit prostit

sus

Denunta
sailor_moon

Copii

30.03.2009 10:30     citat 

Stiam ca am uitat ceva! Alinuta, la multi ani cu sanatate si viata lunga mamei tale si bunicii Emmei!

sus

Denunta
gonzonica

Copii
Andreea Teodora: 14 ani, 5 luni
Denis Ciprian: 10 ani, 10 luni

30.03.2009 10:52     citat 

Valdutz!!!! In sfarsit vesti!!!! Teo mai avea un pic si isi lua bilet de tren sa vina sa vada ce se intampla scot limba . Pupici dulci pentru Vladtz bolnavior, sa se faca bine repede!

Nu esti singura , Nico, sunt aici cu tine! scot limba Multumim de urari sarut

Sara, iti sta tare bine u treningutzul nou.

Mirunica, pupam nasucul sarut

Daviduztule, de acu sa te tii, o tura de casa in 4 labe si faci curatenie lui mami scot limba

Am facut in seara asta niste filmulete(cu luminozitate mai slaba, dar facem bravo, pa si muschi ridicand de olita), le pun mai tarziu.

Azi, am descoperit gustul datului in leagan si daca pana acum stateam cumintica si ma dadea mamii cat vroia, azi am protestat numai cand mi s-a ia. Pana la urma am cedat, auzi asteapta copii la coada ... offf ....

sus

Denunta
gonzonica

Copii
Andreea Teodora: 14 ani, 5 luni
Denis Ciprian: 10 ani, 10 luni

30.03.2009 11:08     citat 

S-au incarcat si filmuletele.

[URL=[URL=http://s307.photobucket.com/albums/nn310/mcerchez/?action=view¤t=DSCF1381.flv][/URL]http://s307.photobucket.com/albums/nn310/mcerchez/?action=view¤t=DSCF1382.flv][/URL]

Scuzati calitatea si pozitia indecenta scot limba

sus

Denunta
oanasauer

Copii
anamaria: 14 ani, 3 luni

31.03.2009 7:40     citat 

Buna dimineata de la resita...

Alinuta,poze cu noua freza nu vedem? La Multi ani pt mamica ta,sa fie sanatoasa!!
Sara,te duce mami la sport cu noul trening? de unde cumparati voi bentitele astea frumoasa? ca doar la resita nu gasesti mai nimic...noroc ca e timisoara aproape...
Felicitari David pt dintisor..cred ca ramanem la coada cu dintisorii... sarut sarut ..ooo..si ce nota buna are mami ...cum ai reusit sa si inveti??
Vladut ne pare rau ca esti inca bolnavior...
trist trist
Mirunica,nu fi asa suparici..creste la loc..si inca si mai frumos. sarut

am citit ca sunt 2 mamici care s-au apucat de abdomene...raportez ca si eu am inceput de duminica seara ...mi-am masurat ``burtoiu``...si sa vedem ce iasa .... prostit prostit prostit .

Nico,nu ne-o mai arati pe chris? si nici pe david nu l-am vazut de mult...si cred ca mai lipseste cineva confuz confuz

o zi buna mamici si bebelasi... sarut sarut sarut

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: