· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Bebelusi de vara 2008 (58)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Bebelusi de vara 2008 (58)     
lucky83

Copii
Raul: 13 ani, 8 luni

31.03.2009 7:59     citat 

neatza
n-am mai apucat sa intru ieri ca am stat afara toata dupa-amiaza, apoi treburi.....si m-am culcat devreme rad

am vazut niste poze super, sa va traiasca puiutii frumosi sarut sarut sarut

sus

Denunta
lucky83

Copii

31.03.2009 8:03     citat 

----------
gaby2007 a scris:
off, cat am de scris....

Noi vaccinul BCG va trebui sa-l repetam la 1 an ca nu ni s a facut bubita la mana...asa ca l-am facut de pomana si am mai si stat un week in spital pt el....

...
----------

cum se vedeam la 5-6 luni, ca citisem despre el ca daca la 5 luni nu e floricica treb sa se repete la 6 luni......si eu la controlul de 5 luni imediat am intrebat-o pe dr de el, cum arata.....

dar dc ai stat asa de mult in spital sa-l faci?

sper sa fie bine urmatoarea data, ca asta chiar e important.... zambet

sus

Denunta
lucky83

Copii

31.03.2009 8:08     citat 

----------
gaby2007 a scris:
eu nu am apucat sa vad filmuletul cu anamaria plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist vreau si eu sa rad.... trag cu ochiul trag cu ochiul

aaa, am incheiat si cu masteratul 9.66 sunt grozavaaaaa...mama si cat m-am stresat vineri si sambata...bine ca s a terminat

mama si ce treninfga are printesa mica..sa il poarte sanatoasa sarut sarut sarut

fetelor a-ti vazut cat s a facut un pachet de scutece 70 ron...astia is nebuni mai frate..... nervos nervos nervos nervos am gasit la oferta adus de afara cu 50 ron(66 buc) huggies..daca as avea ceva mai multi bani mi-as face stoc.... plang sau sunt foarte trist
----------

felicitari pt master (nota) zambet

eu folosesc de pe la 3-4 luni scutece Babylove (se gasesc numai in DM, din galeria Real)......100 buc sunt 55lei (lunea ai reducere 10% la orice ai cumpara si oricat).......si sunt ffff multumita de ei, mai nou am trecut numai pe marca asta, si servetelele umede simple sau cu ulei pt cand face kk....e 6-7 lei pachetul cu 80 buc, depinde de model......creme de fata, ulei de baita, creme de corp.....pt bebe....imi plac tare mult, nu sunt nici scumpe si sunt nemtesti.....

si pasta de dinti pt albire mi-am luat......pt mine....si parca se vede o diferenta, dupa sarcina au capatat o nunta care ma cam enerva.....

sus

Denunta
lucky83

Copii

31.03.2009 8:11     citat 

ma duc sa-l culc pe Raul, cred ca o sa va gasesc in urmatorul cap......pupici si o zi superba.....

se pare ca si azi va fi frumos asa ca .....afara cu noi.... zambet

sus

Denunta
oanasauer

Copii
anamaria: 13 ani, 9 luni

31.03.2009 8:42     citat 

ooo...am vazut-o si pe teo cea motata pe olita..... rad rad rad rad ...ce faina e,super...lasa teo ca de pe wc o sa te ridici mai usor... trag cu ochiul trag cu ochiul

sus

Denunta
Naisha

Copii
bubu frumos, Bianca Maria: 13 ani, 10 luni

31.03.2009 9:33     citat 

multumim si lui Chris si mami Chris pentru urari ! sarut

sus

Denunta
GRASANA

31.03.2009 9:43     citat 

neatza
sunt supi ca afara a plouat si cred ca o sa mai ...... plang sau sunt foarte trist vreau afara plang sau sunt foarte trist
am fost si noi sambata in parc dar nu am avut loc de copii mai mari rad asa ca mai asteptam cu leaganele

sus

Denunta
ksde2000

Copii
Ema Nicoleta-minunea mica: 13 ani, 10 luni
Ana Lorena-bebelina: 9 ani, 11 luni

31.03.2009 10:19     citat 

neata..n-am reusit sa actualizez pozele asa ca schimb capitolul putin mai tarziu..n-are nik daca se fac 11 pagini..pup

sus

Denunta
Naisha

Copii
bubu frumos, Bianca Maria: 13 ani, 10 luni

31.03.2009 10:23     citat 

voi cum imbracati piticii pe caldurile astea? ...mi-e sa nu o imbrac prea gros sau prea subtire prostit

sus

Denunta
CrazyMommy

31.03.2009 10:26     citat 

Neata fetele!
Sara sa le porti sanatoasa!Esti tare frumoasa cu treningul nou sarut
Mozolici ai facut off road cu premergatorul in week end.Chiar ca te ai distrat pe cinste! rad
Davidutu felicitari pt primul dintzuc si pt olitza!Ne pare rau pt treaba cu iaurtelul trist Noi deocamdata am incercat branzica facuta de mine cu lapte si iaurt(n am avut reactii)dar putina si o lingurita de parmezan ras in piure care a avut succes rasunator:D
Gaby felicitari pt master! sarut socat Cat despre scutece eu recomand calduros pe cele de la Kaufland,un pachet de 50 buc costa 30 ron si sunt superflex,super absorbante si foaaarte frumoase.Le voi face poze ca sa vedeti trag cu ochiul
Vladut ti am simtit lipsa cum sa nu!Chiar intrebau fetele de voi!Iti dorim insanatosire grabnica sa poti iesi si tu afara sarut
Mirunica vad ca esti mai bine.Ne bucuram sarut
Teo motata ca de obicei esti mortala rad rad rad
Naisha avem aceeasi problema cu imbracatul bebeilor prostit ochi peste cap
Poop u all sarut

sus

Denunta
gonzonica

Copii
Andreea Teodora: 13 ani, 10 luni
Denis Ciprian: 10 ani, 3 luni

31.03.2009 10:53     citat 

Si eu tot ma gandesc cum sa o imbrac, ca daca e prea gros transpira si tot nu e bine. Eu pana acum i-am dat body cu maneca lunga si peste o ala bluzita subtire si geaca pe care ati vazut-o in poza , care e subtirica, nu e captusita deloc. CIorapei lungi si pantaloni la picioruse. O fi bine?

sus

Denunta
tato

Copii
ANDREI : 17 ani, 1 luna
MIRUNA: 13 ani, 9 luni

31.03.2009 10:56     citat 

Fetelor,pupici pe ziua de azi!Multumesc de complimente pt ca am slabit dar sa stiti ca din septembrie ma tot chinui si nu a fost chiar usor dar a meritat!Sa va spun ce am facut :
-nu am mai mancat paine din septembrie(nici macar nu am mai gustat) prostit ca sa vedeti ce vointa pe mine cool
-din ianuarie am inceput sa fac abdomene dimineata si seara cate 50 dar bnu am reusit decat doua luni si m-am lasat pagubasa ca ,"ie grele" rad
-de cand a inceput postul Pastelui am tinut post (tot fara paine bine-nteles) si am slabit 5 kg pana acum.
In septembrie avem 72 kg si acum am 58.5.Eu zic ca a meritat foarte fericit .Cand am ramas gravida aveam 54 kg,deci mai am putin jenat .Fug sa recuperez din urma sarut

sus

Denunta
CrazyMommy

31.03.2009 10:58     citat 

Eu cred ca i bine Gonzo luand in considerare temperaturile.
Si cum v am promis uitati pampersii de la Kaufland de care ziceam mai devreme.Eu sunt foarte multumita.

sus

Denunta
Mary_love

Copii
Alexandru Gabriel - D-l Goe
13 ani, 10 luni

31.03.2009 10:59     citat 

Sa va zic cum scot eu briosa la plimbare: body cu maneca scurta pe dedesubt , dres , bluza cu maneca lunga ,salopeta sau terning si adidasi sau bocancei, si caciulitza. Cam atat si tot transpira.
Cele care aveti scaun de masina, nu transpira bebe il el ? Briosel se face lac in spate ,cand il dau jos din masina pot sa storc bady-ul desii ii dau geaca jos si e imbracat subtire in masina.Nu stiu ce sa fac , sa nu il mai tin in scaunul lui oare?

sus

Denunta
oana-oana

Copii
Nicholas Gabriel - Piticul de gradina
13 ani, 10 luni

31.03.2009 10:59     citat 

neata eu i-am dat body si un plovaras sau o bluza de treningsi pe sub pantalonasi fie blugi fie de trening ii dau un dres subtire

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: