· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Bebelusi de vara 2008 (58)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Bebelusi de vara 2008 (58)     
oana-oana

Copii
Nicholas Gabriel - Piticul de gradina
13 ani, 10 luni

31.03.2009 11:13     citat 

neata eu i-am dat body si un plovaras sau o bluza de treningsi pe sub pantalonasi fie blugi fie de trening ii dau un dres subtire

sus

Denunta
gonzonica

Copii
Andreea Teodora: 13 ani, 10 luni
Denis Ciprian: 10 ani, 3 luni

31.03.2009 11:14     citat 

CrazyMommy, au si elastic la burtica? Mie imi plac tare mult astea cu elastic.

sus

Denunta
CrazyMommy

31.03.2009 11:27     citat 

Da Gonzo,au si elastic la spate.Costa 30 ron 50 buc.

sus

Denunta
tato

Copii
ANDREI : 17 ani, 2 luni
MIRUNA: 13 ani, 9 luni

31.03.2009 11:37     citat 

Gata,am citi tot!
ce copii frumosi am vazut! sarut
Pupam Sara mica si scumpa! sarut sarut sarut
Multumesc,Oana_sauer,dar nu arat chiar de 25.As mai vrea eu dar...nu se mai poate scot limba Spor la abdomene sarut Sa faci cel putin doua luni ca sa se vada rezultatele ca eu dupa doua luni am scapat cat de cat de burta trag cu ochiul (dar nu de tot prostit )Deja m-am lasat pagubasa pt ca am obosit jenat
Multumesc,Laura!Pupam Mirunica scumpa fara mot in frunte.Nu fi supi ca o sa creasca la loc si o sa fie si mai frumos sarut sarut sarut
Pupam Emilici Mozolici care a invatat sa folosesca bine -bine premergatorul! sarut Sa vii sa o inveti si pe Mirunica ,pt ca ea stie sa dea decat in spate rad
Multumim Gaby2007!Felicitari pt dintuc ,Davidutu!Felicitari pt nota mami!Oau! surprins 9.66Super!
Gonzo,e o scumpa Teo! sarut sarut sarut
Craizymami,pupam Zana mica si scumpa pe care o vedem cam rar foarte fericit sarut

Ultima modificare efectuata de catre tato la 31.03.2009 11:40, modificat de 1 data in total

sus

Denunta
oanasauer

Copii
anamaria: 13 ani, 9 luni

31.03.2009 11:40     citat 

Gonzo,eu cred ca e ok

Eu ii dau un body cu maneca scurta,un pulavaras si o geaca..mai nou doar o vesta ca a venit caldura,ciorapei lungi si blugi..caciula i-am pus tot timpul afara,dar acum am trecut pe cateva mai subtiri..

In schimb noaptea doarme intr-un body si un sac de dormit (unul mai subtirel..am renuntat la cel de iarna..desi in casa sunt atatea grade cat erau si iarna...) si totusi transpira,daca ii pun mana in timpul noptii pe cap e putin transpirata la ceafa...dar parca e prea devreme sa o culc in maneca scurta...sau?? confuz confuz

sus

Denunta
GRASANA

31.03.2009 12:05     citat 

tato 14 kg???-bravo , si zici ca nemancatul de paine face minuni?? surprins
oana depinde de temperatura de la tine din camera, da maneca scurta eu stiu trag cu ochiul oricum cand doarme i se mai face frig cred ca si noua de altfel,eu fie vara cat de vara daca nu ma invelesc cu ceva nu pot sa dorm..
oana e supersimpatica anamaria in pozica din avatar , de fiecare data cand o vad zambesc-si daca nu gresesc imi place la nebunie covorasul si perdeluta de la ea din camera sarut

sus

Denunta
oanasauer

Copii

31.03.2009 12:15     citat 

ai dreptate Grasana...in casa sunt 23-24 grade,ziua e ok..dar noaptea mi se pare ca transpira si sa o culc mai dezbracata decat asa mi-e cam teama.... confuz confuz confuz confuz

sus

Denunta
oanasauer

Copii

31.03.2009 12:22     citat 

multumim grasana...

nu stiu cum a iesit asa zambareata ,ca eu sunt o mutra non stop..si nici sotul nu e prea zambitor...in schimb prietena mea Oana,care va fi mamica..e toata un ras si probabil cum 9 luni am stat non stop cu ea(mi-e si colega de lucru)...Anamaria seamana cu ea...e tot timpul fericita....problema e daca face ea un bebe morocanos ca mine a zis ca mi-l pune in brate....o vad eu cand naste,ca nu o sa lase pe nimeni sa il ia... sarut sarut

covorasul si perdeaua sunt din resita,...nici eu nu stiu cum le-am gasit...ca pe aici cam bate vantul.. rad

sus

Denunta
ksde2000

Copii
Ema Nicoleta-minunea mica: 13 ani, 10 luni
Ana Lorena-bebelina: 9 ani, 11 luni

31.03.2009 12:28     citat 

(59)

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Data este GMT + 2 Ore