· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Burtici de iulie- noiembrie 2009(29)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Burtici de iulie- noiembrie 2009(29)     
urschuletz

Copii
Melania: 10 ani, 10 luni

29.03.2009 7:01     citat 

Am vazut si eu ca e cam tzaka. Ma uitam la ce mai scriu fetele pe aici pe site, ca au nascut la regian maria e un spital particular si o nastere e2000 de euro prostit ochi peste cap confuz Si totusi sunt oameni care isi permit. Si cica cond excelente

sus

Denunta
Loredana023

Copii
Rebeca-Alecsandra: 10 ani, 9 luni
Erica-Teodora: 7 ani, 9 luni

29.03.2009 7:01     citat 

rad ce tare....ce simpatic!!!Era intr-adevar capul!!! rad sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
urschuletz

Copii

29.03.2009 7:02     citat 

asa statea si la morfo

sus

Denunta
Loredana023

Copii

29.03.2009 7:04     citat 

Dr la care merg eu e seful cezarianelor rad rad sper sa fie sef si la nasterile normale rad oricum e cel mai bun medic

sus

Denunta
ICEMOON

Copii
Atomicul: 14 ani, 2 luni
Zuza: 10 ani, 9 luni

29.03.2009 7:07     citat 

Ankkka eu am avut sangerari cu prima sarcina in primele saptamani, am facut si trat pt pastrarea sarcinii si altele, adr apoi nu au mai fost probleme de genul asta.

Urschuletz eu uneori ma crucesc cand vad gravidute de pe forum vb de cati bani urmeaza sa dea la medic, moasa, asistenta etc. unele chiar sar de 2000euro si e totusi spital de stat... greu, tare greu...

Loredana se poate sa fi fost bb pozitionat ciudat sarut

sus

Denunta
ankkka

Copii
Antonia Maria : 10 ani, 10 luni

29.03.2009 7:08     citat 

Dar ce bine so fi simtit fimea cu trei dr . holbandu-se la ea ,si toti barbati jenat

sus

Denunta
ankkka

Copii

29.03.2009 7:11     citat 

Adina , Elena voi pe unde sunteti ??

sus

Denunta
Loredana023

Copii

29.03.2009 7:14     citat 

Iti dai seama ankkka!!!Ce atentie i se acorda!!! sarut
Voi fetelor cat ati dat la morfo?
Ce mai faci icemoon?Asa e ...trebuie sa dai 700 la dr,pe la moase nu stiu cat,si cat stai in spital mai tot dai ca sa se comporte bine cu bebe si cu tine nervos profitorii....dr. meu am inteles ca refuza,dar daca ii bagi in buzunar nu ii scoate rad rad rad

sus

Denunta
ankkka

Copii

29.03.2009 7:16     citat 

Eu la morfo am dat 430 ron ,inclusiv cd .mult dar asta e ,eu am vrut 4d scot limba
morfo in 2d era 270 ,preturi sanador bucuresti . prostit

sus

Denunta
urschuletz

Copii

29.03.2009 7:36     citat 

Am dat 300 ron si a fost 3 si 4d

sus

Denunta
ankkka

Copii

29.03.2009 7:53     citat 

iar s-a lasat liniste ochi peste cap

sus

Denunta
ankkka

Copii

29.03.2009 7:55     citat 

mirumati - te-au mai lasat contractiile ??? dute la spital mami ,tebuie sa fie un medic de grda . sarut Da-ne o veste !

sus

Denunta
ICEMOON

Copii
Atomicul: 14 ani, 2 luni
Zuza: 10 ani, 9 luni

29.03.2009 7:59     citat 

Loredana merci de intrebare! mai bine, dar dureile pe sub burta tot mai apar la mers, nu asa rau, dar uneori e deranjant, sa vedem ce zice nenea dr. maine.

Aici nici nu poate fi vb sa dai cuiva ceva, accepta asistentele si moasa o felicitare de multumire- asta data in comun la toate, cu K eram internata cu infectie urina si a fost ziua mea si le-a adus man un tortulet- mama cat s-a rugat si a insistat pana l-au acceptat. Cu prima sarcina am mers la particular doar la incept si plateam vizitele, apoi am mers la spital si acolo nu se plateste nimic. Cu sarcina asta am ales medicul si de data ce vine la clinica ce e la 5 min de mers pe jos de noi am ales sa merg si a fost primul care mi-a zis ca nu are sens sa dau atatia bani sa nasc la clinica, el vine si in spital- spitalul este nou, inaugurat de mai putin de 1an, super utilat si curat, de personal stiu ca nu voi fi dezamagita. Abia astept sa merg la spital ca am inteles ca de cand cu spitalul nou au venit multi asistenti medicali din tara, poate, poate dau de vreun fost coleg scot limba

sus

Denunta
ankkka

Copii

29.03.2009 8:06     citat 

ce bine e la voi icemoon ,eu m-am saturat deja de atentii catre dr . prostit

sus

Denunta
urschuletz

Copii

29.03.2009 8:23     citat 

Super Icemoon la voi. Defapt asa ar fi civilizat sa nu dam ca ne retine destul din salarii.
Aici nici nu se uita la tine, unii medici isi fac treaba pt ca stiu ca primesc dar asisitentele si infirmierele sunt groaznice chiar si dupa ce le dai tot scarboase sunt.
Ce o fi cu Mirumati? O fi bine?

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: