· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Burtici de iulie- noiembrie 2009(29)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Burtici de iulie- noiembrie 2009(29)     
urschuletz

Copii
Melania: 10 ani, 10 luni

30.03.2009 9:48     citat 

Neata burticile!

Loredana, multumim de mic dejun. Am ramas fara cafea si beau ceai. trist M-am desumflat vad o sa am grija cu sarea. Si sa taci ca arati f bine si eu am plecat de la 53 sa vedem cat iau in final. Pana acum aproape 6kg.

Elena, Lorealy, Bubu servici usor! sarut

Anka trezirea!!!!!!!!!!!!!!! sarut

Icemoon, te astept cu o culoare trag cu ochiul

sus

Denunta
lorellayy

Copii
bebe drag - Natalia Maria: 10 ani, 9 luni

30.03.2009 10:32     citat 

urschuletz si eu tot ceai mi-am facut in dimineata asta trag cu ochiul
eu m-am umflat la maini, verigheta imi e frica sa mi-o mai pun pe deget pt ca abia o scot rad

sus

Denunta
ankkka

Copii
Antonia Maria : 10 ani, 10 luni

30.03.2009 10:34     citat 

Gata .-m -am trezit rad rad rad dar mai e Adina rad rad

Fetelor ma cantarii si eu ,ca tot va aud pe voi ,plus ca dr. meu mi-a zis ieri ca m-am ingrasat surprins Eu am plecat de la 67 kg jenat si acum am 75 kg deci hmm....... cate kg vine ?? 8 kg!! oare e mult ?? pt inaltimea mea DA ,dar avand invedere bomboanele ,ciocolata ,berea eu zic ca nu e mult rad rad rad rad

Fiti pe faza ca iar m-am trezit bine si zambareata rad rad rad rad am baut o canuta ,mai mare asa de laptic ,am mancat un pic ,un pic de cioco si ma gandesc sa ma imbrac si sa ma duc sa imi i-au painica sa papam ...ca asa crestem ...NU ??

Adinaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Alesia mea intreaba de printul grec !! jenat

sus

Denunta
lorellayy

Copii

30.03.2009 10:46     citat 

ankkka ma bucur ca te-ai trezit vesla si in dimineata asta sarut asa e cel mai bine si pt tine si pt bebe.
maine dimineata sa o sa ma cantaresc si eu ca sunt curioasa cate kg am pus foarte fericit pana acum 2 sapt pusesem 2 kg......eu nu vreau sa ma ingras mai mult de 8-9 kg toata sarcina

sus

Denunta
urschuletz

Copii

30.03.2009 10:49     citat 

Of cu kg astea cred ca de aici in colo numai depinde chiar numai de noi. Acum incepe umflatul, bebe ia mai mult in greutate. Om vedea sa ne tina spatele ca in rest le ducem noi

sus

Denunta
ankkka

Copii

30.03.2009 10:50     citat 

Lore surprins surprins cum ai reusit ,auzi doar 2 kg ??? Ai cantar bun ,sau e defect rad rad rad rad BRAVO mami ,doar 2 kg ,bravo chiar !!!

sus

Denunta
lorellayy

Copii

30.03.2009 10:50     citat 

mie imi e frica sa nu iau prea multe kg pt ca deja am destule in plus foarte fericit si nu vreau sa fie afectat bebe din cauza asta

sus

Denunta
ICEMOON

Copii
Atomicul: 14 ani, 2 luni
Zuza: 10 ani, 9 luni

30.03.2009 10:51     citat 

jenat jenat jenat

sus

Denunta
lorellayy

Copii

30.03.2009 10:52     citat 

ankkka m-am cantarit si acasa si m-a cantarit si dr de familie
dar cred ca a contat si faptul ca primele 2 luni nu am putut manca mai nimica si ca dadeam afara si apa ce o beam cateodata

sus

Denunta
lorellayy

Copii

30.03.2009 10:52     citat 

FELICITARI CEMOON !!!!!!!!!!!!! sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

fetele sunt la putere!!! rad

Ultima modificare efectuata de catre lorellayy la 30.03.2009 10:53, modificat de 1 data in total

sus

Denunta
ankkka

Copii

30.03.2009 10:53     citat 

Doamne ,dar fata mea nu se mai trezeste ,doarme de rupe foarte fericit aseara nu se mai culca si acum nu se mai trezeste !

sus

Denunta
ankkka

Copii

30.03.2009 10:55     citat 

ICEMOON .....................BRAVOOOOOOOOOOOOOOOOOOO ..................ti-am zis eu ca te vreau in tabara ROZ , mama ce ma bucur pt voi ,vrem detalii !!!!!!!!!!!!!!!11

sus

Denunta
urschuletz

Copii

30.03.2009 10:56     citat 

Icemoon, felicitari!!!!!!!!!!!!!!!!! Ce bucurie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Exact cum ai vrut tu sarut
Cred ca sunt in al 9 lea cer. bravo.
E anul fetelor!

sus

Denunta
ankkka

Copii

30.03.2009 10:57     citat 

Cred ca-i anul fetelor !!

Mirumati - ce faci ,cum esti ??? intra si tu si spune ceva !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sus

Denunta
ankkka

Copii

30.03.2009 11:06     citat 

Icemoon , cum statea fata ,cat avea ,ce facea ....vrem detatlii ,nu ai timp ? ai aruncat bomba si gata !! nici sa pap nu mai m-am dus !!!! S-a trezit si fimea !!

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: