· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Bebelusi de vara 2008 (59)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Bebelusi de vara 2008 (59)     
CrazyMommy

02.04.2009 9:49     citat 

Da Naisha si noi la fel.Am trecut de la 7-8 la 8-9 ora de trezire si de la 8.30-9 la 9.30 ora de culcare trag cu ochiul

sus

Denunta
oanasauer

Copii
anamaria: 12 ani, 11 luni

02.04.2009 9:49     citat 

merci Naisha ...problema e sa pot sa o tin pana pe la 10-10.30...ca face un circ cand ii este somn de ne stiu toti vecinii.. rad rad rad

sus

Denunta
miky_dann

Copii
Mihai Razvan: 12 ani, 11 luni

02.04.2009 10:11     citat 

Salutare mamicilor. Vreau sa va prezint pe printisorul meu pe care il cheama Mihai Razvan. sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
CrazyMommy

02.04.2009 10:14     citat 

Vai miky ce iepuras dragalas ai tu acolo sarut sa ti traiasca!

sus

Denunta
oanasauer

Copii

02.04.2009 10:18     citat 

hopa...un baietas la orizont...e cam batalie pe aici pe gineri..hmmm si mai e si frumusel foc... sarut sarut

sus

Denunta
miky_dann

Copii

02.04.2009 10:34     citat 

Multumesc. Si voi aveti niste copii f frumosi. Eu sunt noua pe aici si tare as vrea sa ne imprietenim si sa ne spunem parerile despre cum crestem copii. Poate mai aflu si eu ceva nou. sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
miky_dann

Copii

02.04.2009 10:39     citat 

Apropo de ora de culcare si ora de trezire... piticul meu adoarme pe la 9 9:30 si se trezeste pe la 7- 7:30, dar in tot timpul asta se trezeste de f multe ori ca sa pape tzitzi. La inceput in primele 3 luni nu am stiut ce e ala somn nici zi, nici noapte. Credeam ca inebunesc. Acum sa zicem ca e mai acceptabil pt k doarme cu mine si cand se trezeste ii bag tzitza in gura si adoarme la loc.

sus

Denunta
Naisha

Copii
bubu frumos, Bianca Maria: 13 ani, 1 luna

02.04.2009 10:42     citat 

bubu doarme...pana la baie foarte fericit...cam de pe la 8 seara ..pana la baie...si atunci o trezesc eu rad
foarte frumusel razvanel dolofanel sarut

sus

Denunta
miky_dann

Copii

02.04.2009 10:56     citat 

[quote="Naisha"]bubu doarme...pana la baie rad...cam de pe la 8 seara ..pana la baie...si atunci o trezesc eu rad
foarte frumusel razvanel dolofanel sarut[/quote
Noi am avut probleme cu somnul de la inceput. Poate cand nu o sa-i mai dau piept va dormi si el toata noaptea. Si fetitza ta e fff rumoasa. sarut sarut sarut

sus

Denunta
Naisha

Copii
bubu frumos, Bianca Maria: 13 ani, 1 luna

02.04.2009 11:08     citat 

[quote="miky_dann"]----------
Naisha a scris:
bubu doarme...pana la baie foarte fericit...cam de pe la 8 seara ..pana la baie...si atunci o trezesc eu rad
foarte frumusel razvanel dolofanel sarut[/quote
Noi am avut probleme cu somnul de la inceput. Poate cand nu o sa-i mai dau piept va dormi si el toata noaptea. Si fetitza ta e fff rumoasa. sarut sarut sarut
----------

multumim frumos pentru apreciere sarut jenat

sus

Denunta
CrazyMommy

02.04.2009 11:11     citat 

Mai Razvanel dar esti stelist innfocat vad!Bravo!Bravo!Sa stii mikydann ca bebeii alaptati au problemele astea cu somnul noaptea.Iti pot confirma toate mamicile care alapteaza pe aici.Eu nu.Eu din pacate am "tzatza artificiala" jenat rad

sus

Denunta
oana-oana

Copii
Nicholas Gabriel - Piticul de gradina
13 ani

02.04.2009 11:18     citat 

bun venit razvan ,ce grasunel esti tu
cuscra........................ prostit

sus

Denunta
miky_dann

Copii

02.04.2009 11:18     citat 

----------
CrazyMommy a scris:
Mai Razvanel dar esti stelist innfocat vad!Bravo!Bravo!Sa stii mikydann ca bebeii alaptati au problemele astea cu somnul noaptea.Iti pot confirma toate mamicile care alapteaza pe aici.Eu nu.Eu din pacate am "tzatza artificiala" jenat rad
----------

rad Dap. Asta e. Deci sa inteleg ca nu sunt eu singura care se lupta cu somnul de noapte al piticului. Multumesc. Pupici!!! Acu plec pt ca tre sa ma duc la dr cu asta mic, la control ca am avut tratament pt rosu in gat. Pupicei si mai vorbim. sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
miky_dann

Copii

02.04.2009 11:20     citat 

----------
oana-oana a scris:
bun venit razvan ,ce grasunel esti tu
cuscra........................ prostit
----------

Multumesc!!!!! Pap toata ziua tzitzi si mancare pe deasupra deaia sunt asa grasut. jenat sarut sarut sarut sarut sarut zambet

sus

Denunta
oanasauer

Copii

02.04.2009 11:21     citat 

Ema si chris? cum va simtiti ? e mai ok? trist trist

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: