· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Bebelusi de vara 2008 (59)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Bebelusi de vara 2008 (59)     
oanasauer

Copii
anamaria: 12 ani, 11 luni

01.04.2009 7:58     citat 

Buna dimineata mamici,

Alina,indiferent de ce o sa faci pt bebelusi eu promit ca-ti gasesc clienti si la resita...am vreo 5-6 proaspete mamici in jurul meu trag cu ochiul trag cu ochiul

Briosel,iti cam place la soare..pupam motul tau smecheras. sarut ..as avrea si eu sa-i pot prinde un mot anamariei dar nu avem materie prima.. rad rad rad

Nico,multumim pt grila de diversificare..si Chris sa sti ca vin si-ti fur bentita si dau si un pupic pe nsauc.. sarut sarut scot limba scot limba

sus

Denunta
CrazyMommy

01.04.2009 10:32     citat 

Neata fetele!
Am vazut o Briosha pufoasa numai buna de mancat rad sarut
Vaaai ce scumpa i Chrisulica!M am indragostit! sarut sarut sarut
Gabytza ma bucur ca esti mai bine,cat despre doctorii care asteapta mereu ceva.....mi e scarba nervos sa le fie rusine
Brishtara eu va urmaresc mereu,am mai si scris din cand in cand,mai treceti si voi pe la noi.Va aseptam cu drag sarut
Sailor de ce fara telina?Parca se mai vorbise despre asta dar eu tot n am inteles de ce jenat Eu ii dau telina de la inceput si am observat ca daca nu i pun nu prea ii place la fel mancarica..

sus

Denunta
oanasauer

Copii
anamaria: 12 ani, 11 luni

01.04.2009 10:40     citat 

La multe lunite Sara sarut sarut sarut ...sa cresti mare si sanatoasa...un pupic de la Resita!!!

sus

Denunta
Naisha

Copii
bubu frumos, Bianca Maria: 13 ani, 1 luna

01.04.2009 10:41     citat 

sus

Denunta
DANONINO

Copii
Sara Andreea: 12 ani, 11 luni
Luca Daniel: 11 ani, 2 luni

01.04.2009 10:48     citat 

La multe lunite Sara Izabela! sarut sarut

sus

Denunta
oana-oana

Copii
Nicholas Gabriel - Piticul de gradina
13 ani

01.04.2009 10:52     citat 

noi ne-am plimbat ieri toata ziua prostit prostit ,azi nu e asa frumos afara plang sau sunt foarte trist ,pupacim briosa mare si frumoasa
am mai vrut sa zic ceva dar sunt asa capie k m-am culcat la 3 ,azi e ziua nasicii si aseara a venit la noi,i-am facut o surpriza rad i-am luat un vibra*** si l-am pus in buchetul de flori,va dati seama ce reactie a avut cand a mirosit florile,am mai luat o geanta galbena si o curea tot galben si o pereche de margele care avea scluptat in sticla un playboy...asa s-a bucurat de cadouri si eu am fost f multumita sarut

sus

Denunta
Naisha

Copii
bubu frumos, Bianca Maria: 13 ani, 1 luna

01.04.2009 10:55     citat 

si noi am stat ieri toata ziua afara..ne-am plimbat...dar azi trist ploua

hahahah cuscra...foarte tare cadoul rad

sus

Denunta
aalliinnuuttaa

Copii
Emma Maria : 13 ani, 1 luna
Robert Gabriel: 8 ani, 11 luni

01.04.2009 11:25     citat 

la multe lunitze sara izabela sa cresti mare si frumoasa sarut
pun si poze cu noul look scot limba dar sa vina tati sa mi faca trag cu ochiul m am tuns scurt si m am vopsit ciocolatiu - roscat ochi peste cap
sotzul care mare fan al parului lung a ramas socat dar mie imi place la nebunie sarut
noi stam mai mult pe afara cand e soare asa ca nu prea mai avem timp sa intram dar va ducem dorul
aseara am facut prajitura contesa si sotzul care nu a avut rabdare sa se raceasca a taiat o calda surprins trist asa ma enervat .............ca nu a mai iesit asa cum trebuie nervos offfffffffff

sus

Denunta
ksde2000

Copii
Ema Nicoleta-minunea mica: 13 ani
Ana Lorena-bebelina: 9 ani, 1 luna

01.04.2009 11:36     citat 

neata si de la noi cam la amiaza.... foarte fericit ema a fost tare nesuferita azi noapte...s-a trezit pe la 4.30 si s-a apucat sa se joaca in patut...m-am trezit m-am dus sa-i dau tiztzi...n-a vrut si nici n-a mai vrut sa stra cuminte...am luat-o cu mine in pat...a adormit in cele din orma dar cu foieli, invarteli scancete..o bucata a dormit la mine pe burta...apoi am pus-o iar in pat si am mai tarait-o asa pana pe la 9.... acu face iar nanitadar avea putina febra...i-am dat putin eferalgan si s-a mai linistit si am reusit s-o culc...

sa va pun ceva frumos sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut http://www.youtube.com/watch?v=cR1zgNHUusE

sus

Denunta
ksde2000

Copii

01.04.2009 11:37     citat 

la multe lunite sara izabela......iti dedicam cantecelul de mai sus sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
ksde2000

Copii

01.04.2009 11:39     citat 

oana si nico multumesc de incurajari.......si va pupic dulce..si promit sa va ajut cu ce pot......orice doriti faceti solicitarea si gasesc eu o metoda s-o fac sa iasa scot limba

sus

Denunta
DANONINO

Copii
Sara Andreea: 12 ani, 11 luni
Luca Daniel: 11 ani, 2 luni

01.04.2009 12:06     citat 

Alina ma inscriu si eu pe lista zambet

sus

Denunta
ksde2000

Copii

01.04.2009 12:22     citat 

de exemplu acum ma gandeam sa fac un calendar pe 2008 si in lunile de dinainte sa se nasca emi sa pun poze cu burtica si apoi pentru fiecare luna cate o poza semnificativa cu printesa mea....trebuie sa caut prin oras o legatorie cu arc metalic...in iasi stiu dar in botosani cred ca mai greu gasesc..daca nu trag o fuga la metro sigur gasesc arcuri metalice.... si pe 2009 am sa fac un calendar din ala cu fila separata pentru fiecare luna format A2 tot asa cu arc metalic...iar pentru 1 an ii pregatesc un fel de tablouas cu poze puse in dreptul orelor pe un cadran ca de cesulet...cate una pentru fiecare lunita...si sa fie ori gen tablou ori cu suport ca de rama foto...

sus

Denunta
sailor_moon

Copii
Christinica-Prajiturica: 13 ani
Catalina-Bubulina: 8 ani, 9 luni

01.04.2009 12:24     citat 

Multumim ca ati avut rabdare sa vedeti filmuletele sarut

La multe lunitze, Sara Isabela!

Crazy, nu stiu de ce e interdictie pe telina. Nu am intrebat trist

Alina, multumim!

Oana-Oana, super tare cadoul. Eu nu as fi avut atata curaj cu nasa mea.

Alinuta, primul impact e devastator pentru amatorii de par lung , cum sunt sotii nostri, apoi(cazul meu), se obisnuiesc si incepe sa le placa si sa te intrebe cand mai treci pe la coafor. Asteptam poze!

sus

Denunta
CrazyMommy

01.04.2009 12:27     citat 

Fetelor hai sa va arat la ce sta zana mea cuminte de zici ca i hipnotizata.Ii plac tare mult.Si mie.. rad
http://www.youtube.com/watch?v=xsla18k6Ezg

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: