· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Burtici de iulie- noiembrie 2009(32)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Burtici de iulie- noiembrie 2009(32)     
urschuletz

Copii
Melania: 10 ani, 10 luni

01.04.2009 11:15     citat 

Elena am vrut sa scriu ca e fata aluia de la naturalia socat
Fetelor astia nu sunt normali cu preturile prostit Cam de o luna jumate am tot cumparat servtele umede de la sanosan si in farmacie aatea din gama simpla era ca 15 lei, intre timp a aparut la ei o gama sesitive care in farmacii e 20 de lei la targ le-am gasit cu 15 lei( astea din noua gama). Iar acum deja au scumpit cu 5 lei fiecare produs prostit Intr-o luna jumate? Mai accesibile am vazut in cora cele tot din gama sensitive la 10 lei si ceva.
eu ma tot uit si ma interesez ca dupa ce intram in con de 2 ani dureaza cam 3 luni pana ne vin amaratii aia de bani de la stat, si tot am teama ca nu ne descurcam

sus

Denunta
urschuletz

Copii

01.04.2009 11:18     citat 

Numai ziceti nimic? Ma tot gandesc la biata Loredana ce tampit de sef nervos Ei chiar nu or avea nici un Dumnezeu?

sus

Denunta
elena_raluca

Copii
Alesia - Alexandra : 10 ani, 10 luni

01.04.2009 11:19     citat 

da scumpesc astia tot ce sa mai zic....
Eu as vrea sa ma interesez de ce intarzie asa de mult... ajutorul asta!!! cred ca intru in concediu si incep usor usor sa ma plimb sa vad...ce si cum

sus

Denunta
elena_raluca

Copii

01.04.2009 11:20     citat 

da nasol rau...eu sincer l-as batea asa de rau.... am o ura pe nenorocitii astia..mama mama

sus

Denunta
rome

Copii
Lucas Rafael - minunea mea
10 ani, 9 luni

01.04.2009 11:21     citat 

Va spun eu de ce dureaza atat de mult, din cauza birocratiei de la noi, te plimba pana iti accepta dosarul de te saturi, va spun din proprie experienta cu dosarul de somaj prostit prostit prostit

sus

Denunta
elena_raluca

Copii

01.04.2009 11:22     citat 

la mine o sa fie caterinca...ca sotul meu nu stie prea multe...deja imi imaginez!!!! rad rad rad rad rad

sus

Denunta
rome

Copii
10 ani, 9 luni

01.04.2009 11:23     citat 

Elena stai linistita ca din cate am inteles tb mers personal deci iti dai seama ce aiurea

sus

Denunta
elena_raluca

Copii

01.04.2009 11:24     citat 

poftim.... rad eu stiu pe cineva care anul trecut a nascut si barbasu a umblat ptr dosar!!! acum te cred ca na doar traim in Ro rad rad rad

sus

Denunta
elena_raluca

Copii

01.04.2009 11:24     citat 

si oricum nici eu nu stiu prea multe daca ma enevez si sigur te enrvezi la ghisele lor rad rad rad

sus

Denunta
rome

Copii
10 ani, 9 luni

01.04.2009 11:26     citat 

probabil, habar n-am , poate el i l-a facut si ea a tb sa mearga sa il depuna, nu stiu, in fine oricum te plimba aiurea rad batjocura

sus

Denunta
urschuletz

Copii

01.04.2009 11:26     citat 

Mi-a povestit cineva care a depus sapt trecuta si se schimba actele de la sapt la sapt. Si sunt asa de scarboase. In Bucuresti cica sunt in jur de 6000 de dosare si 17 oameni care se ocupa...deci
Si tu depinzi de banutii aia nervos

sus

Denunta
elena_raluca

Copii

01.04.2009 11:27     citat 

da... asa e dar acum cred ca si cum se misca fiecare primarie... sa vad cum o fi la 4 la mine prostit

sus

Denunta
rome

Copii
10 ani, 9 luni

01.04.2009 11:28     citat 

fetelor ati fost pacalite de 1 aprilie intrebare aveti grija, eu inca nu dar nici nu o sa cred nimic azi, sper sa nu uit prostit

sus

Denunta
elena_raluca

Copii

01.04.2009 11:29     citat 

eu nu, dar am pacalit pana acum!!! rad rad rad rad rad

sus

Denunta
ankkka

Copii
Antonia Maria : 10 ani, 11 luni

01.04.2009 11:29     citat 

la mine a inceput iar bubuiala prostit prostit prostit
iar treaba cu dosarul ................uffff ............sper sa pot sa i-au si eu ,,,,,,,,,,,,ca tot platesc acum din mana o groaza de bani .............eu daca nasc la termen imi lipsesc 10 zile sa fac 12 luni ,am intrebat si au zis ca daca e mai putin de 15 zile e ok ,iar daca nasc prematur trebuie adev, de la ginecolog ,iar stagiul de cotizare scade ,

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: