· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Burtici de iulie- noiembrie 2009(36)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Burtici de iulie- noiembrie 2009(36)     
urschuletz

Copii
Melania: 11 ani, 9 luni

02.04.2009 10:29     citat 

somn usor sarut sa visezi frumos sarut

sus

Denunta
ankkka

Copii
Antonia Maria : 11 ani, 10 luni

02.04.2009 10:30     citat 

mercy ,la fel !!!vorbim maine !!!

sus

Denunta
ankkka

Copii
Antonia Maria : 11 ani, 10 luni

03.04.2009 5:01     citat 

\Neatzaaaaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Raportam : cioco cu lichior paat tot rad rad ,iar acum de la 5 ,de cand am luat pastilele ,a fugit somnul scot limba scot limba
Servici usor fetelor care lucrati sarut sarut sarut
Vad ca Nirumati ,nu a intrat trist

Sac,sac Adina ca m-am trezit inaintea ta rad rad rad ,dar adorm eu la loc !!!!

sus

Denunta
Loredana023

Copii
Rebeca-Alecsandra: 11 ani, 8 luni
Erica-Teodora: 8 ani, 8 luni

03.04.2009 7:58     citat 

Neata...mai fetelor mai ...ce vorbarete sunteti.Asa imi pare rau ca nu pot vorbi si eu cu voi ziua!!! plang sau sunt foarte trist Aseara am ajuns destul de obosita si nu am mai intrat....burtici,hainute frumoase ce am vazut sarut sarut sarut sarut sarut de fapt o burtica...Carutul de la CARDIN eu il am aici in oras la 1100lei...si e identic!!!
Adina sper ca nu te mai doare dantura sarut
Elena azi pui poze ,da?
Urschuletz...ce sa ii faci?Crezi ca rezisti pana in iunie????Eu in iunie imi iau concediu ...nu mai stau!!!
Neata ciocolatiero!!!!Pai da si sotul tine cu tine....dar stii ce am citit ca daca tu esti fericita se elibereaza hormoonul fericirii si il face si pe bebe sa fie fericit ,chiar sa zambeasca trag cu ochiul DAR NU IN EXCES!!!!!!
Hai mirumati intra si tu si spune-ne ce ai facut la eco!ce ti-a gasit la urina...cu ce ai infectia??Ti-ai facut urocultura cu antibiograma?
Eu ma duc fetelor pana la urma sa fac morfo...chiar daca o sa dau la rate pe drum dar puiul meu e mai important zambet Poate pana pe 11 apr o sa imi treaca raul de masina foarte fericit
Mai fetelor mananc mai rau ca purcica!!!Ieri m-am trezit dimineata am papat 2 oua ochi cu carne,am ajuns la munca si am mancat o turta mare cu magiun ,mai la amiaza am bagat niste cremvusti fierti de pui cu mustar si un pepene galben si o banana si seara am maibagat o dresala de cartofi si un carnatoi de porc cu mustar!!!!!Si ma plang ca am luat 11 kg jenat rad rad rad Sper ca nu v-am facut pofta.De obicei nu bag carnati si preparate din astea dar ieri nu stiu ce am avut! surprins
Asa ca ankkka nu te sparia ca nu o sa fii o vaca mai grasa decat mine rad rad rad rad rad acum da Doamne sa dam mult lapte rad rad rad
Ma duc sa ma aranjez fetelor trag cu ochiul

sus

Denunta
Loredana023

Copii

03.04.2009 8:05     citat 

Aaaa si inca ceva...eu folosesc periuta de dinti 380de grade super soft,dar am folosit si sensodyne si parodontax si toate 3 sunt bune...cea 380Grade are si pt limba....iar pasta e cu cat mai fluor,dar folosesc colgate ca sensodyne e scumpa si nu am simtit diferenta...Dar secretul e altul!!!
Eu am avut sangerari de imi era greata si cateodata nici nu spalam bine de frica sa nu mai sangerez...dar folosesc CORSODYL apa de gura dimineata si pe urma clatesc ft bine.E ft rea la gust dar extraordinara!!!!Nu mai am dintii sensibili deoc,nu mai sangerez iar cariile nu mai recidiveaza(si la mine odata cu sarcina au inceput sa apara si carii) trag cu ochiul

sus

Denunta
anthurium

Copii
Andrei Cristian: 11 ani, 9 luni

03.04.2009 8:12     citat 

Neata,

Pup si eu burticile frumoase azi!

sus

Denunta
Loredana023

Copii

03.04.2009 8:26     citat 

Pwpici si de la noi anthurium sarut
Eu am plecat la munca....azi imi vine laptop-ul!!!! foarte fericit
Pa frumoaselor ,sa aveti o zi cat mai insorita!La mine parca e vara foarte fericit
Paaaaaaaaa

sus

Denunta
jojo_miha

Copii
Teodora Ioana: 13 ani, 7 luni
Larisa Gabriela: 11 ani, 9 luni

03.04.2009 8:27     citat 

Buna dimineata ,chiar ziua ca de la 6 m-a trezit fi-mea cea mare.
Of ce ma bucur cand vad ca nu sunt singura care mananc cat sparta foarte fericit ,ce rea sunt.

sus

Denunta
urschuletz

Copii

03.04.2009 8:38     citat 

Neata burticile!

Serviciu usor Loredana! sarut Nici nu stiu daca ma duc chiar pana in iun, daca se muta in noua locatie imi va fi greu cu burtoiul pe drumuri.Daca ramane aici va fi o placere.

Pe mine m-au trezit carceii azi-noapte plang sau sunt foarte trist si am bagat inainte de culcare chipsuri, biscuiti...fara numar si toata noaptea am avut ba arsuri ba imi era stomacul greu. Asa imi trebuie sa mai mananc si data viitoare surprins

Mirumati?Nimic?

Jojo ce mai faci tu?

Antu cand ai morfo?

sus

Denunta
rome

Copii
Lucas Rafael - minunea mea
11 ani, 8 luni

03.04.2009 8:38     citat 

Buna dimineata burtici sarut sarut sarut , ce zi frumoasa rad rad rad , cica la noi o sa fie 21 de grade, yuppiiiiii rad

Servici usor Loredana si tuturor burticilor , sa aveti o zi usoara si frumoasa sarut sarut sarut

Joj-_Miha stai linisitita mami ca eu mananc in continuu, de dimineata pana seara surprins , nu-i bai prostit

Va pup pe toate sarut sarut sarut

sus

Denunta
urschuletz

Copii

03.04.2009 8:40     citat 

Rome, se pare ca toata lumea a inceput sa bage la ghiozdan zdravan foarte fericit .Acum putem si noi sa ne rasfatam ca dupa aia.... prostit

sus

Denunta
rome

Copii
Lucas Rafael - minunea mea
11 ani, 8 luni

03.04.2009 8:47     citat 

Asa e Urschuletz, macar acum sa profitam sarut sarut sarut , ca apoi tot noi tragem, doar nu altcineva , sa-l folosim pretext pe bebe, pentru toate snaksurile, ciocolatile si toate cele rad rad rad

sus

Denunta
lorellayy

Copii
bebe drag - Natalia Maria: 11 ani, 8 luni

03.04.2009 8:54     citat 

Neata fetelor sarut
Eu am zile in care imi e foame toata ziua...dar numai mancare gatita, branza cu rosii si ridichi sau lapte cu cereale ; cipsuri, biscuiti sau ciocolata nu imi trebuie. Dar mai am si zile (cu a fost ieri de ex.) cand nu mi-a trebuit mancare.
Cand am ajuns acasa ieri m-am bagat in pat si am dormit ca ursul rad ; s-a mirat si sotul ca nu imi trebuie de mancare.
I-am zis sotului aseara ca vreau bomboane cu lichior, nu ca mi-ar fi fost pofta in mod deosebit, doar ca s-a discutat mult aici de ele, si a zis ca nu imi ia nici o bomboana rad rad rad

sus

Denunta
urschuletz

Copii

03.04.2009 9:08     citat 

Lorelay nici eu nu stiu ce m-a apucat aseara ca nu am mai mancat prostii de ceva vreme.Promit sa nu se mai intample rad

sus

Denunta
jojo_miha

Copii
Teodora Ioana: 13 ani, 7 luni
Larisa Gabriela: 11 ani, 9 luni

03.04.2009 9:08     citat 

Bravo asa sot,sa se gandeasca si la tine rad ,ca vb lui Rome tot noi tragem dupa.
Urschuletz intr-o oarecare masura poate e de vina si ceea ce ai mancat insa de acum asa va fi.
Si la noi e foarte frumos azi,daca nu ma duceam la morfologica ieseam cu Teo afara,dar nu vreau sa fiu obosita sa0mi iasa valori aiurea.O s-o scoata mama cand vine.
Eu imi curat unghiile,mai am la o mana si tare mi-a pierit cheful rad ,apoi am niste ciuperci si vreau sa fac o ciulama.
Servici usor fetelor care sunt la munca,e ultima zi -vine weekendul.

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: