· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Burtici de iulie- noiembrie 2009(36)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Burtici de iulie- noiembrie 2009(36)     
ankkka

Copii
Antonia Maria : 11 ani, 6 luni

03.04.2009 9:26     citat 

Miru,tudecare orificiu al colului vorbesti ??

sus

Denunta
urschuletz

Copii
Melania: 11 ani, 6 luni

03.04.2009 9:31     citat 

Mirumati, sa-ti traiasca baietelul!!!!!!!!!!!!! sarut Ce bine ca ne mai vin si baieti pe aici. Ma bucur ca esti bine.Tot asteptam vesti de la tine.. confuz

sus

Denunta
lorellayy

Copii
bebe drag - Natalia Maria: 11 ani, 5 luni

03.04.2009 9:32     citat 

acuma ne tine elena in suspans....nu ne mai pune poze cu patutul

sus

Denunta
lorellayy

Copii

03.04.2009 9:32     citat 

urschuletz te mai dor picioarele?

sus

Denunta
jojo_miha

Copii
Teodora Ioana: 13 ani, 3 luni
Larisa Gabriela: 11 ani, 5 luni

03.04.2009 9:34     citat 

Multumim frumos,la 4 sunt programata.
Ankka ii tinem pumnii verisoarei tale si refacere usoara.Saraca s-a chinuit o zi si-o noapte si o mai asteapta apoi 24 ore naspa.Nu sunt de acord sa te lase sa te chinui ,sa suferi si pt nastere normala si cezariana.
Cand eram inernata pt analize ,gravida cu Teodora am avut o fata in salon care a nascut intre timp,au lasat-o sa se chinuie si s-a rupt ,era micutza si au bagat-o pe cezariana pana la urma,cand am coborat s-o vad saraca de abea statea ,cusuta si pe burta si ....(era de la tara saraca si nu avea doctor) insa asta nu inseamna ca trebuie sa te porti ca un animal cu saracul suflet.

sus

Denunta
elena_raluca

Copii
Alesia - Alexandra : 11 ani, 6 luni

03.04.2009 9:35     citat 

neata fetelor!!!
Miru felicitari ptr baietel!!! ma bucur ca este bine sarut
Anka sunt la servici si sunt terminata, am la la treaba.... patutul nu l-am terminat de montat....azi ma duc peste aia, ca dupa ce era cel mai scump din magazin mai imi lipsesc si suruburi si unele gauri sunt mai mari prt ce suruburi mi-au dat ei.....frate..... au incurcat-o cu mine!!!!
jojo_miha tot constanteanca ma simt chiar daca stau in buc. acum sarut sarut sarut sarut
ankkka ii tim pumni verisoarei tale sarut sarut sarut
va pupic pe toate!!! sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
lorellayy

Copii

03.04.2009 9:37     citat 

servici usor elena sarut ...sa nu te enervezi prea tare la magazin , ca nu ii face bine bebelinei sarut

sus

Denunta
urschuletz

Copii

03.04.2009 9:38     citat 

Lorealy, vad ca nu m-au mai durut.Spre fericirea mea vad ca nu se intampla f des,dar cand dor dor cate o zi.

Elena m-ai pus pe ganduri inseamna ca treb sa mobilizez sotul sa se apuce sa-l monteze sa vedem ce lipseste la al nostru.Si nu te enerva prea tare cu prostii aia.Mai bine da un tel ca poate vine cineva de la ei, ca ai garantie.Nu te mai obosi pana acolo.

sus

Denunta
elena_raluca

Copii

03.04.2009 9:38     citat 

lorellayy si tiee servici usor!!!
e o sa fiu cu sotul.....si o sa se enerveze el....eu nu o sa mai am loc scot limba rad rad rad rad ca el s-a chinuit aseara saracul.....

sus

Denunta
lorellayy

Copii

03.04.2009 9:40     citat 

mai bine lasa-l pe sotul tau sa se ia de ei; ce nesimtiti!!! daca il comandai pe net si venea fara piese ce te faceai? trist trist

sus

Denunta
elena_raluca

Copii

03.04.2009 9:41     citat 

urschuletz sincer ar fi bine s te uiti ca nu m-as mira sa fie si la tine lipsa ceva. uite de exemplu noua din 24 de suruniri care ne trebuiau ptr sertarea aveam doar 19 rad rad

sus

Denunta
urschuletz

Copii

03.04.2009 9:43     citat 

Deci de asta e pretul asta....Ca in romaniaDar asa per total e ok nu?E zdarvan?

sus

Denunta
elena_raluca

Copii

03.04.2009 9:46     citat 

da e zdravan nu am ce spune.....si surpriza...avem si saltea la el!! de 120 cat e patutul si o bucata la fel care se pune in continuare ptr pat de copil 160!!!
Am ramas uimiti cand am vazut acasa....salteaua e ok dupa mine e normala na .nu cred ca cu cocos sau altceva. si e si finisat foate misto...nu am ce zice...e frumos!!! si mare frate.....noroc ca am unde sa il pun...eu masurasem pana unde vine si pana acolo vine dar acum cand e in camera mi se pare mare rad rad rad

sus

Denunta
urschuletz

Copii

03.04.2009 9:51     citat 

Lasa ca e f bun ca il va folosi si mai incolo.Daca aveam spatiu pe ala il luam si eu.Si al nostru ramane pat mai incolo dar nu are dulapior si celelalte..

sus

Denunta
rome

Copii
Lucas Rafael - minunea mea
11 ani, 5 luni

03.04.2009 10:37     citat 

Fetelor eu m-am plictisit rauuuuu de tot, asa ca o sa plec la ai mei foarte fericit
Ce bine ar fi fost daca as fi avut si net plang sau sunt foarte trist
Va pup pe toate , aveti grija de voi si de bebei sarut sarut sarut , ne vedem.....nu stiu cand , probabil cand ma plictisesc si acolo rad
paaaaa

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: