· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Burtici de iulie- noiembrie 2009(37)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Burtici de iulie- noiembrie 2009(37)     
anthurium

Copii
Andrei Cristian: 11 ani, 8 luni

03.04.2009 4:50     citat 

Astea va plac?

sus

Denunta
AdinaGr

Copii
Andrei...minunea mea: 11 ani, 8 luni

03.04.2009 4:56     citat 

Eu le stiu rad .Mie mi se par superbe,...sper sa reusesc sa ii fac si eu ceva lui bebicul meu.Anthurium,daca faci ceva pentru printesa ta ..sa ne pui si noua poze sarut

sus

Denunta
elena_raluca

Copii
Alesia - Alexandra : 11 ani, 9 luni

03.04.2009 6:12     citat 

Buna fetelot!!!
Am ajuns si eu acasa!!!
buibui bine ai venit!!! Sarcina usoara si la termen!!!
Eu pleca maine dimineata la munte!! foarte fericit abia astept sa iei din praful asta de buc. scot limba

sus

Denunta
ICEMOON

Copii
Atomicul: 15 ani
Zuza: 11 ani, 8 luni

03.04.2009 7:00     citat 

Buna fetele!

Mirumati imi pare rau de infectie, dar o sa treaca daca ai grija, abia astept vesti!

Ankkka sa-ti traiasca nepotica!!!! sarut sa fie sanatoasa si norocoasa! mamicii refacere rapida!

Adina ce bine ca ai scapat de durerea de masea.

Buibui bine ai venit! sarcina usoara si bebe sanatos!

Imi cer scuze ca nu am apucat sa citesc mai nimic. De dimineata am fost plecati, nu mi-am gasit ce am vrut- pantofi/sandale tot ce mi-a placut aveau toc prea inalt pt perioada asta si nu am luat nimic, in schimb iar am luat pt K foarte fericit culmea ca lui mereu ii gasesc de luat ceva.
Apoi m-am odihnit putin cu K care e din cale afara de urlator si super-mega ciufut, nimic nu-i convine numai arunca si tipa si ma termina efectiv si asta tine de 2 zile si 2 nopti plang sau sunt foarte trist

Pupici tuturor burticilor si o seara frumoasa! sarut

sus

Denunta
Loredana023

Copii
Rebeca-Alecsandra: 11 ani, 7 luni
Erica-Teodora: 8 ani, 8 luni

03.04.2009 7:17     citat 

buna burtici frumoase!Am ajuns si noi...stiti de ce nu se arhiveaza clelalte capitole?Pt ca fiecare capitol cand e deschis are acolo la inceput "capitol anterior"si in listele noi nu s-a schimbat si ne duce la cap 35....icemoon tu trebuie sa stii despre ce vorbesc trag cu ochiul

sus

Denunta
Loredana023

Copii
Rebeca-Alecsandra: 11 ani, 7 luni
Erica-Teodora: 8 ani, 8 luni

03.04.2009 7:19     citat 

nu stiam de ce nu pot citi din urma confuz ma duc sa fac ceva de papa rapid,si ma intorc sa vad ce mai faceti....scriu de pe laptop foarte fericit sunt atat de fericita cool

sus

Denunta
elena_raluca

Copii

03.04.2009 7:33     citat 

Loredana023 sail stapanesti sanatoasa!!!! vreau si eu laptop...dar acum e bubulina pe primul loc foarte fericit si sa ii iau ei de toate si poate dupa imi iau si eu scot limba
Eu am o stare nasoala, nu ma doare nimik, dar sunt asa irascibila, iau foc imediat...sunt si suparata cu patutul asta, ca la cat ni l-am dorit acum nu are de toate...... trist mi-a explicat sotul ca nu stiu ce suruburi IAR nu sunt bune si il cred ca mi-a aratat si stiu ca e si priceput ca el a facut tot in casa, a pus parchet, calorifere..etc ect mobila toata el singur a asamblat-o si de asata ma oftic ca daca stiam ca nu se pricepe..na era altceva dar cand vad ca dai asa o groza de bani pe ceva si poate nu e asta dar eu mi-am dorit asa de mult sa il vad la locul lui...si acum IAR astept!!! trist offf ce stare am!!!! plang sau sunt foarte trist

sus

Denunta
elena_raluca

Copii

03.04.2009 7:38     citat 

Anka iarta-ma te rog!!!!!!
Sa iti traiasca nepotica pot zice asa!!!!! sarut sarut sarut Ma bucur ca Sunt amandoua bine!!! Si sa de-a DD sa se refaca repede verisoara ta. Sa ne ti la curent cu ea, mai ales ca eu sunt foarte interesata ptr vreau cezariana!!!! foarte fericit
Va pupic pe toate si pe copilasii vostri frumosi sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
ICEMOON

Copii

03.04.2009 8:01     citat 

----------
Loredana023 a scris:
buna burtici frumoase!Am ajuns si noi...stiti de ce nu se arhiveaza clelalte capitole?Pt ca fiecare capitol cand e deschis are acolo la inceput "capitol anterior"si in listele noi nu s-a schimbat si ne duce la cap 35....icemoon tu trebuie sa stii despre ce vorbesc trag cu ochiul
----------

trist din pacate nu mai pot sa fac nimic, nu pot modifica, doar daca ne ajuta un moderator sau admin. Pls!!! sarut

Elena imi pare tare rau ca te simti asa, sa stii ca e o stare normala in sarcina, si eu ma supar pe mine ca ma lasa nervii tot mai des in ultima vreme si cam ridic tonul la K plang sau sunt foarte trist

sus

Denunta
elena_raluca

Copii

03.04.2009 8:17     citat 

da, cam nasol cu starile astea... tre sa trecem si peste astea!!!! Si eu mai ridic tonul mai nou la sotul meu si imi atrage atentia ca sunt nervoasa...si ca imi pierd rabdarea...incerc sa ma calmez ce sa fac!

sus

Denunta
Bedivere

03.04.2009 8:20     citat 

In arhiva nu se pot face modificari,imi pare rau trist ramine sa schimbati link-ul ce apare la "capitolul anterior" de-acum inainte corect,conform cu fiecare capitol schimbat.

sus

Denunta
ICEMOON

Copii

03.04.2009 8:21     citat 

sarut
multumim mult! si scuze!

sus

Denunta
Bedivere

03.04.2009 8:23     citat 

stati ca acum am inteles-doriti schimbarea link-ului din primul mesaj ,cel de la inceputul capitolului actual? .. rezolvat.

sus

Denunta
anthurium

Copii
Andrei Cristian: 11 ani, 8 luni

03.04.2009 9:07     citat 

Ce faceti voi pe aici ati dezeratat toate? Ankkka o bobo ceva? Sau..e vorba de negru? jenat

sus

Denunta
lorellayy

Copii
bebe drag - Natalia Maria: 11 ani, 8 luni

03.04.2009 9:18     citat 

scuze fetele ca nu am facut schimbarea cu linkul la inceputul capitolului foarte fericit , l-am schimbat in viteza si am uitat sa modific

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: