· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Burtici de iulie- noiembrie 2009(37)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Burtici de iulie- noiembrie 2009(37)     
ankkka

Copii
Antonia Maria : 11 ani, 9 luni

04.04.2009 10:01     citat 

Unde te dusesi ??

sus

Denunta
ankkka

Copii

04.04.2009 10:07     citat 

Bafta la dr . ,cand vii sa intri sa imi spui ce a zis ,ma duc sa pap .cred ca si tu te pregatesti acum sarut

sus

Denunta
mirumati

Copii
Miruna Bianca: 18 ani, 7 luni
Mathias Andrei: 15 ani, 1 luna
Patrick Elias: 11 ani, 9 luni

04.04.2009 10:54     citat 

Neata burtici!
Urschuletz, mi-a dat sa repet analiza la urina, ca nu am nici un simptom si zis ca nu imi da asa repede antibiotic.
Jojo, felicitari pentru fetita! sarut
Loredana, servici usor!
Bravo voua ca stiti sa faceti goblenuri! Eu abia stiu sa cos, d-apoi sa mai fac si chestii din alea...De impletit sau crosetat nu mai zic... jenat
Cred ca iesim la o plimbare, ca e asa frumos afara!
Revin mai tarziu! sarut

sus

Denunta
ankkka

Copii

04.04.2009 11:12     citat 

toata lumea pleaca ,ba in parc, ba la dr .ba la munte ,ba la socri ...........numai anka da si ea refresh poate -poate trist trist trist

tati a plecat la tara ,dar ne-a cumparat ciocolota 2 mari si 2 mici ,he he he ...............ne da voie dar asa cu bun simt a zis intrebare cred ca s-a referit sa nu o papam e toata odata ochi peste cap ochi peste cap acum am descoperit inghetataaaaaaaaa ,yami........dar stiti nu ne-a luat cioco cu lichior ochi peste cap ochi peste cap da ,ma gandesc eu asa..... idee ...... daca pun lichior in pahar nu pot sa inmoi cioco in el prostit prostit si aoi sa o pap ochi peste cap ..........ufff ,...........parca as fi blonda rad rad rad rad

sus

Denunta
AdinaGr

Copii
Andrei...minunea mea: 11 ani, 8 luni

04.04.2009 11:16     citat 

Neata fetelor,
Mirumati,plimare placuta sarut
Jojo..felicitari pentru fetita,sa-ti traiasca si sa fie sanatoasa sarut
Elena...un week-end cat mai placut la munte si sa nu te obosesti trag cu ochiul sarut
Urschuletz..nu stiu daca se poate ca totusi sunt produse alimentare care nu rezista mult timp..si daca as gasi..tot aiurea ar fi..ca as manca doar eu...nici iubi nu mananca ca na,e obisnuit cu mancarea lor ochi peste cap
Anka...asa sa faci...sa te feresti de curent foarte fericit ..acum dau eu sfaturi rad
Va pupic pe toate sarut ...aici la noi e cald,dar nu stiu ce o sa facem astazi...vedem noi scot limba

sus

Denunta
ankkka

Copii

04.04.2009 11:18     citat 

adina ,pleci si tu ?????? plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist

sus

Denunta
AdinaGr

Copii

04.04.2009 11:28     citat 

Anka..inca nu am plecat trag cu ochiul sarut .Sotul tau a plecat la tara,eh?Si cand vine?Ooff..banuiesc ca te plictisesti,nu?

sus

Denunta
ankkka

Copii

04.04.2009 11:30     citat 

vine seara tarziu ,are treaba pe acolo ,si eu sigura ,doar cu voi ,dar sambata si duminica sunteti si voi plecate trist

sus

Denunta
AdinaGr

Copii

04.04.2009 11:33     citat 

Apropo..iti place sa crosetezi,sa tricotezi..sa faci goblenuri?Eu asta am sa fac de acum sa nu mai ma plictisesc.Daca iti place iti trimit pe pm ceva interesant...si o sa iti ocupi timpul trag cu ochiul sarut

sus

Denunta
ankkka

Copii

04.04.2009 11:33     citat 

si cand vine abia mai vorbeste de oboseala ,si eu tot singuraaaaaaa

sus

Denunta
ankkka

Copii

04.04.2009 11:34     citat 

trimete ,nu stiu daca ma apuc ,dar ,stiu doar sa tricotez cu croseta sunt incepatoare jenat

sus

Denunta
AdinaGr

Copii

04.04.2009 11:36     citat 

Anka..te cred..trebuie sa il intelegi si pe el ca e obosit.De asta zic...apuca-te sa faci ceva sa vezi cum trece timpul trag cu ochiul .Hai ca iti trimit acum,sunt sigura ca o sa iti placa sarut

sus

Denunta
ankkka

Copii

04.04.2009 11:43     citat 

ce am aucat sa vad sunt super frumoase ,poate cand o sa cumpar ce imi trebuie ma apuc si eu , sarut

sus

Denunta
ankkka

Copii

04.04.2009 11:44     citat 

nu te duci la socri ,azi ?

sus

Denunta
AdinaGr

Copii

04.04.2009 11:48     citat 

Deci te-am corupt foarte fericit scot limba .Lasa ca ai timp sa inveti cum se fac trag cu ochiul .Nu ma duc la socri deloc surprins ...cred ca o sa iesim la o plimbare,dar la socrii nu mai ma duc...de ce sa ma duc,sa ma enervez cu nebuna aia? ochi peste cap

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: