· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Burtici de iulie- noiembrie 2009(37)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Burtici de iulie- noiembrie 2009(37)     
ankkka

Copii
Antonia Maria : 11 ani, 9 luni

04.04.2009 12:47     citat 

eeeeeeee ,mai este pana atunci !!
fimea ,cred ca vrea sa atraga atentia ,ca am papat de m-am spart ,sau cioco ca nu i-am dat azi cool ,

sus

Denunta
ankkka

Copii

04.04.2009 12:50     citat 

ii dau acum cioco ,dar vad ca s-a potolit ,aaaaaaaaaaa cred ca intreba de Andrei jenat rad rad

sus

Denunta
AdinaGr

Copii
Andrei...minunea mea: 11 ani, 8 luni

04.04.2009 12:52     citat 

rad rad ..intamplare sau nu foarte fericit dar si fimiu se joaca acum sarut .Mie nu imi plac deloc dulciurile..incerc sa mananc macar putin,dar nu prea pot..in schimb as manca fructe la greu,in special banane.

sus

Denunta
AdinaGr

Copii
Andrei...minunea mea: 11 ani, 8 luni

04.04.2009 12:54     citat 

Anka..ma duc si eu sa ma pregatesc,ca acum vine iubi.Sa stai cumintica in pat,da?Uita-te pe ce ti-am trimis eu ca sa nu te plictisesti trag cu ochiul .
Va pupam pe amandoua sarut sarut sarut

sus

Denunta
ankkka

Copii

04.04.2009 12:55     citat 

sunt mai bune fructele ,eu abia daca mananc o banana doua pe saptamana ,alte fructe nu mananc .a si din cand in cand ananas

vezi copii nostri vor sa se joace impreuna ,da si tu o fuga pana la mine rad rad rad rad

sus

Denunta
ankkka

Copii

04.04.2009 12:56     citat 

va pupam si noi sarut sarut

sus

Denunta
urschuletz

Copii
Melania: 11 ani, 9 luni

04.04.2009 1:19     citat 

Gata am venit.
Scuze Anka sarut dar sotul meu nestiind ca vb a inchis calc ca m-a vazut ca ma imbrac.

Dr tzaka s-a luat de mine ca cica am pus cam multe kg pe mine(8 kg).Sa numai mananc paine, dulciuri, fructe dulci, fainoase fara sare.. prostit Dupa ce ca dulciuri asa doar de pofta , dupa ce ca la fructe si asa ma chiunui si mananc macar ce imi place.....Mi-a dat magneb6 pt carcei.
Nu mi-a mai facut eco ca vb aia abia am facut si a zis ca totul e inregula.M-am programat la morfo in sapt 32 deja.
Am vb de astere si azis ca si el are o hernie de disc operata si ma intelega dar la fel ca neurochirurgul meu e de parere ca nasterea u poate afecta spatele.Dar o sa o lasam asa sa vedem daca se intoarce si restul.
Totul e bine si onform graficului.Si sapt cealalta ma duc cand sunt dupa masa la serv , ma duc la el sa-mi ia secretie sa vada cum stau cu streptococul b si urocultura.

Te-am plictisit?Mai esti?

sus

Denunta
ICEMOON

Copii
Atomicul: 15 ani
Zuza: 11 ani, 8 luni

04.04.2009 1:45     citat 

Buna fetele!

Urschuletz ma bucur ca e totul bine! cat despre kg-me asta e, pe mine m-au cantarit azi la spital si dupa ei am luat doar 5 nu 6 cum credeam eu si am zis ca e foarte bine, eu zic ca nu ai luat chiar asa mult!

Jojo ma bucur ca e tot ok cu bebelina.

Mirumati sa stii ca sunt gravidute cu infectie urinara usoara care o duc toata sarcina, atata timp cat nu da simptome si e totul ok nu e periculoasa.

Eu am fost de dimineata la spital sa-mi deschid dosar, mama cat am tot umblat pe acolo si asteptat si masuratori si chestionare si formulare si analize de sange ... era aproape 12 cand am terminat si lesinata de foame si de spate. Bine ca nu mai am de mers- adica sper sa fie analizele ok si sa merg doar cand vine bb.

Arthurium ce frumos e goblenul, eu cu K am crosetat, i-am facut costumase, botocei, acum insa il am pe el si ma seaca de energie, nu mai e loc de altceva jenat

Pup toate burticile, scuze ca nu raspund in parte la fiecare, dar nu am reusit sa citesc tot jenat

sus

Denunta
urschuletz

Copii

04.04.2009 2:58     citat 

Icemoon , o sa fie bine totul. Dar pana nasti nu treb sa mai faci nici o analiza?

Anka dormi?

sus

Denunta
ankkka

Copii

04.04.2009 3:10     citat 

nu dorm ,ma uitam la un film si mai dam cate un efresh .

8 kg - e mult ??? la 26 s ??

sus

Denunta
ICEMOON

Copii
Atomicul: 15 ani
Zuza: 11 ani, 8 luni

04.04.2009 3:10     citat 

Daca rezultatele astea sunt bune nu mai fac decat la internare pt nastere sau daca dr. considera necesare altele suplimentare.

sus

Denunta
urschuletz

Copii

04.04.2009 3:11     citat 

pai eu stiu ce e in capul lui prostit

sus

Denunta
ankkka

Copii

04.04.2009 3:12     citat 

ru deja am luat 8 kg si am 24 s ,iti dai seama ?? ce o sa zica si tzaka al meu ?????

sus

Denunta
urschuletz

Copii

04.04.2009 3:13     citat 

Pai avand in vedere ca nu prea era nimic rau la mine s-a luat si el de ceva...Nu treb sa justifice banii foarte fericit

Hai ca mai putin si mergi si tu la control

sus

Denunta
ankkka

Copii

04.04.2009 3:14     citat 

eram sigura ca mai se face o morfo pe la 32 s ,atunci sa vezi ce bine il vezi rad rad
eu cand merg la control o sa am 27 s ,si cred ca vreo 10 kg in plus ,m-am dus pe coaja !

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: