· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Mamici si viitoare burtici din Bacau (8)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Mamici si viitoare burtici din Bacau (8)     
Krystyne

27.03.2009 9:17   Mamici si viitoare burtici din Bacau (8)  citat 

Capitolul anterior : Cap. 7

Deci sa continuam..... trag cu ochiul

sus

Denunta
monica77

Copii
VIP: 14 ani, 8 luni
D-P: 7 ani, 9 luni

27.03.2009 9:34     citat 

adica sa mai zic o data? rad rad rad

Trezirea!

sus

Denunta
mirumati

Copii
Miruna Bianca: 18 ani, 1 luna
Mathias Andrei: 14 ani, 7 luni
Patrick Elias: 11 ani, 3 luni

27.03.2009 9:44     citat 

Neatza!
Beti cu mine o cafea? Acum ma duc sa o fac.
Dupa aia trebuie sa ma apuc de strans ca duminica ma mut!!!! trag cu ochiul
Ma duc sa imi savurez cafeaua si revin.
Sa aveti o zi frumoasa! sarut

sus

Denunta
Krystyne

27.03.2009 11:05     citat 

fetele mele....azi sunt ocupata...asa ca trec repede sa beau o cafelutza cu ralu....monica mi-a dat trezirea....si mai tarziu o sa vad ce o sa mai fac...
parca azi e luni...nu vineri plang sau sunt foarte trist ....dar o sa treaca ea si ziua asta....
va pup dulcic

sus

Denunta
ilinka

Copii
Adrian: 15 ani, 1 luna
am nascut deja!

27.03.2009 1:41     citat 

Buna la toata lumea!
Abia acu' a venit si la birou netu' ochi peste cap Abia astept week-endu foarte fericit

sus

Denunta
ramona7575

Copii
Stefan: 11 ani, 6 luni

27.03.2009 9:38     citat 

Fac si eu prezenta pe noul capitol trag cu ochiul , sa aducem aci numai vesti bune ...
Bebe mi-a tras niste picioare la ficat de mi-a taiat respiratia, i-am dat usor cu palmuta la fund si s-a retras la locul lui scot limba
Mi-am reprat si masina, se terminase bateria, cred ca s-au jicat nepoteii la luminile de pe tavan iar eu cascata cum sunt le-am uitat aprinse si mi-am facut de treaba... ce bine sa ai frati sa-ti sara in ajutooorrr !!!
Ralu, spor la mutat, ce obositor surprins surprins surprins surprins
Fetelor, mi-a zis cumnata sa intreb pe forum, ce fel de ceaiuri mai folositi la copii dupa 2 ani (nu menta si flori de tei)?
Sa avem un week-end placut !!!

sus

Denunta
somnorici

Copii
maimutza bengaleza
bolfosica

28.03.2009 8:50     citat 

Buna dimineata si de la Piatra Neamt! Ramona, eu cumpar ceai de fructe de padure, nu la pliculete, ci in punga. Are o aroma deosebita.

sus

Denunta
ilinka

Copii
Adrian: 15 ani, 1 luna
am nascut deja!

28.03.2009 9:18     citat 

'Neata!
Raspund pe fuga caci trebe sa plecam acusica...
Noi folosim tot felu' de ceaiuri: de cimbrisor, de muguri de pin, ceai mai drag pt. copii de la Fares, ceai sunatoare, fructe de padure, flori de soc,musetel cateodata... Adi nu este mofturos, bea orice fel zambet

sus

Denunta
mirumati

Copii

28.03.2009 2:46     citat 

Buna fetelor
Eu acum vin de la dr. Nu mi-a facut eco, ca nu mergea. M-a chemat joi la 7 pt. morfologie. Mi-a facut doar control si am colul deschis. Mi-a interzis orice fel de efort, ridicari...etc. A zis ca macar inca 8 saptamani sa mai stea bebe acolo, ca acum sigur nu supravietuieste... plang sau sunt foarte trist
Ramona, eu le dau ceai de fructe de padure de obicei, asta le place. Si am mai luat ceai de iarna...parca asa se chema...Cica e bun impotriva racelilor...N-a fost. foarte fericit Ai mei nu prea beau ceai, mai mult lapte si obligatoriu cu nesquick.
Ma duc sa pap ceva ca am o foame...M-a speriat si dr. asta cu ce mi-a zis...

sus

Denunta
ramona7575

Copii
Stefan: 11 ani, 6 luni

28.03.2009 7:00     citat 

Raluca, vestea ta este intr-adevar neplacuta si sperie... asta iti trebuia acum la cata lipsa de bani ai. Sa te duci joi la control eco, poate acolo se vede mai bine... Doamne ajuta sa fie bine, nici nu vreau sa ma gandesc daca dr.mi-ar fi dat mie o astfel de veste.
Ai grija maine cu caratul lucrurilor, sa nu ridici chiar de esti tentata.
Nici eu nu ma simt prea bine, de aseara bebe misca mai rar dar cand o face are o forta de imi taie respiratia, pana imi gasesc un loc bun in pat imi ia ceva timp mai ales ca ma doare spatele plang sau sunt foarte trist . O luna si un pic, va fi greu dar merita. Diseara ma vad cu iubirea mea pe net, abia astept sarut
Merci pt.raspunsuri dragele mele, am transmis mesajul vostru cumnatelei mele.
Pupic !!!

sus

Denunta
mirumati

Copii

28.03.2009 11:43     citat 

Noapte buna fetelor! sarut

sus

Denunta
mirumati

Copii

29.03.2009 10:53     citat 

Neatza fetelor!
Nu v-ati trezit inca?
Afara e asa urat...si as fi vrut sa iesim putin prin parc...Am amanat mutatul pentru maine, ca nu e disponibila masina azi... trist

sus

Denunta
Krystyne

30.03.2009 8:29     citat 

Buna dimineatza dragele mele....
eu am avut un week-end frumos si m-am cam plimbat rad

Ralu...cum e in noua casa? gata mutarea? sper ca te simti mai bine si la urmatorul control doctorita sa-ti dea vesti bune
Ramona...cred ca esti mai bine si lasa ca o sa scapi tu si de greutate...apoi o sa vina bebe si o sa ai alta ocupatie...dau pup pe burtica
somnorici....tu ce mai faci iubita?
monica....nu vii la prezenta?
va pup pe toate si va doresc o saptamana cat mai usoara...

e gata si cafelutza...

sus

Denunta
mirumati

Copii

30.03.2009 5:34     citat 

Mai...dar ce pustiu e pe aici...
Maine dimineata ma mut definitiv in noua casa, ca nu am terminat cu mutatul inca...Nici nu vreau sa fac efort prea mult, mi-e frica. Si pana imi pun netul o sa mai dureze cateva zile, cred. Nu stiu cat de rapizi sunt cei de la upc...Asa ca daca dispar cateva zile...sa stiti de ce. scot limba
Ma duc sa mai strang una-alta...nu credeam ca am asa multe...La prima vedere zici ca nu am aproape nimic...dar cand m-am apucat de strans... prostit
Va pupic!

sus

Denunta
Krystyne

30.03.2009 7:53     citat 

Ralu...ai grija de tine...si o sa stim de ce nu ai net trag cu ochiul
te pupam, pupam burticutza, pe Miru si pe Mati...

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: