· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Bebelusi de primavara 2008 (71)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Bebelusi de primavara 2008 (71)     
relly

Copii
Eric Alexandru: 12 ani, 9 luni

10.04.2009 5:55   Bebelusi de primavara 2008 (71)  citat 

eli78.............................................domnisoara Alexia Ioana...............1.03.2008 La Multi Ani!
the_pretty_nurse.......................domnisoara Iulia Alexandra..........3.03.2008 La Multi Ani!
apalada......................................domnisorul Mihnea Gabriel.........4.03.2008 La Multi Ani!
elena83......................................domnisoara Carla Maria................8.03.2008 La Multi Ani!
Emilia2006................................domnisorul Vlad.............................10.03.2008 La Multi Ani!
Mxshk..........................................domnisorul Vladone......................14.03.2008 La Multi Ani!
Iliutza...........................................domnisoara Marie Elizabeth..........15.03.2008 La Multi Ani!
Leelloo.......................................domnisorul Matei Cristian............16.03.2008 La Multi Ani!
IrinicaR…...................................domnisorul Paul Razvan..............17.03.2008 La Multi Ani!
fanuca.........................................domnisorul Radu.........................19.03.2008 La Multi Ani!
Biencutza...................................domnisoara Ingrid Anna.................20.03.2008 La Multi Ani!
Cobrata......................................domnisoara Francesca Ana..........31.03.2008 La Multi Ani!

Connie_drg..............................domnisoara Bianca Antonia...............03.04.2008 La Multi Ani!
blondeana24...........................domnisorul Stefan Ioan......................04.04.2008 La Multi Ani!
Ilicutz..........................................domnisorul Alexandre Tiberiu...........08.04.2008 La Multi Ani!
Rorabebeloi.............................domnisoara Sara Sofia........................09.04.2008 La Multi Ani!
Galactic.....................................BeBe Akos..................................12.04.2008
gatlanalina...............................BeBe Rares Alexandru.............12.04.2008
Relly..........................................BeBe Eric Alexandru.................13.04.2008
gina_d......................................BeBe Robert Constantin..........13.04.2008
Bebe_lusi................................BeBe Sarah Angelina...............14.04.2008
Camilili.....................................BeBe Cezar Andrei....................14.04.2008
Manam.....................................BeBe Marius...............................14.04.2008
mishk........................................BeBe Irina..................................15.04.2008
roxy27.......................................BeBe Natalia Nicoleta..............16.04.2008
Bjmaryo...................................BeBe Bianca Maria.....................18.04.2008
alp.............................................BeBe Anna...................................22.04.2008
Cotuca......................................BeBe Cristian.............................23.04.2008

dflavia.......................................BeBe Stefania..............................11.05.2008
jakueline..................................BeBe Darius-Andrei....................11.05.2008
ioanab81.................................BeBe Maia Alessia......................12.05.2008
Alinagr31.................................BeBe Razvan Mihai Catalin ......15.05.2008
mamik_monik........................BeBe Raul-Adrian ......................16.05.2008
Sorinadaniela........................BeBe Giulia Anna........................19.05.2008
Petit_coeur.............................BeBe Patrick Alexandru .............19.05.2008
untaticfericit............................BeBe Eric Andrei...........................20.05.2008
redroserou.............................BeBe Delia.....................................22.05.2008
bitzulache...............................BeBe Darius..................................26.05.2008
ari05........................................BeBe Gabriel..................................23.05.2008
Tania3.....................................BeBe Claudia-Teodora...............28.05.2008
Danutza07..............................BeBe Mark Andreas.....................29.05.2008

Avem 41 de bebelusi,23 baietei si 18 fetite!!
Sa ne traiasca!!!!!

Capitolul 70,(69),(68 ),(67),(66),(65),(64),(63),(62),(61),(60),(59),(58 ),(57),(56),(55),(54),(53),(52),(51),(50),(49),(48 ),(47),(46),(45),(44),(43),(42),(41),(40),(39),(38 ),(37),(33),(32),(31),(30),(29),(28 ),(27),(26),(25),(24),(23),(22),(21),(20),(19),(18 ),(17),(16),(15),(14),(13),(12),(11),(10),(9),(8 ),(7),(6),(5),(4),(3),(2),(1)

La Multi Ani, copilasi de primavara 2008

sus

Denunta
blondeana24

Copii
STEFAN-IOAN - bubu
12 ani, 9 luni
ILINCA - SOFIA: 4 ani, 6 luni

10.04.2009 6:09     citat 

of of mai fetelor. iar am absentat motivat. avem otita si doare tare.................. plang sau sunt foarte trist febra mare . 39-40 . am schimbat deja a doua oara antibiotiku trist sa speram ca trece dar corelat si cu maseaua crwe se incapataneaza sa iasa e jale....................nu mananca mi nik, numa titz zi si noapte . m a rupt si mai sunt si eu racita trist de la boschetareala ni se trage bag seama plang sau sunt foarte trist LA MULTI ANI! tuturor bebeilor , Sofia esti o scumpika dulce foc, sa cresteti mari si in priul rand sanatosi c e cel mai impotant p lume. va pupam dlce p obrajori sarut sarut

sus

Denunta
gina_d

Copii
Robert Constantin: 12 ani, 9 luni

10.04.2009 7:05     citat 

offff... nu ati terminat cu santierul ?

si noi avem la activ doua nopti de plans si jale ... ma doare spatele de cate picioare am luat de la Robert ... e agitat rau ...
dar astazi am vazut ca are alt coltisor ...

sper sa ma lase sa dorm si io la noapte ca sunt capie .. si mai frec si in bucatarie in seara asta prostit imi vine sa ma impusc

relly , tare colajul foarte fericit

sus

Denunta
Connie_drg

Copii
Bianca Antonia: 12 ani, 9 luni
am nascut deja!

10.04.2009 7:09     citat 

----------
gina_d a scris:
offff... nu ati terminat cu santierul ?

si noi avem la activ doua nopti de plans si jale ... ma doare spatele de cate picioare am luat de la Robert ... e agitat rau ...
dar astazi am vazut ca are alt coltisor ...

sper sa ma lase sa dorm si io la noapte ca sunt capie .. si mai frec si in bucatarie in seara asta prostit imi vine sa ma impusc

relly , tare colajul foarte fericit
----------

sa dea Domnul sa iasa mai repede sa nu va mai chinuiti sarut
pai lasa frecatul, ca nu se uita nimeni..., poti sa faci cand esti mai odihnita..... foarte fericit

sus

Denunta
Connie_drg

Copii
am nascut deja!

10.04.2009 7:11     citat 

----------
blondeana24 a scris:
of of mai fetelor. iar am absentat motivat. avem otita si doare tare.................. plang sau sunt foarte trist febra mare . 39-40 . am schimbat deja a doua oara antibiotiku trist sa speram ca trece dar corelat si cu maseaua crwe se incapataneaza sa iasa e jale....................nu mananca mi nik, numa titz zi si noapte . m a rupt si mai sunt si eu racita trist de la boschetareala ni se trage bag seama plang sau sunt foarte trist
----------

offf trist , multa sanatate va doresc sarut , sa speram ca va insanatositi cat mai repede zambet sarut sarut

sus

Denunta
Connie_drg

Copii
am nascut deja!

10.04.2009 7:49     citat 

roxi superbe pozele, sofioara o dulceata divina in tinuta "a la zoe" sarut sarut sarut ea mereu e o dulceata dar acum mai mult ca niciodata zambet
meniul m-a facut sa salivez, uite asa ne mai vin si noua idei sa facem ceva pt masa de Paste trag cu ochiul
ana te invidiez ca are cine sa stea afara cu marius, noi azi am fost in parcul national si a fost foarte frumos, am facut poze, bianca si-an bagat nisip peste tot, a mers pe piciorusele ei ff mult in comparatie cu zilele trecute.... i-a placut ca am dat-o pe tobogan, in leagan....

sus

Denunta
jakueline

Copii
Darius-Andrei - E o comoara!!!
12 ani, 8 luni

10.04.2009 8:37     citat 

Buna seara fetelor...
N-am mai intrat de mult , dar de cind Darius al meu merge , nu mai pot sa fac nimic de el.Noroc cu vremea asta frumoasa ca am tot iesit afara in parc...asa trece timpul mai usor.
Acum vreo doua saptamini am avut un pic de raceala , dar a trecut repede cu siropel.
Are parul asa de mare si transpira saracul, dupa mot o sa il tund.Eu vroiam sa il las lungut , ca ii sta bine , dar nu se poate cu caldura asta.
De zis , nu zice mai nimic, decit balmajeli de-ale lui .....in schimb cind nu-i convine ceva , face un show...tipa , se arunca pe spate...e cam naspa.
Sper sa mai cresca si sa ma inteleg cu el. In general insa e cuminte si zimbaret.

sus

Denunta
jakueline

Copii
Darius-Andrei - E o comoara!!!
12 ani, 8 luni

10.04.2009 8:52     citat 

Ne tot gindim ce sa ii luam cadou de ziua lui , poate ca o tricicleta si un leagan...
Si ne gindim la meniu , am hotarit sa facem bufet suedez ca nu este loc pentru masa intinsa....avem multi invitati.Tot caut pe net tot felul de retete
Imi puteti da si voi ceva idei?!

Faceam curat prin sertare rad

sus

Denunta
leelloo

Copii
Matei Cristian: 12 ani, 10 luni

10.04.2009 9:25     citat 

Buna seara!
eu stau cam prost cu timpul de forumit...dar suntem destul de ok..mai nasol cu mancatul, dar asta nu e o noutate... ochi peste cap
Connie, multumim de intrebare, si ca tot ai intrebat de noi, uite si poze...

sus

Denunta
mishk

Copii
IRINA- MARIA - ambitioasa
12 ani, 9 luni

11.04.2009 8:09     citat 

buna dimineata mamici si pitici,noi ne simtim mult mai bine dupa 4 zile de lupta cu febra.Of,multa sanatate STEFANUT noi stim prin ce treci tu,ce flacai mari am vazut in poze si frumosi :x :x :x .RELI multumim ca ne-ai bagat si pe noi la colaj :x

sus

Denunta
relly

Copii
Eric Alexandru: 12 ani, 9 luni

11.04.2009 8:30     citat 

Sanatate multa lui Bubu!!! sarut sarut sarut
Vai ce nora frumoasa am, este o dulce. sarut sarut sarut Ce bine ca a inceput sa mearga singurica. Bravo Bia!!! sarut sarut sarut Si tu cuscra tare bine arati. trag cu ochiul
Si Darius si Matty, tare frumusei sunt. sarut sarut sarut
Mishk, sper sa reusesc sa va pun si in colaje, ca acum v-am trecut doar in listuta. jenat

sus

Denunta
blondeana24

Copii
STEFAN-IOAN - bubu
12 ani, 9 luni
ILINCA - SOFIA: 4 ani, 6 luni

11.04.2009 8:49     citat 

neatza fetelorsi bebeloilor. azi noapte a fost groaznik, febra de 2 ori, transpira, frisoane...offfffff , si eu cd de pe picioare trist pana pe la ora1 a dormit ca un ingeras , dupa aia a inceput calvarul....................si nu vrea decat la mine , la tac su nici vorb. la noi e titzi prostit de parca el nu stie cool
az ar fii a3 zi de klacid, daca nu merge nici asa nu stiu zaau.......otocalm ii pun cam de 3 ori p zi mai mult noaptea . trist va pupamca deja incepe showul..........

sus

Denunta
mishk

Copii
IRINA- MARIA - ambitioasa
12 ani, 9 luni

11.04.2009 9:10     citat 

reli poate reusesc sa pun niste poze proaspete.Blondeana24 asa mi-a facut si irina febra 4 zile frisoane,eu i-am dat zinat 5 ml ca are puroi in gat nurofen si un sirop pe care nu l-am mai folosit niciodata RHINATHIOL,bine ca la voi e altceva , febra mare de 40,1 am scapat cu impachetari,i-am pus intr-un lighenus apa la temperatura camerei i-am bagat un prosop in apa apoi am infasurato cu el in jurul peptului bagata intr-o paturica am tinut-o max 10 minute asa daca nu scapa de febra repeti din nou si faci pana-i cedeaza febra ,sosete in otet indoit cu apa si in maxim jumatate de ora ea nu a mai avut febra si nici nu a mai facut dr pediatru ne-a recomandat impachetarile ,multa sanatate si sa auzim ca va-ti facut bine pupam bolnaviorul si toti bebeloi sarut sarut

sus

Denunta
Connie_drg

Copii
am nascut deja!

11.04.2009 9:22     citat 

'neata!
am intrat acum sa scriu ca mai tarziu iesim afara si cine stie cand mai am timp zambet
darius are un zambet asa frumos zambet
maty frumosu' e baiat mare, se catara pe elefant zambet dar unde sunteti anca? sau unde va duceti de obicei?
blondeana imi pare asa rau ca bietul bubu e asa bolnavior trist

noi mai stam putin, ne punem echipamentul de tavalit pe jos in curte si iesim rad , ieri ne-am dus in bucuresti imbracate frumos la fustita si dres dar ne-am schimbat ca si-a bagat nisip si-n chiloti, am zis ca trebuie sa-i luam nisip sa se joace in curte, galetusa si lopatica avem rad

am zis ca poate apuc sa spal si eu vreo doua geamuri azi, dar cand vad vremea asta asa frumoasa nu-mi arde rad mai am timp si sapt. viitoare....

sus

Denunta
the_pretty_nurse

Copii
Iulia-Alexandra - minunea noastra
12 ani, 10 luni
Alexandru-Florin-Octavian - printul nostru
11 ani, 1 luna

11.04.2009 10:12     citat 

Salutare!!!!....fetelor eu nu apuc acum sa citesc din urma....am intrat sa va doresc un sfarsit de saptamana minunat....si LA MULTI ANI!!!!!!la toata lumea cine poarta un nume de floare....eu am o groaza de treaba:la mine e si Pastele si Floriile....sotul este FLORIN......asa ca v-am pupat dulce pe toate si pe tot copilasii...... sarut sarut sarut

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: