· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Burtici de iulie- noiembrie 2009(44)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Burtici de iulie- noiembrie 2009(44)     
elena_raluca

Copii
Alesia - Alexandra : 12 ani, 10 luni

14.04.2009 10:54     citat 

urschuletz cum cu alta firma? cu asta am vrut de la inceput.Biogenis

sus

Denunta
urschuletz

Copii
Melania: 12 ani, 10 luni

14.04.2009 11:00     citat 

Mai e eurocord(cord blad center) si nu platesti decat dupa nastere daca sunt bune celulele.

In ce zona treb sa te duci la semnat acte?

sus

Denunta
AdinaGr

Copii
Andrei...minunea mea: 12 ani, 9 luni

14.04.2009 11:07     citat 

Neata si de la noi scot limba
Urschuletz..ce frumos ai aranjat lucrusoarele fetei sarut si ai o burtica finuta si f. frumoasa sarut .Imi pare rau de ce ai patit la dr...ooff,unii sunt chiar nesimtiti trist
Elena...frumoasa burtica...din ce in ce mai mare foarte fericit sarut .Nu mai fi supi ca nu ti-a aratat bebe fata...important e ca e sanatoasa trag cu ochiul sarut
Anka...ai inceput o rochita noua,eh?
Lore..servici usor sarut
Lory,Icemoon,Bubu,Achlichk sarut sarut sarut
Ieri dupa ce am terminat treaba...am papat,am facut un dus si am dormit neintoarsa pana acum scot limba

sus

Denunta
urschuletz

Copii

14.04.2009 11:10     citat 

Dar chiar nu ati mai produs nimic.Vrem poze!

sa va zic caut de vreo 2 luni icoana Sf Stelian. Este ocrotitorul copiilor,Am inteles ca ar fi si Biserica pe undeva pe la udriste si o sa incerc sa merg acolo sa intreb.Sf este pe 26 noi.Si tin mult sa cumpar pt fata o icoana cu Sf Stelian

sus

Denunta
urschuletz

Copii

14.04.2009 11:13     citat 

Elena e dif de 1000 de lei intre firmele astea si am inteles ca daca nu sunt valabile celulele pierzi din bani.Intereseaza-te, nu vreau sa te superi pe mine sarut .Dar sa nu iei vreo teapa ca in tara asta totul e posibil

sus

Denunta
urschuletz

Copii

14.04.2009 11:21     citat 

Iar ati plecat?Anka?

sus

Denunta
elena_raluca

Copii

14.04.2009 11:28     citat 

urschuletz nu am incredere in cei de la eurocord(cord blad center) sincer in primul rand ca le depoziteaza in Ro. iar la cei de la biogenis, stiu ca e mai scump dar daca Doamne fereste celulele au ceva imi returneaza bani in totalitate. Stai linistita iubita ca nu ma supar...cum sa ma supar eu pe voi sarut
Uite asa voi plati la astia:
Plata se poate efectua si in rate astfel:

Prima varianta : 4,400 RON - Costuri totale cu stocare în conditii de criogenie timp de un (1)an

+ 140 RON - Costuri anuale de stocare în conditii de criogenie

1500 RON - la semnarea contractului scadenta la 30 zile

1000 RON - la 3-5 zile de la nastere scadenta la 30 zile

1000 RON - la 30 zile de la nastere scadenta la 30 zile

900 RON - la 60 de zile de la nastere odata cu primirea certificatului de stocare în conditii de criogenie scadenta la 30 zile

Incepand cu anul urmator se va achita suma de 140 RON anual timp de 17 ani, iar data de emitere a facturii va fi ultima zi din luna în care s-a nascut copilul, scadenta la 30 zile.

În ambele variante, în cazul necalificării sângelui pentru a fi stocat în conditii de criogenie, se returneză integral sumele achitate, cu respectarea clauzelor contractuale.
Si trebuie sa ma duc prin spate pe la Sp. Elias str.Aviator Stefan Sanatescu 20

sus

Denunta
urschuletz

Copii

14.04.2009 11:30     citat 

Ma bucur sa aud ca se returneaza am auzit de la diverse pers cum ca au pierdut banii.Probabil ca au mai schimbat si ei.De asta sunt si eu rezervata in privinta recoltarii ca nu ai nici o garantie.Mai am timp sa ma gandesc

sus

Denunta
elena_raluca

Copii

14.04.2009 11:34     citat 

Din cate stiu eu sangele se poate infecta in timpul recoltari daca dr. nu stie bine. Acum sti cum e riscam tot!

sus

Denunta
elena_raluca

Copii

14.04.2009 11:51     citat 

eu ma bag la un somnic!!!
urschuletz servici usor , stiu ca o sa pleci la servici!! sarut sarut sarut
Fetelor va pupicesc!!! sarut sarut sarut

sus

Denunta
urschuletz

Copii

14.04.2009 11:52     citat 

somn usor sarut dormi si pt mine ca sunt varza socat

sus

Denunta
lorellayy

Copii
bebe drag - Natalia Maria: 12 ani, 9 luni

14.04.2009 11:52     citat 

somn usor elena! sarut

sus

Denunta
urschuletz

Copii

14.04.2009 12:01     citat 

Lorealy deci esti pe aici foarte fericit
Tu macar mai ai cateva ore si scapi de la serv eu abia ma duc si sunt varza de somn

sus

Denunta
lorellayy

Copii
bebe drag - Natalia Maria: 12 ani, 9 luni

14.04.2009 12:20     citat 

eu sunt cu ochii pe voi, refreshul il fac din 2 in 2 min trag cu ochiul
sper ca pe la 3 si jumatate sa plec de la munca ca azi mai trebuie sa fac si actele sa le duc la contabila, care sta intr-un oras de langa brasov, si cand ma intorc vreau sa fac cumparaturi, iar cand ajung acasa sa termin dulapurile...nu stiu zau daca oi reusi sa fac ce mi-am propus foarte fericit

sus

Denunta
ankkka

Copii
Antonia Maria : 12 ani, 10 luni

14.04.2009 12:27     citat 

Ursuletz ,eu nu am produs nimik ,ce am lucrat ieri era mica la gat asa ca abia acum ma apuc iar de rochita ,pana acum am facut la actele alea de le incepusem duminica ,le-a terminat foarte fericit ...........iar acum ma apuc de lucru .

fetelor eu am o galma in partea stanga ,sub coasta asa , oare sa fie vreun piciorus ?? ca si doare , iar galma este a verificata si tati cand a venit la masa ,fata mea doarme .,,nu s-a miscat deloc ,cum o simt ca misca verific galma prostit rad

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: