· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Bebelusi de vara 2008 (66)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Bebelusi de vara 2008 (66)     
lily_ana2008

Copii
Robert Stefan: 13 ani, 10 luni
am nascut deja!

29.04.2009 9:45     citat 

Alleka,bine ai revenit sarut sarut sarut pupam puiutele sarut sarut sarut
Oana,pupam pitic luptator si mami eroina,stiu ca zambetul prichindelului tau iti va da putere si rabdare....mor dupa poza aia de la avatar....piticul rade atat de frumos foarte fericit foarte fericit foarte fericit
miru ce frumos te joci tu acolo sarut sarut
Alina vreau si eu vacanta cu cazare gratisssssssssssss.......noi o sa mergem pe litoralul romanesc .......
Mda,intrasem si eu intr-o zi la pufuleti........eu nu i-am cumparat ,i-am dat de la copii in parc....mi se par sarati,dar in parc nu refuzam mamicile sa nu parem noi mai cu mot rad cozonac,chec a sevit si Ro cu mare placere....
Sunt obosita.......la pranz am vrut sa dorm si nu am putut....apoi in parc,acum vreau sa fac o baie si curge rece nervos nervos nervos
Nu stiu ce se intampla cu mine am un chef nebun de cearta plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist nervos nervos nervos nervos
Uitasem sa va spun ca Ro a uitat de cazatura si paseste din nou
foarte fericit foarte fericit foarte fericit foarte fericit
Chrissssssssss unde esti nu ne-a mai aratat mami mocuta ta.........si ma dol de tineeeeeeeeee sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
sailor_moon

Copii
Christinica-Prajiturica: 13 ani, 10 luni
Catalina-Bubulina: 9 ani, 7 luni

29.04.2009 10:26     citat 

Hai ca am primit clementa sa stau si eu la calculator!
Acum incarc poze si incerc sa fac un slide. Va pun si un filmulet in care Chris spune mamamamamamama...Ieri a inceput sa spuna!
Pup absolut toti bebelusii, mai ales pe Robby cel smecher cu ochelari de soare!
Akella , ma bucur ca te-ai reintors. Mi-ai fost extrem de simpatica incepand cu momentul in care mi-ai povestit cum a fost pentru tine experienta unei cezariene!

sus

Denunta
lily_ana2008

Copii
am nascut deja!

29.04.2009 10:33     citat 

Uuuuuuuuuuuuuuuuuuu.........Alleka,acum mi-am amintit pe ce jar ne pusesesi tu cu cezariana!........

sus

Denunta
sailor_moon

Copii

29.04.2009 10:33     citat 

Slide

sus

Denunta
lily_ana2008

Copii
am nascut deja!

29.04.2009 10:36     citat 

sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut iti mananc limbuta scot limba ce papusica cu baticut si scaun asortat ochisorilor foarte fericit

sus

Denunta
sailor_moon

Copii

29.04.2009 10:40     citat 

Cuscra, noi inca nu stim ce culoare au ochii lui Chris. Sunt cand albastri, cand gri petrol, cand verzi, uneori au irizatii caprui...

sus

Denunta
sailor_moon

Copii

29.04.2009 10:46     citat 

Luni a cazut din pat a 3 -a oara plang sau sunt foarte trist O adormise sotul meu si cred ca nu a asezat-o pe mijlocul patului si nu a "securizat-o" intre perne. Asa ca pe cand munceam cu spor la o meditatie, se aude un zgomot de parca ar fi cazut ceva greu pe jos, apoi un racnet dureros si o aud pe mama:"A cazut din pat!". Nu stiu cum am urcat treptele la etaj! Ajunsese mama prima, dar i-am luat-o din brate si in timp ce o linisteam o pipaiam sa ma asigur ca nu are nimic rupt. Avea , saracuta, un cucui in varful capului si mi s-a parut imens! Mi-a spus mama ca a gasit-o cu capul pe tevile care merg spre calorifer. Imi venea sa plang dupa ce m-am asigurat ca ea e bine!

sus

Denunta
sailor_moon

Copii

29.04.2009 10:55     citat 

Ufffffffffffffff, ce greu se incarca filmuletul! Si parca nu era asa de mare!
Cica pe asta il mai postez si gata, ma goneste de la calculator plang sau sunt foarte trist
Pana atunci mai scriu si eu ce pot!
Am recuperat tot ce ati scris. Imi pare rau pentru bebeii bolnaviori, mai grav sau mai putin. Sper ca toti sa se faca bine!
Miruna, pui de Tato, LA MULTE LUNITZE!
Am vazut niste frumuseti de bebelusi, care mai de care mai motata, mai trendy, mai admirata in oglinda, cu ochisori plini de mirarre, cu esarfa, pe tobogan sau plimbarete direct in brate la tati!
Bravo tuturor pentru progrese!

Eu spun:"Chris, pupa pe mami!" si bebe isi infige manutele in parul meu si imi trage fata spre ea si ma pupa cu gurita deschisa. Uneori ma musca de buze sau ma trezesc cu limbuta in gura, dar ma topesc de dragul ei, pur si simplu!

sus

Denunta
sailor_moon

Copii

29.04.2009 10:56     citat 

Filmuletul! Ne plimbam!

sus

Denunta
ksde2000

Copii
Ema Nicoleta-minunea mica: 13 ani, 10 luni
Ana Lorena-bebelina: 9 ani, 11 luni

(capitolul nou)

sus

Denunta
sailor_moon

Copii

Noapte buna, mamici si pitici!

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: