· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Bebelusi de vara 2008 (66)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Bebelusi de vara 2008 (66)     
CrazyMommy

28.04.2009 6:03     citat 

Fetelor va rog din suflet sa o ajutati pe brish sa stranga cele 20 mil pt baietelul acesta.e o fata de incredere pt cine nu o cunoaste deja.maine o sa dea un nr de cont si il postam si aici.Merci mult ksde ca ai pus link ul.Eu nu mai fac fata cu zana zilele astea si nu prea intru.Va pup

sus

Denunta
stelyana

Copii
Andrei: 17 ani, 1 luna
Ilinca: 13 ani, 9 luni

28.04.2009 6:51     citat 

multumim fetelor pt complimente!
promit sa nu o mai tin ascunsa pe bubulina zambet

sus

Denunta
CrazyMommy

28.04.2009 7:03     citat 

Acesta este nr de cont pt baietelul acre trebuie sa se opereze.Si 10 ron ajuta!
Lucian Fagadar
RO71FNNB006502531739RO01
Banca Credit Europe Bank

se poate depune doar in lei. Cine doreste sa trimita euro sau din strainatate poate trimite prin W. Union .

Multumesc mult

sus

Denunta
stelyana

Copii
Andrei: 17 ani, 1 luna
Ilinca: 13 ani, 9 luni

28.04.2009 8:10     citat 

gaby2007, poti sa ii dai Hidrasec pt burtica, e mai bun decat Smecta

sus

Denunta
Sweety_Karina

Copii
David: 13 ani, 9 luni
Eduard: 12 ani

28.04.2009 10:47     citat 

M-a intristat asa de tare ce a scris Brish despre medicul respectiv...cum procedeaza..doamne, chiar nu am cuvinte..mi-au dat lacrimile la povestea lui Catalin. trist

sus

Denunta
akella

Copii
Daria: 20 ani, 2 luni
Teodora: 13 ani, 10 luni

29.04.2009 7:11     citat 

N-am mai apucat sa mai intru aseara... Am bagat-o si pe Teo pe Debridat, ca nu se mai putea... (pe prospect scrie ca n-are legatura administrarea lui cu mesele - intrebase o mamica ieri, parca)... I-am facut si orez cu lapte, a gustat - s-a strambat... asa ca i l-am pasat cu o jumatate de banana si asa a fost bun... Dupa orezul ala nu a mai facut... Acu' ma precipit s-o trezesc ca iar face pisu in pat... rad

sus

Denunta
Mary_love

Copii
Alexandru Gabriel - D-l Goe
13 ani, 10 luni

29.04.2009 7:53     citat 

Neatza mamici ! Azi vad ca pot sa intru iar pe forum sarut . Ce mai faceti voi mamici ? Trebuie sa recuperez o gramada iar ..

sus

Denunta
oanasauer

Copii
anamaria: 13 ani, 9 luni

29.04.2009 8:10     citat 

Buna dimineata mamici,

multumim alina si crazymommy pt informatie,am depus azi niste banuti si incerc sa strang mai multi si de pe la firma...groaznic ce poate sa se intample cand depinzi de niste bani si de niste oameni fara suflet...incredibil...

Bubu si Ema,felicitari pt progrese....bravo..ce bine e cand esti pe picioarele tale,nu?
sarut sarut
Anamaria inca merge tinuta de manute,ii este frica sa-mi dea drumul la maini,a invatat sa faca pa pa cu manuta,si cand ii spun sa ma pupe imi cuprinde fata cu manutele ei mici si pune nasul pe al meu...cand mi-a facut prima data asa intr-o zi cand am venit de la lucru am zis ca lesin de fericire.. sarut sarut

o zi buna in continuare!!!

sus

Denunta
Malinka

Copii
Marc Alexis: 13 ani, 9 luni

29.04.2009 8:14     citat 

buna dimineatza...

ksde, multumesc pentru invitatie...sa stii ca eu va citesc regulat dar aveti un ritm destul de rapid la scris si de cele mai multe ori, sau pierd sirul evenimentelor sau nu vreau sa ma bag intr-o discutie cu care n-am legatura....dar, pentru ca copii sunt apropiati ca varsta, si marc e printre ei, invat multe de la voi....

s-aveti o zi minunata...

sus

Denunta
gaby2007

Copii
DAVID ALEXANDRU: 13 ani, 9 luni

29.04.2009 8:58     citat 

Multumim fetelor de sfaturi...uitasem de biotics(i-am cumparat aseara de la farmacie si am inceput sa-i dau 1 plic pe zi), aveam si hidrasec acasa, dar nu stiam ca tine locul smectei(oricum data trecuta fff greu a baut hidrasecul, e destul de amar).Oana banana nu i-o pot da din cauza dermatitei, stiu ca ar fi trebuit sa-l stranga la stomacel. Speram ca suntem pe drumul cel bun, dupa ce ieri a avut 6 sau 7 scaune, azi a facut la inceput tare si apoi mai moale...speram sa fie bine....Teo tu cum esti, ti-ai mai revenit????

Pupacim pe anamaria care da pusic si face papa...noi inca nu stim, nu zicem mama sau alte cele....doar in limba lui si destul de putintel

sus

Denunta
oanasauer

Copii
anamaria: 13 ani, 9 luni

29.04.2009 9:17     citat 

Gaby,am uitat de DA,scuze....
acum stiu prin ce treceti cu DA, ca anamaria a facut alergie la rosie si eu nu mi-am dat seama ca de fapt ea plangea de durere de burtica nu de dintisori... trist trist
mai pune poze cu davidutu..de cand l-ai tuns l-am vazut doar o data trist

sus

Denunta
akella

Copii
Daria: 20 ani, 2 luni
Teodora: 13 ani, 10 luni

29.04.2009 9:17     citat 

...ieri ultimul scaun moale pe la 16:00... azi primul scaun pe la 9:30... tot moale si imputit... asa ca ma duc sa-i mai dau o lingurita de Debridat... incet dar sigur asta o va regla, stiu din experienta cu Daria...
acu' urla din toti rarunchii in sufragerie... a invatat-o ta-su prost: nu suporta s-o auda plangand si sare imediat sa vada ce vrea... eu o las sa planga s-o stimulez sa vina de-a busilea dupa mine... dar lenea e cucoana mareeeee... na, si cand o strig si mai tare tipa... treptat, urletele se apropie... cand va scoate capul in hol si ma va zari - va inceta... eee... uite ca nu... vine urland catre mine... rad

sus

Denunta
ksde2000

Copii
Ema Nicoleta-minunea mica: 13 ani, 10 luni
Ana Lorena-bebelina: 9 ani, 11 luni

29.04.2009 9:20     citat 

akela de ce nu cumperi un bax mai mari...sa ai sa-i dai noaptea si pe astia pe care-i ai sa-i folosesti in continuare ziua,....
eu n-am problema asta ca ema nu face pipi noaptea pampersul i-l scot uscat dimineata...e ud diar in noptile cand e agitata...ca in yultima saptamana cand m-a capiat...nici nu pot lucra...toata ziua vrea in brate.....

din banii castigati am facut prima investitie...i-am luat lu' emi pinguinul hopa-mitica de la fisher price...ii place tare mult...ea avea o manie cu sticlele sa le rastoarne sio se enerveaza ca pinguinul se ridica la loc rad va pun pozici mai tarziu

sus

Denunta
ksde2000

Copii
Ema Nicoleta-minunea mica: 13 ani, 10 luni
Ana Lorena-bebelina: 9 ani, 11 luni

29.04.2009 9:25     citat 

si ema-mi face de cateva zile cate 4-5 scaune pe zi..dar normale....nu moi...inca nu ma agit....i-am pus un biotics in apa aseara sa vedem

ema acum se tine de prepergatorul cel mare il impinge si se plimba prin casa iar eu dupa ea cu mancarea rad

sus

Denunta
gonzonica

Copii
Andreea Teodora: 13 ani, 10 luni
Denis Ciprian: 10 ani, 3 luni

29.04.2009 9:29     citat 

Neata! Am citit si eu mesajul lui Brish si m-am cutremurat cum e posibil sa fie oameni cu atat de putin suflet si sa se bucure de pe urma banilor obtinuti din necazul unui om sau boala unui copil. Dar exista un Dumnezeu si mai devreme sau mai tarziu o s aii dea inzecit inapoi, eu asa cred. Am trimis si eu ceva banuti, sper sa ajute.

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: