· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Bebelusi de primavara 2008 (75)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Bebelusi de primavara 2008 (75)     
relly

Copii
Eric Alexandru: 12 ani, 9 luni

29.04.2009 8:14   Bebelusi de primavara 2008 (75)  citat 

eli78.............................................domnisoara Alexia Ioana...............1.03.2008 La Multi Ani!
the_pretty_nurse.......................domnisoara Iulia Alexandra..........3.03.2008 La Multi Ani!
apalada......................................domnisorul Mihnea Gabriel.........4.03.2008 La Multi Ani!
elena83......................................domnisoara Carla Maria................8.03.2008 La Multi Ani!
Emilia2006................................domnisorul Vlad.............................10.03.2008 La Multi Ani!
Mxshk..........................................domnisorul Vladone......................14.03.2008 La Multi Ani!
Iliutza...........................................domnisoara Marie Elizabeth..........15.03.2008 La Multi Ani!
Leelloo.......................................domnisorul Matei Cristian............16.03.2008 La Multi Ani!
IrinicaR…...................................domnisorul Paul Razvan..............17.03.2008 La Multi Ani!
fanuca.........................................domnisorul Radu.........................19.03.2008 La Multi Ani!
Biencutza...................................domnisoara Ingrid Anna.................20.03.2008 La Multi Ani!
Cobrata......................................domnisoara Francesca Ana..........31.03.2008 La Multi Ani!

Connie_drg..............................domnisoara Bianca Antonia...............03.04.2008 La Multi Ani!
blondeana24...........................domnisorul Stefan Ioan......................04.04.2008 La Multi Ani!
Ilicutz..........................................domnisorul Alexandre Tiberiu...........08.04.2008 La Multi Ani!
Rorabebeloi.............................domnisoara Sara Sofia........................09.04.2008 La Multi Ani!
Galactic.....................................domnisorul Akos..................................12.04.2008 La Multi Ani!
gatlanalina...............................domnisorul Rares Alexandru.............12.04.2008 La Multi Ani!
Relly..........................................domnisorul Eric Alexandru.................13.04.2008 La Multi Ani!
gina_d......................................domnisorul Robert Constantin..........13.04.2008 La Multi Ani!
Bebe_lusi................................domnisoara Sarah Angelina...............14.04.2008 La Multi Ani!
Camilili.....................................domnisorul Cezar Andrei....................14.04.2008 La Multi Ani!
Manam.....................................domnisorul Marius...............................14.04.2008 La Multi Ani!
mishk........................................domnisoara Irina..................................15.04.2008 La Multi Ani!
roxy27.......................................domnisoara Natalia Nicoleta..............16.04.2008 La Multi Ani!
Bjmaryo...................................domnisoara Bianca Maria.....................18.04.2008 La Multi Ani!
alp.............................................domnisoara Anna...................................22.04.2008 La Multi Ani!
Cotuca......................................domnisorul Cristian.............................23.04.2008 La Multi Ani!
ari_adna...................................domnisoara Mara..................................29.04.2008 La Multi Ani!

dflavia.......................................BeBe Stefania..............................11.05.2008
jakueline..................................BeBe Darius-Andrei....................11.05.2008
ioanab81.................................BeBe Maia Alessia......................12.05.2008
Alinagr31.................................BeBe Razvan Mihai Catalin ......15.05.2008
mamik_monik........................BeBe Raul-Adrian ......................16.05.2008
Sorinadaniela........................BeBe Giulia Anna........................19.05.2008
Petit_coeur.............................BeBe Patrick Alexandru .............19.05.2008
untaticfericit............................BeBe Eric Andrei...........................20.05.2008
redroserou.............................BeBe Delia.....................................22.05.2008
bitzulache...............................BeBe Gabriel..................................23.05.2008
ari05........................................BeBe Darius..................................26.05.2008
Tania3.....................................BeBe Claudia-Teodora...............28.05.2008
Danutza07..............................BeBe Mark Andreas.....................29.05.2008

Avem 42 de copilasi, 23 si 19!! Sa ne traiasca!!!!!

Si mai avem si 2 burticute, Ildi si Ileana.Felicitari si Sarcina usoara!!!!!

Capitolul 74,(73),(72),(71),(70),(69),(68 ),(67),(66),(65),(64),(63),(62),(61),(60),(59),(58 ),(57),(56),(55),(54),(53),(52),(51),(50),(49),(48 ),(47),(46),(45),(44),(43),(42),(41),(40),(39),(38 ),(37),(33),(32),(31),(30),(29),(28 ),(27),(26),(25),(24),(23),(22),(21),(20),(19),(18 ),(17),(16),(15),(14),(13),(12),(11),(10),(9),(8 ),(7),(6),(5),(4),(3),(2),(1)

La Multi Ani, copilasi de primavara 2008

sus

Denunta
leelloo

Copii
Matei Cristian: 12 ani, 10 luni

29.04.2009 9:37     citat 

ce Scumpica pianista aveti voi acolo, bravo ptr asa preocupari! sarut scot limba
M-a sunat mama ca Mateiul meu a dormit pana la ora 6,30...dar i-a spus mama ca 'mamaia mai vrea sa dorma, fa nani' si l-a luat pe Panda in brate si a mai dormit o ora! surprins surprins la mine nu reactioneaza, frate!!..

uitati cum a adormit cu tata, alaltaieri!

i-a gasit mingea sora-mii

sus

Denunta
Connie_drg

Copii
Bianca Antonia: 12 ani, 9 luni
am nascut deja!

29.04.2009 9:59     citat 

'neatza!
anca tare haios maty cum doarme pe bunicul zambet hai ma ca o sa fie bine din ce ai povestit, mai greu iti este tie ca nu-l vezi, dar poate reusesti sa te relaxezi putin ca aveai nevoie zambet
valentina draga, sunt mai binisor azi, nu mai sunt mucea rad sunt doar mucoasa scot limba
ce pianista frumoasa si talentata are mama zambet sarut
cuscra pupam pe eric, sa-i treaca sperietura ca a cazut din pat sarut sarut sarut bianca nu cade din pat, mai cade din picioare, aseara a alunecat pe ceva si direct pe spate s-a dus ....

legat de muzica... bianca danseaza pe lady gaga, si ii mai place ff mult ultima melodie a lui pusycat dolls... nu-mi vine in minte numele....

eu de 1 mai ma duc la ai mei ca e ziua tatalui meu, dc am fi avut bani de mers la munte nici nu stateam pe ganduri....

sus

Denunta
relly

Copii
Eric Alexandru: 12 ani, 9 luni

29.04.2009 10:17     citat 

Ce scump e Matty! sarut sarut sarut
Cuscra si lui Eric ii place Lady Gaga, si Pussycat ii place. sarut sarut sarut

sus

Denunta
ari05

Copii
Darius: 12 ani, 8 luni

29.04.2009 10:17     citat 

Ana , Relly ... DD feri sa ii mai zic sotului sa mearga la ceva casting... ca si asa tare mumos se crede... bine, nu ca nu ar fi... prostit foarte fericit dar cand ii mai dau apa la moara si femeile din jurul lui, cu complimente... pfoooaaaaiiii... bine ca nu-s geloasa din fire, ca altfel... cred ca din scandal in scandal as tine-o rad
iar cu casa Ana ... cred ca si noi facem parte tot din a doua categorie... inconstienti raaauuuu !!! socat ca deja or inceput discutiile ieri, in legatura cu banii... normal !!! ca de am avea bani multi ... eheeee....
na... fie ... o sa iasa cumva ana la urma... sper fara "divorturi" si multe crize... ahhh Ildi pai nu e gluma ce ai zis... ca stii ca io-s isterica de felu meu... prostit prostit prostit

sus

Denunta
ari05

Copii

29.04.2009 10:24     citat 

na... Connie fff buna ideea cu traznaile copiilor nostri... macar ma mai linistesc ca nu doar al meu face minunatii...
pasiunea lui Darius... sa prinda peria de WC sa o roada (bleahhh !!! ) noroc k dupa o rontaiala m-am desteptat si eu si am ascuns-o...
apoi... masina de spalat ... nervos cand spal, nu il pot muta de langa ea, butoneaza la greu, imi schimba programele, deschide sertarul cu detergent ... asa ca trebuie sa stau planton acolo sa nu ma trezesc ca imi pune hainele sport de ex la programul de fierbere nervos ...
cand am haine pe uscator, are grija sa le traga jos, si sa "spele" podeaua cu ele nervos asta dupa ce le dragaleste un pic prostit
astea sunt doar cateva... va mai spun cand imi amintesc...

sus

Denunta
ari05

Copii

29.04.2009 10:29     citat 

f mumosi si Francesca si Matei sarut sarut sarut

sus

Denunta
manam

Copii
Marius: 12 ani, 9 luni

29.04.2009 10:32     citat 

Frumosul de Matty foarte fericit cum doarme el!! Se vede ca se simte bine la buni..e in elementul lui acolo rad Cred ca te doare urechea de atata vorbit la telefon Anca rad ..cel putin io asa as fi cu siguranta
Lasa Laura ca va fi bine..noi cu inconstienta noastra am facut tot.. rad oricum e mult de munca, multa rabdare, devotament de ambele parti..si va fi bine...si la noi acum prinde contur curtea si e asa fain... foarte fericit poate reusim sa punem si iarba spre toamna ca sa avem frumos la primavara..
Valentina, e superba F ca de obicei...ioi ce as veni si io..da numa duminica pot..daca faceti intalnirea duminica as veni...ca vineri si sambata lucreaza oamenii in curte si Seba sta si el planton, nu pleaca prostit
Connie, la multi ani ptr tati al tau sarut

Marius nu danseaza fetelor, prostit

sus

Denunta
Connie_drg

Copii
am nascut deja!

29.04.2009 10:33     citat 

laura dc am face un top al celor mai traznite chestii facute de copiii nostri, darius de departe ar fi pe locul I cu peria de wc rad rad am ras si acum ca si atunci cand ne-ai povestit prima data... rad

sus

Denunta
Connie_drg

Copii
am nascut deja!

29.04.2009 10:35     citat 

----------
manam a scris:
Connie, la multi ani ptr tati al tau sarut
----------

multumesc ana sarut

sus

Denunta
leelloo

Copii
Matei Cristian: 12 ani, 10 luni

29.04.2009 10:59     citat 

multumim de aprecieri..
asa e , se simte bine se pare, desi e cam tampit cainele alor mei, un caniche care latra ca boul si se mai sperie puiul meu...normal ca am rupt in 2 telefonul! prostit

sus

Denunta
Connie_drg

Copii
am nascut deja!

29.04.2009 7:29     citat 

pana la urma a luat si bianca raceala de la mine plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist a facut febra 38, curg mucisori si are si diaree plang sau sunt foarte trist am sunat doc. si a zis mancare de regim ca s-o stranga la burtica, lapte fara lactoza..., pt febra nurofen si panadol alternate....

sus

Denunta
jakueline

Copii
Darius-Andrei - E o comoara!!!
12 ani, 8 luni

29.04.2009 7:41     citat 

Buna seara la toata lumea!
Uite-l pe bebele meu la baie ....
Din ciclu' ce prostii fac copii nostri....al meu trage orice cablu gaseste , ia toate dvd-urile si le insira prin casa , daca las usa deschisa la baie ,ia peria de wc si spala toaleta ....mereu uit sa inchid usa.
De citeva zile merge bine , bine ,face ture de la mine din dormitor la tac-su in sufragerie.
Pe 16 Mai ii tin petrecerea de mot!!!

Daca aude muzica , incepe sa batie din fundulet , nu conteaza ce gen este !!!E haios!!!

sus

Denunta
jakueline

Copii
Darius-Andrei - E o comoara!!!
12 ani, 8 luni

29.04.2009 7:45     citat 

Si asta-s eu ieri la festivitatea de final de facultate ...

Nu stiu de ce au organizat-o acum , mai avem inca o sesiune de examene , dar ma rog..

sus

Denunta
manam

Copii
Marius: 12 ani, 9 luni

29.04.2009 9:57     citat 

----------
Connie_drg a scris:
pana la urma a luat si bianca raceala de la mine plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist a facut febra 38, curg mucisori si are si diaree plang sau sunt foarte trist am sunat doc. si a zis mancare de regim ca s-o stranga la burtica, lapte fara lactoza..., pt febra nurofen si panadol alternate....
----------

connie trist trist trist ce rau imi pare...va doresc sanatate..sper sa nu se complice la Bia..sa fie maine mai bine...dar diaree de ce are?? poate totusi nu e raceala?

Felicitari frumoasa absolventa sarut sarut ce facultate ai terminat??? chiar ca ciudat sa faceti acum festivitatea de absolvire ochi peste cap

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: