· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Bebelusi de vara 2008 (67)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Bebelusi de vara 2008 (67)     
ksde2000

Copii
Ema Nicoleta-minunea mica: 14 ani, 4 luni
Ana Lorena-bebelina: 10 ani, 5 luni

04.05.2009 1:00     citat 

haideti sa va pun ceva in premiera scot limba recunoasteti personajul..... e un slide
cand o iauy de la legat va pozez si va arat si produsul finit....
ignorati sublinierile cu rosu de pe text am facut print screen la pagini ca sa va pot arata....pe printare bnu apar

sus

Denunta
akella

Copii
Daria: 20 ani, 8 luni
Teodora: 14 ani, 5 luni

04.05.2009 1:18     citat 

n-am cuvinte... BRAVO! esti foarte talentata! a
ksde2000

Copii
Ema Nicoleta-minunea mica: 14 ani, 4 luni
Ana Lorena-bebelina: 10 ani, 5 luni

04.05.2009 2:21     citat 

in jur de 50 lei, in functie de numarul de pagini

sus

Denunta
tato

Copii
ANDREI : 17 ani, 8 luni
MIRUNA: 14 ani, 4 luni

04.05.2009 2:24     citat 

Buna,fetili.N-am mai intrat de joi pt ca am fost plecati de acasa si am stat mai mult la gratare si prin curte pe la mama cu puiutii.Andrei e mai bine.Nu mai face diaree,dar are cam 3 scaune pe zi(normale).Probabil face asa pana se regleaza la stomacel.Cred ca o sa-i mai dau cateva zile ceai de menta.Miru e bine si ea,face din ce in ce mai multe lucruri noi.Aseara au jucat pitulusul intre ei:stateam in pat toti 4 si Andrei se pitula dupa noi si o striga pe Mirunica.Imediat venea de-a tipa si cand il gasea pe Andrei tragea de perna pe care Andrei si-o punea in cap sa nu-l vada si incepea sa rada. rad Cred ca s-au jucat asa mai bine de o jumatate de ora.

sus

Denunta
tato

Copii

04.05.2009 2:26     citat 

Alina, e superba carticica.M-am uitat de 4 ori la slideshow.Mi-au dat lacrimile.Ai talent!felicitari. sarut sarut sarut
si felicitari si pt Pitic,pt ca s-a a sarut sarut sarut

sus

Denunta
tato

Copii

04.05.2009 2:35     citat 

Oanasauer,felicitari pt dintucii puiului! sarut sarut sarut
La multe lunite Sara-Izabela si Emma Maria(cu intarziere,dar ma iertati,nu-i asa? jenat ) sarut sarut sarut
Chris,mititica de tine insanatosire grabnica! sarut sarut sarut
Crazy,ma bucur ca ati scapat de interventia chirurgicala si sper sa va treaca de tot inflamatia timpanului trist sarut sarut sarut
Bravo,Teo pt cutu.Esti un pui istet foc.Eu inca nu am inceput sa-i arat pe carti cu toate ca ar fi tb s-o fac jenat .si Miru e innebunita dupa animale si in special dupa catei,pt ca din astia vede cel mai des pe strada,maidanezi:lol:
Sara,esti o scumpa cum stai tu in premergator cu spatele.si il repari?s-a ii mai pui un pic de benzina sa mearga mai repede? rad rad

sus

Denunta
sailor_moon

Copii
Christinica-Prajiturica: 14 ani, 4 luni
Catalina-Bubulina: 10 ani, 1 luna

04.05.2009 2:36     citat 

Salutare! Ne-am intors! Mai sanatoase!
Chris a stranuturile altora. Daca mai spune cineva ca sunt paranoica pt. ca nu-i accept raciti langa bebe ii desfigurez!!!!!
Dupa 4 zile de febra , a eruptia virala, asa ca bebe e plina de bubite si pete rosii, dar cica trec in 3 zile.Eruptia virala e normala pt. o astfel de infectie.
Cu diareea nu am razbit decat cu regim alimentar strict(orez, carne de pui si morcovi), lapte fara lactoza Nan si Milupa HN25.
Gaby, iti recomand Milupa HN 25, se prepara ca un lapte obisnuit si are si morcov. Parca i=a din acela, ca-i face bine.
Acum e la regim cu lapte fara lact. sau Milupa HN25+2 lingurite fulgi de orez de la Milupa, mar copt +2 lingurite fulgi de orez si branzica(eu nu ii dau branzica), supa crema (morcov, dovlecel, pastarnac, patrunjel , orez+carne de pui fiarta separat), la masa de la 6 seara orez cu piept de pui si la culcare ca si dimineata. Da-i si tu lui David!!!!
Am citit pe diagonala ce ati scris, asa ca nu am fost prea atenta, dar va multumim ca ati fost alaturi de noi cu gandul sarut
a mai avem un dintisor, deci sunt 5 acum!
Pupam pe toata lumea, mai ales bebeii bolnaviori!

sus

Denunta
tato

Copii

04.05.2009 2:47     citat 

Sailor,ma bucur ca sunteti mai bine si recuperare grabnica in continuare!Felicitari pt dintuc,Chris! sarut sarut sarut

sus

Denunta
tato

Copii

04.05.2009 2:48     citat 

Alina,daca ai timp inainte sa pui capitolul nou poti sa ne schimbi si noua numele.La Miru apare Anastasia Ioana.Daca nu ai timp nu ne suparam,te intelegem! trag cu ochiul sarut sarut sarut

sus

Denunta
CrazyMommy

04.05.2009 3:07     citat 

Sailor bine a eu sunt paranoica cu virusii etc si cel mai mult ma enerveaza persoanele care spun ca i mai bine sa se imbolnaveasca,copilul ca asa face imunitate nervos atunci de ce i mai vaccinam?
Printre urechi si nurofene avem si noi in sfarsit UN DINTISOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sunt asa de fericita!Incepusem sa mi fac griji prostit

sus

Denunta
tato

Copii

04.05.2009 3:09     citat 

Bravo,Zana mica si scumpa.Felicitari! sarut sarut sarut

sus

Denunta
tato

Copii

04.05.2009 3:15     citat 

Sa mai pun si eu niste pozici ,asa ca sa se termine capitolul mai repede rad
eu cu mami,matusica si verisora mea in lupta cu catelul care nu voia sa ne lase linistite la aer rad

eu cu mami

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: