· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Burtici de iulie-decembrie 2009(57)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Burtici de iulie-decembrie 2009(57)     
AdinaGr

Copii
Andrei...minunea mea: 12 ani, 5 luni

08.05.2009 10:22     citat 

Da Elena...cum nimerim in aceeasi zi scot limba .Andrei e bine...isi face programul de dimineata scot limba ..pana oboseste..ca el e mai lenes asa rad .
Aseara am avut iar cateva contractii nedureroase..adik 4.Abia astept sa ajung la dr. luni...chiar daca cica sunt normale..vreau eu sa ma conving ca e totul ok scot limba .
Tu ai avut contractii pana acum?

sus

Denunta
elena_raluca

Copii
Alesia - Alexandra : 12 ani, 6 luni

08.05.2009 10:25     citat 

Am avut si eu...dar nu multe sincer nu am stat sa le numar!!! scot limba rad daca stiu ca sunt normale nu vreau sa ma agit imi pastrez calmul ptr nastere!!! rad

sus

Denunta
AdinaGr

Copii
Andrei...minunea mea: 12 ani, 5 luni

08.05.2009 10:32     citat 

Nu imi fac griji prea mari..dar totusi ii spun dr...poate imi da vreun antispastic..cum e no-spa la noi.
Momentan eu sunt f. calma in privinta nasterii,si sper sa raman asa rad ...m-am obisnuit si cu ideea ca poate o sa nasc normal.Important e sa fie bebe sanatos.
Tu ai ramas tot la cezariana ,nu?

sus

Denunta
ankkka

Copii
Antonia Maria : 12 ani, 6 luni

08.05.2009 10:32     citat 

Neatzaaaaaaaaaaaaaa foarte fericit foarte fericit foarte fericit foarte fericit

ne-am trezit si noi pe la 10 ,dar am avut ceva robleme ,iar, cu wc .am observat ca atunci cand masnanc ceva prajit ,atunci ma deranjez la stomac scot limba acum am trecut iar pe branza prostit

Fata mea ,misca din toate cele dar numai cand vrea ea ,adica acum de ex .si poate ca mai misca diseara ,e la fel ca Andrei rad rad rad cred ca sunt tare somnorosi !! cand ii casuna suteaza in vezica sau la ficat ,asta sa simt ,NU ? rad rad rad

Ma bucur ca va plac rchitele lucrate de mama soacra ,acum face una galbena cu mov ,dar o face micuta asa cam pt 1 luna trag cu ochiul ,eu mai am putin la sarafan ,dar sa vedem ca tati pleaca la peste cand vine de la servici ,si mai ne cere una alta scot limba

sus

Denunta
ankkka

Copii

08.05.2009 10:36     citat 

Si suntem singure diseara acasa ,facem petrecere ,dar ne ia si leptoul nervos ,ce sa mai fac , :
Deci daca nu mai intru sa stiti de ce ,oricum tati vine maine de la peste .

sus

Denunta
elena_raluca

Copii

08.05.2009 10:36     citat 

Eu o sa vb mai multe luni despre nastere....nu cred ca voi naste natural...dar iau in considerare si acest aspect!!!
Neata Anka si Alesia!!! sarut sarut
Eu de o sapt sunt asa cu wc...m-am saturat de barnza, paine prajta si altele si stiu de la ce...luni am mancat un iarurt mare ochi peste cap adica asa cred eu ca e de la ala....oricum nu sunt asa de rau scot limba

sus

Denunta
elena_raluca

Copii

08.05.2009 10:37     citat 

Eu vreau o saramura ANKA!!!! foarte fericit

sus

Denunta
ankkka

Copii

08.05.2009 10:41     citat 

----------
elena_raluca a scris:
Eu vreau o saramura ANKA!!!! foarte fericit
----------

pt petrecere sau pt maine ?? rad rad rad
nu are cine sa schimbe capitolul ,dar merge chat-ul ,haideti acolo foarte fericit

sus

Denunta
elena_raluca

Copii

08.05.2009 10:41     citat 

ptr maine!!! foarte fericit

sus

Denunta
urschuletz

Copii
Melania: 12 ani, 6 luni

08.05.2009 11:28     citat 

Schimb eu un min

sus

Denunta
urschuletz

Copii
Melania: 12 ani, 6 luni

08.05.2009 11:32     citat 

http://www.parinti.com/modules.php?name...277#904277

ne mutam aici

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: