· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > burtici de iulie-decembrie(58)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor burtici de iulie-decembrie(58)     
urschuletz

Copii
Melania: 12 ani, 4 luni

11.05.2009 9:01     citat 

Deci poze cu balenutza in devenire la padure!

sus

Denunta
ramona79

Copii
Raisa Georgiana: 14 ani, 4 luni
Denis Gabriel: 12 ani, 2 luni

11.05.2009 9:20     citat 

buna dimineata burtici frumoase......eu dau foarte rar pe aici, dar cand am vazut acele poze minunate, nu m-am putut abtine sarut Lore,urschuletz sunteti extraordinare.
eu am deja 5 lunite, bebe misca de zor, dar burtica de destul de micuta....saptamana asta merg si eu la control, poate aflu ce e in burtica pt ca inca nu stiu
va pup fetele, aveti grija de voi....va pun si eu niste pozici cu burtica mea mica, mica, aproape ca nici nu se vede prostit .....dar va ajung si eu din urma trag cu ochiul

aici cu mandra mea

sus

Denunta
ramona79

Copii
Raisa Georgiana: 14 ani, 4 luni
Denis Gabriel: 12 ani, 2 luni

11.05.2009 9:33     citat 

Loredana023 te rog sa ne tii la curent in legatura cu acea firma de recoltare de celule stem....La Raisa nu am recoltat si as vrea acum sa fac asta.....nici pe mine nu ma dau banii afara din casa, mai ales ca medicul meu si-a deschis maternitate privata, iar sotul meu insista sa nasc acolo desi mi se pare ca e cam scumpicel....asa ca nastere la marernitate privata + celule stem trist trist trist de banii astia faceam camera copiilor dupa ultimul racnet rad rad , in fine, mai e pana atunci, dar am inteles ca oricum plata la celule stem se poate face si in rate.
acum eu mai am o mica nedumerire.....nu mai stiu ce graviduta de aici9 spunea ca si ea va naste la maternitate privata.....
cand am nascut-o pe Raisa i-am dat dr meu 200 de euro, la moasa alti bani, asistente, neonatolog etc.....am nascut in spital......acum la clinica asta privata va trebui sa dau iar banuti la dr ginecolog? , ca sincer nu ma tine cureaua......mi-e cam nu stiu cum sa nu-i dau nimic, dar nu stiu cum se procedeaza cu clinicile astea private.....se mai da "darul" sau nu? vreau sa fie totul bine , dr e un super om, nu e spagar, lacom....la prima nastere sotul meu a insistat sa ii dea banuti pentru ca s-a purtat excelent cu mine si el si intreg personalul , dar acum nu stiu cum sa procedez.... prostit
va pup, aveti grija de voi si de burtici sarut

sus

Denunta
elena_raluca

Copii
Alesia - Alexandra : 12 ani, 4 luni

11.05.2009 9:33     citat 

Neata burtici frumoase!!!
Mai dar voi va faceti mai frumoase pe zi ce trece sarut sarut sarut
Sunt foarte fericita ca am fost la dr. si bubulina mea are 1565 g. o mica grasuna foarte fericit si este foarte bine...e deja cu capul in jos bine pozitionata...ma rog se poate intoarce oricand!!! scot limba dar sper sa stea cuminte acolo foarte fericit colul este inchis si lung si am vb mai mult cu dr. de nastere chiar daca mai e pana atunci si surpriza...as vrea sa nasc natural si incazul in care sunt complicati imi face cezariana....acum sa mai vedem!!!
si mi s-a modificat si DPN 21.07.2009 acum cum o vrea DD si bebelina dar vb eu cu amandoi sa ma aculte si pe mine rad rad rad
Va doresc o zi placuta!!!
urschuletz totuletul ala e superb!!!! as manca unul singura scot limba rad rad rad

sus

Denunta
urschuletz

Copii

11.05.2009 9:35     citat 

un pic de rabdare sa schimb listuta

sus

Denunta
elena_raluca

Copii
Alesia - Alexandra : 12 ani, 4 luni

11.05.2009 9:36     citat 

ramona79 eu am semnat contractul cu Biogenis ptr celule si dau 4400 lei in 4 rate sa zic asa.
si nu cred ca va fi nevoie sa mai dai spaga daca nasti la particular!!!
va pup pe amadoua!!! sarut sarut

sus

Denunta
urschuletz

Copii

11.05.2009 9:43     citat 

Fetele cred ca site-ul are o problema ca nu ma lasa sa schimb.Sigur nu e de la mine.Am incercat de pe 2 calc
va rog mai asteptam macar 20 de min fara sa scriem
multumesc

sus

Denunta
anthurium

Copii
Andrei Cristian: 12 ani, 4 luni

11.05.2009 9:56     citat 

Neata si de la mine,

Ne mutam aici:

http://www.parinti.com/modules.php?name...756#905756

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: