· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > burtici de iulie-decembrie(58)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor burtici de iulie-decembrie(58)     
urschuletz

Copii
Melania: 12 ani, 11 luni

08.05.2009 5:05     citat 

Lorelay se pare ca una din fetele de la listutza a ac defapt nu ar fi asa.si ca fiecare copil va primi 200 lei pe luna pana la 2 ani.

sus

Denunta
urschuletz

Copii

08.05.2009 5:17     citat 

Nu mai e nimeni?

sus

Denunta
ICEMOON

Copii
Atomicul: 16 ani, 3 luni
Zuza: 12 ani, 10 luni

08.05.2009 5:41     citat 

Buna fetele!

Urschuletz multumim de listuta!
Sorry de indemnizatie, sper sa nu fie asa si sa se dea banutii. Noi pt K luam doar o suma simbolica la inceput de an dupa care nimic pt ca cica ar castiga Lawrence prea mult nervos

Mirumati bine ai revenit!

Rome o dulceata de vionic ai in burtica! sarut nu-ti fa griji de greutate, masuratori etc. important e sa fiti bine.

Loredana ce printesa are mami! sarut

Imi cer scuze ca intru asa rar si nu reusesc sa va raspund la fiecare, zilele astea K e din cale afara de rebel si plange din orice si nimic nu-i convine si asta nu doar ziua ci si noaptea, abia daca dorm 3-4h.

Pup burticile! sarut

sus

Denunta
urschuletz

Copii

08.05.2009 5:43     citat 

Me& Max

sus

Denunta
ICEMOON

Copii
Atomicul: 16 ani, 3 luni
Zuza: 12 ani, 10 luni

08.05.2009 5:47     citat 

Ce burtica de milioane ai! sarut asa delicata ca si tine! super!

Eu eram ieri la scoala asteptam sa iasa K la 14 si ma intreaba o mamica: Nu mai ai mult asa-i? Nuuu! doar cateva luni prostit Nu stiam sa rad sau sa plang...

sus

Denunta
rome

Copii
Lucas Rafael - minunea mea
12 ani, 10 luni

08.05.2009 5:48     citat 

Icemoon imi pare rau sa aud asta, sper sa-i treaca supararea lui Keane sa te odihnesti si tu putin, cred ca esti franta trist sarut

Urschuletz ai o burtica supeba, la mai mare trag cu ochiul , sa fie sanatos bebelutza din ea sarut

sus

Denunta
rome

Copii
Lucas Rafael - minunea mea
12 ani, 10 luni

08.05.2009 5:50     citat 

O Doamne Icemmon zambet , lasa ca vine bebelina si o sa se responabilizeze K, atunci o sa ai un ajutor de nadejde foarte fericit sarut
Pune-ne o poza cu tine ca nu te-am vazut de mult...

sus

Denunta
urschuletz

Copii

08.05.2009 5:51     citat 

Multumesc fetele sarut

Ice, nu te necaji.Nu mai stiam nimic de tine.In rest esti bine nu?La sa ca ii mai trece si lui K.O avea si el zile mai ...

sus

Denunta
lorellayy

Copii
bebe drag - Natalia Maria: 12 ani, 10 luni

08.05.2009 6:09     citat 

ce burtica super frumoasa ai urschuletz sarut sarut sarut ...de motan ce sa mai zic trag cu ochiul ii place sa stea pe burta ta ?
am avut si eu un motan caruia ii placea sa doarma pe burta sau pe picioarele mele...cate nopti am dormit din cauza lui numai pe spate ca sa nu il deranjez rad rad rad
sunt vesti bune cu alocatia de 200 lei. zambet
ICEMOON imi pare rau ca nu prea te poti odihni
si pe mine m-a o prietena ce nu m-a vreo luna s-a am distreaza ca misca broscutza si el mai dechide ochii nedumerit de ce se intampla rad

Da o sa ma uit poate la stiri sa vedem daca asa e.Ca mor cu ei de gat.Muncesc de 10 ani si macar acum am si eu nevoie de niste bani care imi revin.

sus

Denunta
lorellayy

Copii

08.05.2009 6:18     citat 

va trebui sa incep sa ma interesez si eu prin brasov pe la ce institutii sa incep sa umblu pt acte si formulare.
eu chiar imi facusem calculul ca cei 85% + alocatia de 200 lei dau exact salariul care il iau acuma (care oricum e destul de mic trist

sus

Denunta
lorellayy

Copii

08.05.2009 6:18     citat 

sunt curioasa cum o sa reactioneze motanul dupa ce va veni fetita in teritoriul lui scot limba

sus

Denunta
lorellayy

Copii

08.05.2009 6:31     citat 

voi aveti dureri pe sub burta? sau prin zona inghinala?
azi m-au cam terminat durerile; doctorita mi-a ca o sa mai doara...dar sincer mie imi e cam frica sa nu fie ceva in neregula

acuma au zis si pe protv ca o sa primim si cei 200 lei trag cu ochiul

sus

Denunta
Loredana023

Copii
Rebeca-Alecsandra: 12 ani, 10 luni
Erica-Teodora: 9 ani, 10 luni

08.05.2009 6:32     citat 

Urschuletz ti-am mai zis parca ,ca sunt indragostita de motanul tau,nu?E superb...l-as smotoci putin foarte fericit
Burtica e superba....ti se potriveste sarut Ce inaltime ai?
Sper sa nu fie asa cu stirile astea...la mine nu ar conta pt ca oricum pe cartea de munca am trecut minimul pe economie nervos ....
Ce mai fac burticile?

sus

Denunta
lorellayy

Copii

08.05.2009 6:39     citat 

eu am avut o zi groaznica, am fost agitata in continuu si un pic nervoasa...si acuma ii cer scuze bebelinei ca nu am fost calma pt ea si ca i-am transmis si ei starea mea nasoala trag cu ochiul

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: