· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > burtici de iulie-decembrie(58)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor burtici de iulie-decembrie(58)     
Loredana023

Copii
Rebeca-Alecsandra: 12 ani, 4 luni
Erica-Teodora: 9 ani, 5 luni

08.05.2009 8:31     citat 

Aha....nu ma umflu cu toate ca mi-am scos inelul de logodna.Verigheta imi mai vine inca...
Eu ma intreb de ce la mine e burtica e asa de mare si de ce m-am ingrasat asa de mult la picioare....o fi grasime ochi peste cap nici nu mi-am inchipui vreodata ca eu sa fiu asa grasa la bulane...eu carew eram o slabanoaga....
Ce inaltime ai tu urschuletz?

sus

Denunta
Loredana023

Copii
Rebeca-Alecsandra: 12 ani, 4 luni
Erica-Teodora: 9 ani, 5 luni

08.05.2009 8:37     citat 

Frumoaselor, eu va urez noapte buna...
Ma duc in pat sa ma chinuiesc sa imi tai unghiutele la picioare...cred ca o sa il chinuiesc un pic pe sotul meu.... prostit
Va pwp dulse sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
urschuletz

Copii
Melania: 12 ani, 6 luni

08.05.2009 8:39     citat 

Loredana am 1,70.
Noapte buna vb maine nu?sau te duci la serv?

sus

Denunta
rome

Copii
Lucas Rafael - minunea mea
12 ani, 5 luni

08.05.2009 8:45     citat 

Fetelor mai vreti copii ?
Eu si sotul ne contrazicem pe tema asta scot limba , eu as vrea doar unul si eu sunt singura la parinti si deocamdata n-am treaba, sigur o sa fie mai greu cand n=or mai fi ei, sotul meu are un frate si nu pot sa zic ca se inteleg super, sunt foarte diferiti

sus

Denunta
urschuletz

Copii

08.05.2009 8:51     citat 

Mai de cand ma stiu eu mi-am dorit un baiat si o fata.daca situatia materiala ne va permite cu siguranta ca da.
Sotul ar vrea sa avem 3 dar nervos

sus

Denunta
rome

Copii
12 ani, 5 luni

08.05.2009 8:55     citat 

Sa speram ca se mai aseza treburile si pe la noi in viitor , ca deja e bataie de joc; sa speram ca o fi mai bine ochi peste cap

sus

Denunta
urschuletz

Copii

08.05.2009 9:05     citat 

Crezi? Mai e si criza asta....Poate intr-o alta tara.

sus

Denunta
rome

Copii
12 ani, 5 luni

08.05.2009 9:14     citat 

zambet da s-au asa...mai degraba in alta tara, dasi...cam si pe dincolo e cam aiurea, dar cu siguranta isi revin mai repede ca noi

sus

Denunta
rome

Copii
12 ani, 5 luni

08.05.2009 9:15     citat 

Noapte buna burticilor, sa aveti un somn linistit sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
urschuletz

Copii

08.05.2009 9:16     citat 

Cand am auzit azi ca ne taie cele 200 de la bebei am inebunit.
Noi nu ne scaldam in bani si asa o sa fie greu pana vin banii.Tot ma imbarbatez si zic ca pana om naste noi s-or mai reglementa

sus

Denunta
urschuletz

Copii

08.05.2009 9:16     citat 

Noapte buna Rome sarut

sus

Denunta
ICEMOON

Copii
Atomicul: 15 ani, 10 luni
Zuza: 12 ani, 5 luni

08.05.2009 10:16     citat 

Am terminat si eu pe ziua de azi, sa vedem cu ce vine noaptea si cum va dormi K...

Lore pe mine ma doare asa cum descrii, in special dimineata cand ma ridic din pat sau dupa ce stau mai mult jos, uneori fac cativa pasi schiopatand si indoita de spate jenat , iar dureri inghinale am cand merg mult pe jos. Incearca sa te odihnesti cat mai mult.

Loredana ca sa iti dia seama de retii apa apasa cu degetul pe fluierul piciorului: de ramane semnul degetului- semnul godeului- o adancitura in piele si dispare doar dupa cateva secunde- minute e semn ca retii apa, daca nu ramane semn e ok. Edemul membrelor inferioare este des intalnit in sarcina in special in trim III deoarece uterul apasa pe vasele de sange si circulatia periferica este afectata, sunt totusi cateva sfaturi de urmat daca se intampina astfel de probleme.

Rome eu totdeauna am zis ca vreau un singur copil, dar iata-ma la bb2, am momente cand cu groaza imi imaginez cum am sa ma descurc, dar ma incurajez cu gandul ca peste cativa ani va fi mai usor prostit

Pup burticile si noapte buna! sarut

sus

Denunta
lorellayy

Copii
bebe drag - Natalia Maria: 12 ani, 5 luni

09.05.2009 6:36     citat 

Neata burtici ! sarut

Eu m-am trezit devreme azi pt ca trebuie sa merg la munca plang sau sunt foarte trist
ICEMOON deci sa nu intru in panica, ca nu sunt singura care are astfel de dureri; eu incerc sa ma odihnesc, dar la munca nu am ce face si stau mult jos. ieri de ex. am lucrat o perioda stand in picioare pt ca nu mai puteam de dureri trist
Va doresc o zi frumoasa!sarut
Pupici pt toate burticile si pt toti beleusii! sarut sarut sarut

sus

Denunta
rome

Copii
12 ani, 5 luni

09.05.2009 7:47     citat 

Buna dimineata sarut sarut

Servici usor Lorellayy, nu trebuie sa-ti faci probleme mai ales daca si dr. ti-a spus ca sunt normale durerile sarut

Noi ne-am trezit de dimineata ca am auzit alarma sotului plang sau sunt foarte trist si normal ca n-am mai avut somn ochi peste cap

Icemoon cred ca de fapt oricati copii am vrea noi tot degeaba, cati vrea DD atatia avem; lasa ca o sa te descurci, sigur sarut , imediat trece timpul si copiii cresc foarte repede foarte fericit

O zi superba tuturor burticilor sarut sarut sarut ca vremea de afara, wooow ce super e sarut

sus

Denunta
rome

Copii
12 ani, 5 luni

09.05.2009 7:48     citat 

Lorellayy , multumim de micul dejun si de cafeluta, arata....... prostit sarut

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: