· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul viitoarelor burtoase (219)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul viitoarelor burtoase (219)     
iva

12.05.2009 12:36     citat 

Sa dea DD asa sa fie... sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
piperus

Copii
Adelina: 9 ani, 7 luni

12.05.2009 12:37     citat 

daca m-as lua dupa burtica pe care am facut-o si du0pa pofta de mancare as putea spune ca sunt gravi dar.......................

sus

Denunta
loris

12.05.2009 12:40     citat 

eu vreau sa i-au si cretisoara....o sa i-au impreuna cu b.u.

oare are ceva???am citit despre cretisoara ca face minuni...iar eu vreau minuni.....

piperus.....burtica creste dupa cateva luni..... trag cu ochiul dar tu ai facut-o mai mare ptr ca bebe sa poata juca fotbal in ea..... scot limba

sus

Denunta
andra_b

am nascut deja!

12.05.2009 12:43     citat 

Loris rad super rad

sus

Denunta
iva

12.05.2009 12:50     citat 

rad rad rad rad rad rad rad

sus

Denunta
Kurai_Lucy

Copii
cea mare: 14 ani, 9 luni
cea mica: 11 ani, 1 luna

12.05.2009 12:55     citat 

buna fetele
loris, ceaiurile si produsele naturale fac minuni intr-adevar trag cu ochiul trebuie sa incerci si sa ai incredere. imi place avatarul tau sarut
pup toate fetele cochetele sarut

sus

Denunta
andra_b

am nascut deja!

12.05.2009 1:06     citat 

Salut Lucy!
De Abramburica cine ce mai stie? sarut
Top, pe unde umblii? Ia mai semneaza condica scot limba jenat sarut

sus

Denunta
iva

12.05.2009 1:12     citat 

Chiar asa Top te cauta si o ranjita rad rad rad rad rad

sus

Denunta
loris

12.05.2009 1:21     citat 

fetelor...nu mai stiu jenat jenat jenat jenat parca zicea cineva ca a fost in thassos-grecia???
adece???tu parca???/al meu a hotarat sa mergem acolo..eu nu vreau...dar asta e....as fi vrut anul asta pas..........dar nu concepe asa ca ..... foarte fericit

sus

Denunta
topsecret

am nascut deja!

12.05.2009 1:47     citat 

prezent! socat
mey fetele,nu stiu ce sa fac mai repede.am alergat jumate de zi,ba la contabila ba la ITM,iar acum e nebunie prin casa si tre' sa si gatesc ceva.acum e pe foc mancarica.eu fac salata orientala si ficatei inabusiti cu legume chinezesti (ma refer la cele congelate in punguta)
ce gura aurita am avut ieri.o intrebam pe andra,daca a nascut finutza,si chiar in momentul acela o sunase proaspatul tatic!
sa stiti ca m-am mai uitat in globul de aur si se prea poate sa plecam in nr mare la gravidute trag cu ochiul rad sarut sarut sarut sarut
daca sunteti cuminti,va arat ceva funny scot limba

sus

Denunta
andra_b

am nascut deja!

12.05.2009 1:50     citat 

Top, suntem suntem, cum sa nu fim... da' vezi cu globul ala al tau ca noi deja te-am pus pe lista de gravidutze scot limba hihi foarte fericit

sus

Denunta
adrianaBuc

12.05.2009 2:02     citat 

Ce fac fetele? Eu azi am umblat tata ziua... fara folos. foarte fericit Ma rog, mi-am pus unghii. Piperus, chiar ca sunt bestiale unghitele cu gel. Mai trebuie sa ma si obisnuiesc cu un unghii mari rad Am o intrebare pentru tine: pot sa le dau cu oja si sa le sterg cu acetona? Ca acum am unghii! Vreau sa le fac mai mai.

SI mai lasati mancarurile de-o parte ca acum ma urc in masina si va treziti cu mine peste voi! trag cu ochiul

sus

Denunta
andra_b

am nascut deja!

12.05.2009 2:10     citat 

rad rad rad

sus

Denunta
CrazyMommy

12.05.2009 2:10     citat 

Participati la licitatia pentru Denisa!
http://www.parinti.com/modules.php?name...sc&start=0
http://s620.photobucket.com/albums/tt289/DeniBoutique/
Va asteptam numeroase! sarut

Sunt si haine de gravidute trag cu ochiul

sus

Denunta
adece

12.05.2009 2:17     citat 

Buna fete dragi!!!!
Mama, ce bunadispozitie e aici....ce-mi place!!!! sarut sarut sarut
Loris, da eu am zis ca am fost in Thassos.....am fost acum doi ani cu masina......a fost f frumos....am stat doua saptamani si nu ne-am plictisit....acum depinde si de ce va doriti de la un concediu......noua ne place sa stam mai mult prin apa....sa ne uitam cu ochelarii la pesti si celalalte bazdaganii.....in fiecare zi mergeam tot la alta plaja, deci din punctul asta de vedere am fost f multumiti. Si cazarea a fost calumea, nu am avut probleme. Acum nu prea stiu ce sa iti mai spun.....intreaba-ma si iti raspund cu cea mai mare placere..... sarut si daca nu imi amintesc il mai pun pe al meu sa imi improspateze memoria foarte fericit
Fete dragi, as mai sta si eu cu voi la vorba....dar ma asteapta sifonierele plang sau sunt foarte trist sa fac schimbu de iarna vara.....

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: