· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul viitoarelor burtoase (219)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul viitoarelor burtoase (219)     
yubi

Copii
Mario Gabriel: 12 ani, 6 luni
Albert Stefan: 10 ani, 10 luni

12.05.2009 2:50     citat 

buna dragutelor, top sa ai gura aurita sa fie o exlozie de gravidute sarut
piperus sarut poate ne dai si tu o veste zambet eu maine fac 13 saptamani si am deja burtik sa stiti.de mancat nu am mancat mai mult decat inainte dar deja s-a depus 1.800 gr.Nu am facut nici o poza de cand sunt gravi,chiar mi-am propus s a fac si o sa va arat si voua burticuta.
de abramburica va dau eu vesti,sper sa nu se supere foarte fericit
e bine are 8 saptamani, are stari de somnolenta si cam atat,si-a facut programare la 4d morfofetala de la 12 sapt.
eu va pupik dulce fetelor si sa stiti ca va urmaresc din umbra scot limba

sus

Denunta
andra_b

am nascut deja!

12.05.2009 2:59     citat 

Yubi, multzu' de vesti! trag cu ochiul
Si eu te pupic pe tine sarut si pe burtica sarut ma bucur ca se face mare si ca intri sa ne dai vesti bune, astept sa iti vad pozica! cool

sus

Denunta
mumdi

Copii
Maria: 15 ani
Rares: 12 ani, 1 luna
am nascut deja!

12.05.2009 3:02     citat 

Aveti dreptate fetelor ca cel mai frumos si bine ar fi sa astept ziua de joi cand ar trebui sa fie prima zi de CM. Dar ce greu e sa astepti zambet

Azi dimineata am facut totusi un test si era negativ. Dar m-a mancat in f...sa ma uit la el dupa vreo ora cand evident ca se pozitivase. Si acum parca mai am o speranta...

Va pup ca drag.

sus

Denunta
adrianaBuc

12.05.2009 3:06     citat 

Mai ai putintica rabdare si daca joi iese pozitiv o sa stabilesti si un record privind timpul de stat in clubul nostru rad

sus

Denunta
andra_b

am nascut deja!

12.05.2009 3:09     citat 

Diana, suntem alaturi de tine, Doamne da sa fie bebe!!! sarut

sus

Denunta
yubi

Copii
Mario Gabriel: 12 ani, 6 luni
Albert Stefan: 10 ani, 10 luni

12.05.2009 3:10     citat 

----------
mumdi a scris:
Aveti dreptate fetelor ca cel mai frumos si bine ar fi sa astept ziua de joi cand ar trebui sa fie prima zi de CM. Dar ce greu e sa astepti zambet

Azi dimineata am facut totusi un test si era negativ. Dar m-a mancat in f...sa ma uit la el dupa vreo ora cand evident ca se pozitivase. Si acum parca mai am o speranta...

Va pup ca drag.
----------

Ce test ai facut???
Eu sunt un exemplu cu test pozitivat dupa 8 ore foarte fericit

sus

Denunta
mumdi

Copii
Maria: 15 ani
Rares: 12 ani, 1 luna
am nascut deja!

12.05.2009 3:32     citat 

Azi dimineata am facut un test Barza Gold caseta.

Ieri dimineata Sure Check negativ, dar nu m-am uitat dupa mai mult de zece minute de suparare ca nu vazusem decat o amarata de linie.

Maine dimineata e ultimul test pe care il fac, Ozone. Si joi ar trebui sa vina CM. Eu nu simt ca as fi, adica am asa un feeling ca nu...Dar cine stie...Oricum, speranta moare ultima.

Sa nu va suparati pe mine ca ma plang de mama focului desi sunt doar in prima luna de incercari. Stiu ca alte femei au de asteptat mult mult mai mult...Dar sunt zuza rau de cand ne=am decis pentru bebe 2 foarte fericit

Va multumesc pentru intelegere.

Yubi....dupa 8 ore s-a pozitivat testul tau??

sus

Denunta
cry_styna

Copii
Miruna Maria: 11 ani, 6 luni
Karina-Ioana: 9 ani, 3 luni

12.05.2009 3:45     citat 

semnez si eu condica...mai rarut ca tare multe am pe cap...
miercuri o sa am inspectia finala pentru grad si ieri m-au anuntat ca s-a schimbat metodista care trebuia sa vina cu altcineva... trist naspa...pentru ca ea era draguta si domnul care vine mi s-a parut cam ...prea serios...sper sa scap cu bine...sotul meu mi-a zis sa-i spun ca sunt gravi si sa nu ma streseze rad rad rad
si mai am un maaare stres... poate o sa radeti...sunt implicata intr-un parteneriat cu niste francezi si m-au invitat o saptamana in Franta...si pana sa ma dezmeticesc eu...mi-au si cumparat bilete...DE AVION!... eu am oroare de inaltime...ce ma fac? plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist
va pup fetele dragi trag cu ochiul

sus

Denunta
adrianaBuc

12.05.2009 3:58     citat 

cry, ai mai zburat pana acum? Mie mi se pare aiurea la aterizare. In rest nu ai de ce sa iti faci griji. Bafta multa miercuri. Sa intri sa ne spui cum a iesit. Iti tin pumnii. sarut

sus

Denunta
cry_styna

Copii
Miruna Maria: 11 ani, 6 luni
Karina-Ioana: 9 ani, 3 luni

12.05.2009 4:13     citat 

multumesc mult adriana sarut ...am uitat sa spun care miercuri...saptamana viitoare
n-am zburat niciodata...si nici nu aveam de gand...stiu ca o sa-mi fie frica de mor plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist ...dar n-am ce face... era o oferta prea buna ca sa o refuz...merg cu sotul meu, timp de o saptamana, nu platesc nimic si vizitez si Parisul...l-am vazut si anul trecut dar am stat foarte putin...ofofof

sus

Denunta
adrianaBuc

12.05.2009 4:57     citat 

Si eu care credeam ca esti in focuri. Lasa ca iti tin mai mult timp pumnii asa ca sa se acumuleze mai multa energie pozitiva. Nu-ti fie teama de zbor. Mai bine te concentrezi la Paris. Am zis ca vacanta viitoare o voi planifica si eu la Paris.

sus

Denunta
Krystyne

12.05.2009 4:58     citat 

wau cry...ce vesti ne dai...si in legatura cu avionul...adica cu zborul...e super tare...daca ar fi dupa mine as merge numai cu avionul peste tot....e asa de frumos deasupra norilor si vezi ce mici sunt toate orasele....cat despre aterizare si decolare..... eu nu am simtit mai nimik... chiar mi-a placut.... toti m-au zis ca e aiurea...dar...deloc...
te pup si curaj "gaina"...gandeste-te ca o sa ai o saptamana super faina la Paris cu sotul..... doamne...ce frumos...vreau si eu... foarte fericit

draga diana....parerea mea e sa mai ai un pic de rabdare...ce mai conteaza o zi...serios acum...te amagesti prea tare...mai ales ca ai acel filling....dar na...e doar o parere...ca oricum tu faci ce vrei si ce simti...
pup la toata lumea

sus

Denunta
somnorici

Copii
maimutza bengaleza
bolfosica

12.05.2009 6:34     citat 

Multumesc, Crispy, Krystyne. L-a izbit o motocicleta, in Poligon. Acum e ceva mai bine.
cry_styna, fii barbata! Sa zbori e foarte placut, mai ales daca prinzi o zi senina. E ca si sum te-ai da in barcutele pentru copii din parcul de distractii, dar mult mai lin.
Mumdi, nu te stresa chiar asa de tare cu testele. In Ozone n-am nici cea mai mica incredere. Poate ar fi bine sa-ti pui o tinta, sa rezisti fara test cateva zile. zambet

sus

Denunta
ralu_lidia

Copii
Alex, minunea noastra: 11 ani, 1 luna

12.05.2009 8:46     citat 

Buna seara, dragele mele!

Nu mai am rabdare pana sambata dimineata sa vad daca vine sau nu cm...Vreau sa spun ca mi s-a intamplat ceva care mi-a dat mari sperante: astazi mi-a apararut o picatura de sange maroniu.Una mica si atat. Nu ma doare burta, ma dor un pic sanii, nici un semn de cm. Alte semne nu zic ca sunt, fiindca de felul meu sunt foarte somnoroasa, pofticioasa... Sper sa fie de bine, ar fi o veste nemaipomenita de ziua sotului meu, e pe 3 iunie. As vrea sa nu-i spun nimic pana atunci, dar nu cred ca m-as putea abtine. Ma gandeam ce frumos ar fi sa-i fac cadou prima ecografie in rama... jenat

La Multi Ani tuturor sarbatoritelor de zilele acestea, va doresc tot binele din lume!
Mumdi, sa dea Dumnezeu sa fie testul pozitiv si sa mergi la gravidute, ai avea cea mai scurta sedere aici.

Va pup si va tin la curent, sper sa nu mai vina cm. Eu asa imi doresc, ca voi toate de altfel.
sarut

sus

Denunta
piperus

Copii
Adelina: 9 ani, 7 luni

12.05.2009 11:08     citat 

cry_styna poop dulce la tine sarut sarut sarut sarut poate chiar o sa iti placa la inaltime
yubi nu are cum sa vina bebica la mine nici macar ovulatia nu a fost sau cel putin asa cred , cred ca zilele ce urmeaza voi fi la ovulatie dar nu ma mai stresez , am avut 2 teste de ovulatie in casa si le-am aruncat ca nu mai vreau calcule si teste, o sa imi para mie rau dupa ele dar na ...asta e
adriana sa stii ca m-am gandit la tine azi la lucru si abia am asteptat sa vin acasa sa vad ce spui de unghii.poti linistita sa pui oja si acetona pe ele ca nu patesc absolut nimic, va trebui doar sa te obisnuiesti cu ele .eu nu reuseam sa iau restul de la alimentara cu unghile mele.....dar acum m-am obisnuit cu ele
ralu_lidia am o presimtire si sa dea DDsa nu ma insel dar eu cred ca ii vei face un cadou frumos sotului. de obicei cand vin rusii te dor sanii? daca nu atunci in locul tau nu as mai avea nici o indoiala, oricum tin pumnii si sper din suflet sa fie bebe acolo, astept vesti
loris iubita esti o scumpa

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: