· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul viitoarelor burtoase (219)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul viitoarelor burtoase (219)     
andra_b

am nascut deja!

11.05.2009 2:42     citat 

Yubi, sa stii ca la mine mai vine si un baietel finutz ca si cealalta fina ii gravida si are baietel asa ca ai nimerit-o rad rad
Numai ca ei cred ca isi cheama alti nasi la botez, oricum eu ma bucur tare mult pentru toate mamicile!!!!
Si acum nu mai am stareeeeeeeeee sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
iva

11.05.2009 2:45     citat 

Da aveeemmmm finuta...inca nu stim detaliile...dar conteaza ca sunt bine si sanatoase amandoua sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
mumdi

Copii
Maria: 15 ani
Rares: 12 ani, 1 luna
am nascut deja!

11.05.2009 2:52     citat 

UM 16 Aprilie

Uf...sa mai fac si azi un test? Parca ma dor sanii (stiu ca sunt nebuna, stiu, nu mai am nevoie de confirmare). Ieri era negativ, azi dimineata nu am facut ca am zis ca rezist. Dar e abia 4 dupa masa si nu stiu daca mai rezist pana maine dimineata. Si de abia joi ar trebui sa vina rusii...offffff...

Un sfat? foarte fericit

sus

Denunta
andra_b

am nascut deja!

11.05.2009 2:54     citat 

Diana, daca chiar nu mai poti fa..... daca ai ceva ce se poate face in orice moment.... trag cu ochiul
Eu oricum is pe principiu ca mai bine mai astept un pic, la mine nu ii ciclu fte fte regulat...

sus

Denunta
Krystyne

11.05.2009 3:02     citat 

iva si andra....felicitari ...si lui mami de finuta... sarut sarut sarut
diana...iti faci mai mult rau daca o sa mai faci un test si iese negativ...parerea mea e sa nu te mai gandesti la asta si sa fii mai linistita...
pup fetele..in special
Crispy...colaboratricea mea sarut

sus

Denunta
mumdi

Copii
Maria: 15 ani
Rares: 12 ani, 1 luna
am nascut deja!

11.05.2009 3:38     citat 

Rezist rezist zambet
Maine dimineata fac un test. Mersi de incurajari.

sus

Denunta
adrianaBuc

11.05.2009 3:47     citat 

Diana, nu te pti abtine, nu? Oricum bafta la testare.

Iva, sa iti traiasca finuta si sa fie cuminte si sanatoasa.

Eu m-am cules de pe drumuri. Acum o sa duc bestia la pishu si revin sa lucrez cate ceva. sarut sarut

sus

Denunta
somnorici

Copii
maimutza bengaleza
bolfosica

11.05.2009 6:20     citat 

Felicitari, Iva si Andra! Sa fie sanatoasa si desteapta si sa aiba noroc in viata!
Iva, foarte frumoasa zona in care ati mers! O sa caut si eu pe net locatia, poate ajungem si noi vreodata.
Noi sigur luna asta nu ramanem insarcinati, pentru ca exact in perioada cu pricina, sotul meu a avut un accident si nu a mai fost valid. foarte fericit Clavicula rupta si alte minuni pe la coaste, picioare, maini. Asa ca mai avem o luna si ies din club daca nu se intampla nici luna viitoare nika.
Am putea face un subiect cu locuri frumoase din Romania unde am putea fugi in cate un we, recomandari de pensiuni, poze de pe acolo.

sus

Denunta
angelll

Copii
Annamaria: 12 ani, 3 luni

11.05.2009 7:15     citat 

Buna gagici.fetelor care aveti idee: BU deregleaza Cm?intreb pt ca azi ar fi trebuit sa imi vina si inca nimik,doar niste intepaturi pe partea stanga jos dar nici nu imi fac sperante,ma gandesc ca poate BU creaza dereglari.Voua vi sa intamplat?
Mumdi ,bine ai venit in club si sedere cat mai scurta iar in ce priveste testul mai ai putintica rabdare ca poate e cam repede
Iva si Andra sa va traiasca finutza
pup la toate fetele

sus

Denunta
adrianaBuc

11.05.2009 8:09     citat 

angell, din cate stiu eu (eu nu am luat, dar asa am citit pe ici pe colo) ar trebui sa vina la timp, 28-29 zile. Oare e posibil sa te muti nu in lista de asteptare, ci la .. gravidute? zambet

sus

Denunta
andra_b

am nascut deja!

11.05.2009 8:12     citat 

Angelll, mie imi venea CM la peste 30 de zile iar cand am luat (3 luni) a scazut la 27-29, iar dupa ce am intrerupt a urcat la 32...

sus

Denunta
Krystyne

11.05.2009 8:50     citat 

angelll...din cate stiu eu BU regleaza cm...dar depinde de la caz la caz... poate poate iese altceva...
te pupic si asteptam vesti de la tine...fa un test dupa cateva zile trag cu ochiul

andra...ce avatar dulce ai....adica tu esti o dulce...
pupici la toate fetele

sus

Denunta
angelll

Copii
Annamaria: 12 ani, 3 luni

11.05.2009 8:51     citat 

nu stiu fetelor ce sa zic,mie imi vine fix la 30 de zile de cand am pierdut sarcina...oricum test nu am de gand sa fac ca nu am nici un simptom.eu va las ca fug la munca,azi is in turul de noapte.pup si noapte buna sau mai bine zis spor la facut bebei.ciao

sus

Denunta
andra_b

am nascut deja!

11.05.2009 9:24     citat 

Krys, mersi sarut , tu esti si mai draguta, da sa stii ca de fapt eu is o grasoaca!!! ochi peste cap
Angelll, spor la treaba zambet

sus

Denunta
angy29

am nascut deja!

11.05.2009 10:41     citat 

Cm 9.05.2009

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: