· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul viitoarelor burtoase (219)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul viitoarelor burtoase (219)     
Krystyne

10.05.2009 2:47   Clubul viitoarelor burtoase (219)  citat 

======SUNTEM PREGATITE SA DEVENIM MAME!======

(by topsecret) sarut

Felicitari madalinacret...sarcina cat mai usoara si o mie de pupici...

Care se mai lauda cu mult ravnitele ||?

• janine13...............................30.03.2009
  • nextma.................................09.04.2009
  • angy29..................................10.04.2009
  • mena_sj................................12.04.2009
  • MariaStan............................14.04.2009
  • deliaUsa..............................16.04.2009
  • NICKSS................................18.04.2009
  • ralu_lidia.............................18.04.2009
  • somnorici............................21.04.2009
  • Pestic..................................21.04.2009
  • Crispy..................................23.04.2009
  • georgette...........................25.04.2009
  • piperus................................27.04.2009
  • munteane...........................27.04.2009
  • cry_styna............................29.04.2009
  • ana_348...............................02.05.2009

"Productivitatea" lunii mai:

• madalinacret: ||

"Productivitatea" lunilor:

• aprilie : 1 burticutz
  • martie : 5 gravidutze
  • februarie : 3 balonase

Va asteptam sa ne spuneti care e locul vostru in lista (prima zi a ultimului CM):

• mirelushhh
  • accumaria
  • monika_gi

Facand parte din club, dar in asteptare:

• adece
  • adrianabuc
  • andra_b
  • angelll
  • D3lia
  • Deutza86
  • Elise
  • igalis
  • iva
  • Krystyne
  • Kurai_Lucy
  • laura70
  • lordy80
  • marimutza
  • mirella81
  • monica77
  • ralu_rx
  • SHAKI
  • TITA14
  • Topsecret

Va asteptam sa ne spuneti daca mai vreti la noi:

• cyucy82
  • elenahe
  • eleonida

Sarbatoritii lunii mai :

• accumaria (09.05) - 28 ani
  • elenahe (10.05) - 25 ani
  • Crispy (17.05) - 29 ani
  • Ralu_rx (17.05) - 31 ani
  • Nickss (21.05) - 22 ani
  • Nextma (23.05) - 32 ani

exclamatie ===IMPORTANT=== exclamatie
Fetelor, va reamintesc: pentru o mai buna vizualizare in vederea efectuarii noii listute sa scrieti data primei zile a ultimei menstruatii cu verde (ex. UM = xx.yy.2009). Ar fi de preferat sa folositi aceasta culoare pentru tot ce tine de listuta sau colaj (cereri pentru aparitia pozelor in colaj, transferuri pe lista de asteptare etc). Nu postati imagini care latesc pagina! (apasati intai butonul “vizualizare”, inainte de a apasa butonul "trimite"). Stiu ca ma intelegeti si ca o sa fiti atente la aceste aspecte, de aceea va multumesc din suflet! sarut sarut sarut
exclamatie===UTIL=== exclamatie Cum sa postez poze

sageata sageata Capitolul anterior : Clubul viitoarelor burtoase (218)

sus

Denunta
adrianaBuc

10.05.2009 2:55     citat 

Mama, ce s-a micsorat listuta cu aspirante surprins Si ce multe suntem in asteptare surprins Of!

sus

Denunta
Krystyne

10.05.2009 3:00     citat 

eu gata pe ziua de azi...
va pup...si va doresc o duminica foarte frumoasa...

sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
adrianaBuc

10.05.2009 3:26     citat 

Si eu gata! Nu ca as fi terminat, dar sunt capsata pe domnu' si nu mai am chef de munca. Un rest de week-end reusit.

sus

Denunta
biencut

Copii
Capsunica Prajiturica
Iedut

10.05.2009 5:09     citat 

Angy, imi pare tare rau! Poate data viitoare e mai cu noroc! Nu dispera sigur va aparea si minunea la tine! Eu zic sa nu renunti si sa mai incerci prin FIV caci ai mai multe sanse! sarut

Angelll ...imi pare tare rau. Sper ca pauza asta sa-ti aduca o bucurie! Si nu renunta la BU. eu am luat f putin si mi s-a parut ca e bun. Poate tu e cazul sa faci o pauza total, incearca sa te protejezi vreo 1-3 luni si ia BU exact asa cum zice zi de zi 30 zile pe luna timp de 3 luni! Poate te va ajuta cum le-a ajutat pe atatea alte fete! sarut

sus

Denunta
andra_b

am nascut deja!

10.05.2009 5:40     citat 

Salutare!

Angy, imi pare rau ca nu a fost bebe luna asta, poate cea viitoare!!! socat
Angelll, sa nu intri in deznadejde, ceea ce zici de prietena ta chiar nu e un exemplu de urmat, sa nu te afecteze, trebuie sa ai speranta!!! sarut Altii au necazuri si mai mari.............. Si eu iti doresc ca poate in perioada asta de asteptare sa dobandesti mai multa liniste care sa ajute la conceptia lui bebe trag cu ochiul Pupic!
Biencut ce face burticuta? sarut Ii transmit un pupic! scot limba

sus

Denunta
Crispy

Copii
Aky: 11 ani, 1 luna
Naty: 8 ani, 4 luni

10.05.2009 6:21     citat 

Buna seara la fete! sarut sarut sarut sarut
Acum am ajuns si eu acasica si abia asteptam sa intru si sa va salut, sa vad ce ati mai facut!!!trag cu ochiul sarut
Imi pare rau ca sunt nu sunt vesti bune, dar capul sus! trag cu ochiul sarut
La multzi ani accumaria si elenahe! Sa fiti sanatoase si fericite si sa aveti parte cat mai repede de bb mult dorit!!! sarut sarut sarut sarut sarut
Krys, multzumesc mult pt. listutza si noul capitol! Este superb!!! sarut sarut sarut sarut sarut sarut Imi pare rau ca a trebuit sa lucrezi si astazi!!! trist
Angell, ai dreptate si te inteleg! Sa dea DD sa fie totul bine si sa vina bb la tine cat mai repede!!! sarut sarut sarut sarut sarut
Angie, imi pare rau ca nu a reusit interventia! Dar, nu te da batuta!!! Cu siguranta ca bb tau este acolo si abia asteapta momentul potrivit!!! trag cu ochiul sarut sarut sarut sarut

Va pupicesc pe toate si va doresc o seara minunata si cu multe II!!!

sus

Denunta
topsecret

am nascut deja!

10.05.2009 9:50     citat 

la multi ani sarbatoritelor! sarut
angy trist

sus

Denunta
mumdi

Copii
Maria: 14 ani, 8 luni
Rares: 11 ani, 9 luni
am nascut deja!

10.05.2009 9:55   Buna  citat 

Sunt noua in acest forum, desi va citesc de ceva vreme, in special Clubul viitoarelor burtici...

Sunt Diana, 29 de ani, am deja o fetita de 2 ani si ne dorim al doilea bebe repede repede. Joi ar fi prima zi de CM si nu prea mai am rabdare pana atunci. Am facut teste de ovulatie, contact neprotejat in ziua respectiva...si asteptam... Azi m-a "ros palma" si am facut un test care a fost negativ plang sau sunt foarte trist Sunt deprimata pentru ca mi=as fi dorit sa raman gravida chiar din prima luna de incercari. Joi o sa aflu cu certitudine, dar am eu feelingul ca nu e sarcina...

Ma primiti si pe mine pe listele voastre?

sus

Denunta
Crispy

Copii
Aky: 11 ani, 1 luna
Naty: 8 ani, 4 luni

10.05.2009 9:59     citat 

Bine ai venit, mumdi! sarut sarut sarut sarut sarut Sa dea DD ca visul tau sa devina realitate cat mai curand si sa pleci la gravidutze! Daca vrei sa intri la noi, scrie data ultimului cm cu verde si o sa te trecem in listutza! trag cu ochiul
Eu zic ca nu ar trebui sa fi dezamagita pt. rezultatul testului, deoarece l-ai facut un picutz cam devreme, parerea mea! Joi, te asteptam cu vesti bune si intre timp, daca vrei sa ne impartasesti povestea ta....noi suntem aici!!! zambet sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
piperus

Copii
Adelina: 9 ani, 3 luni

10.05.2009 10:34     citat 

mundi draguto bine ai venit printre noi, sper sa nu prinzi radacini aici la noi si sa zbori la gravidute repejor
eu ma bag la somnic si va pupic dulcic pe toate

sus

Denunta
iva

11.05.2009 6:16     citat 

Buna dimineata

Ceva bunut ca sa incepem saptamana mai bine

Angy imi pare sincer rau plang sau sunt foarte trist sarut sarut sarut sa dea DD sa vina bebe cat mai curand fara a mai cheltui bani in plus sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

Angell nu stiu ce sa-ti spun...doar ca suntem alaturi de tine sarut sarut sarut

Mumdi bine ai venit ...sedere cat mai scurta pe aici ...sa dea DD sa mergi cat mai repede la gravidute sarut sarut sarut

Adriana te pup dulce si te inteleg... sarut sarut sarut

Fetelor noi am fost sambata la portile Zmeilor undeva pe valea ariesului super...am urcat foare mult pe jos cu Ana in carca...dar a meritat .....am facut si un pic de febra musculara sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
MariaStan

Copii
Ana: 11 ani, 5 luni

11.05.2009 7:44     citat 

ce peisaje frumoase...
eu mi-am stropit trandafirii in weekend - erau plini de musculite si fainare... nu e fost asa de fun ca la tine trist
o saptamana buna!

sus

Denunta
adrianaBuc

11.05.2009 7:47     citat 

Neatzaaaaaa

Sa aveti o saptamana super. Iva, sa stii ca sunt invidioasa ca te plimbi prin locuri atat de marfa. trag cu ochiul
mumdi, bine ai venit. Sedere scurta. Cam devreme cu testul. Mai ai rabdare macar pana se termina ziua in care ar trebui sa vina cmul. Bafta!

Eu cred ca acolo sus cineva are boala pe mine, mai exact pe noi (eu si domnu', ca un cuplu). Azi ar fi trebuit sa mearga la spermograma. Hmmm! Fireste ca nu mai poate merge pentru ca a racit trist De fiecare data se intampla ceva care nu ne lasa. Of!

Maria, sarut in ce stadiu esti? Astepti cmul? Cand incepi monitorizarile?

sus

Denunta
iva

11.05.2009 7:51     citat 

Maria, adriana sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

Azi naste finuta noastra si am emotii pentru ea...andra unde esti? sper sa fie bine.

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: